اطلاعات تماس
  • 021۸۸۵*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970911331059269

سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار

کد: 13970911331059269

https://goo.gl/Q1zUZK

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها کمتر کسی، بسته‌بندی، حمل‌ونقل و اسباب‌کشی را خودش انجام می‌دهد. امروزه روال بر این است که کار به افراد خبره سپرده شود و شخص فقط ناظر باشد.

سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار
سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار
سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار
سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار
سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار
سلام به اسباب کشی حرفه‌ای با استادکار

همه‌ی ما تجربه‌های تلخ و شیرینی از اسباب‌کشی داریم اما شاید بدترین خاطرات مربوط به حمل و نقل و اسباب‌کشی باشد. درست زمانی که باید از روزها قبل از همه‌ی کارهای‌تان بزنید تا وسایل منزل را در کارتن‌ها بسته‌بندی کنید و بعد از اینکه حسابی برای حمل اثاثیه هزینه‌ی هنگفت پرداخت کردید؛ دوباره در مقصد تمام کارتن‌ها را باز کرده و همه چیز را در جای جدیدش بگذارید و امان از روزی که موقع چیدن وسایل متوجه شکستگی یا خرابی اسباب و اثاثیه در هنگام حمل بار شوید.

امروزه با پیشرفت‌های حاصل شده دیگر باید با خاطرات تلخ حمل و نقل و اسباب‌کشی و آسیب‌هایی که در هنگام حمل اثاثیه شاهد آن بودیم و حتی تلف کردن وقت‌مان و پرداختن هزینه‌های گزاف برای بسته بندی و حمل اثاثیه خداحافظی کنیم.

وداع شیرین با اسباب کشی سنتی!

این روزها کمتر کسی کار بسته بندی و حمل و نقل و اسباب کشی منزل را به طور کامل خودش انجام می‌دهد. روال امروز بر این است که کار را به افراد خبره بسپاریم و خودمان فقط ناظر باشیم و البته در این شرایط توقع داریم که کار با کم‌ترین نقص ممکن انجام شده و بهای معقول و شفاف بابت مزد به استادکار بپردازیم.

افراد متخصصی که حمل و نقل و اسباب کشی و حمل بار جزئی و بسته بندی بار را به عهده می‌گیرند؛ متعهد می‌شوند که اسباب و وسایل شما را با کم‌ترین خسارت به مقصد برسانند و در صورت آسیب دیدن، جبران خسارت می‌کنند. یکی از شیوه‌های نوین در اسباب‌کشی جداسازی و اسمبل کردن کالاهایی همچون یخچال، میز و ... است. هدف از جداسازی و اسمبل کردن کالا، در واقع کاهش خسارت و آسیب به بار است و در این روش استادکار پایه‌های میز و یا در یخچال را در مبدأ جدا کرده و به صورت ایمن‌تری تا مقصد حمل کرده و سپس مجدداً به وصل کردن آن می‌پردازد. این روش کم هزینه که بسیاری از آسیب‌های وارده‌ی ناشی از حمل بار را کاهش می‌دهد؛ به صورت حرفه‌ای توسط استادکار با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌شود.

مجموعه‌ی استادکار به عنوان پل ارتباطی کسانی که نیاز به حمل بار دارند با کسانی که تخصص لازم در بسته‌بندی و حمل و نقل و اسباب کشی را دارند؛ است و با تعهد کامل به صورت شبانه‌روزی پیگیر دریافت خدمات مورد نظر مشتریان خود است. این مجموعه که همه از طریق سایت و اپلیکیشن قابلیت استفاده از آن را دارند، یک مجموعه‌ی مرجع و قابل اعتماد غیرحضوری برای یافتن خدمات مورد نیاز در هر زمینه است.

فواید استفاده از خدمات اسباب کشی استادکار چیست؟

در صورتی که نسبت به دریافت خدمات از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت استادکار اقدام کنید، چند سود بزرگ عایدتان می‌شود. اول اینکه لطف بزرگی در حق خودتان کردید و دیگر وقت و انرژی خود را برای دسترسی به افراد استادکار صرف نکرده‌اید. دوم اینکه در کم‌ترین زمان ممکن و به ساده‌ترین و امروزی‌ترین روش به رفع نیازهای ضروری خود پرداخته‌اید. سوم اینکه با هزینه‌های شفاف و مقرون به صرفه روبرو هستید و این باعث می‌شود علاوه بر احتیاجات ضروری، سایر اموری که هیچ وقت فکرش را نمی‌کردید، بتوانید هم انجامش بدهید و هم انجام آن را از سر خود باز کنید در چشم به هم زدنی به پایان رسیده است.

با استادکار می‌توانید یک حمل و نقل و اسباب کشی، حمل بار جزئی و بسته بندی حرفه‌ای را تجربه کنید در حالی که آسوده‌خاطر در حال نظارت هستید و کم‌ترین هیجان و فشاری را تحمل می‌کنید. افرادی متخصص به بسته بندی بار شما می‌پردازند و از تمامی اصول و فن‌های لازم برای آسیب ندیدن اثاثیه و بسته‌بندی بهره می‌برند تا رضایت خاطر شما را فراهم کنند چرا که استادکار نظارت جدی بر حسن انجام کار این افراد دارد و به دنبال آرامش خاطر مشتریان و جلب رضایت آنان است.

وقت را تلف نکنید، اگر اسباب‌کشی در پیش دارید بهترین کار مراجعه به سایت استادکار است تا در کم‌ترین زمان و ساده‌ترین روش به بررسی خدمات قابل دریافت با هزینه‌های شفاف و مشخص بپردازید و برای یک‌بار هم که شده خاطره‌ی خوبی از حمل بار حرفه‌ای در ذهنتان ترسیم کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استادکار

هوا گرم‌ شده است؟ مهمان دارید و هنوز خانه‌تان آماده نیست؟ لباس‌ها بی اتو تلنبار شده‌اند؟ همهٔ این‌ها به کنار، احتیاج به آرامش دارید؟ ما متوجه نیاز‌هایتان شده‌ایم. پلی ساخته‌ایم میان شما و سرویس‌کارانی خوش‌نام تا بتوانید با انتخابی آگاهانه، خدمت مورد نظرتان را به سادگی و با قیمتی به‌صرفه، دریافت کنید. دامنهٔ خدمات ما، تمام زندگی شما را پوشش می‌دهد؛ از سلامت و زیبایی خودتان تا سلامت و زیبایی محیطتان. کارهایتان را انجام‌شده بدانید و از تغییر زندگی‌تان لذت ببرید.

اطلاعات تماس
  • 021۸۸۵*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل