اطلاعات تماس
  • 031*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971222356008978

10 شرکت هواپیمایی برتر دنیا را بشناسید!

کد: 13971222356008978

https://goo.gl/PorY6b

، اصفهان , (اخبار رسمی): افزایش تعداد توریست‌ها در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته در سال‌های اخیر، رقابت تنگاتنگی را بین ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی مختلف د ردنیا ایجاد کرده است.

10 شرکت هواپیمایی برتر دنیا را بشناسید!
10 شرکت هواپیمایی برتر دنیا را بشناسید!

امروزه بیشتر از 50 درصد از نرخ رشد خطوط هوایی وابسته به  بخش گردشگری و خدمت‌رسانی به توریست‌ها صورت می‌گیرد. عوامل متعددی مثل استانداردهای ایمنی و میزان رضایت مسافران و همچنین قیمت بلیط هواپیما در این ایرلاین‌ها از مهم‌ترین عوامل موثر بر پیشرفت و صعود ایرلاین‌ها به رتبه‌های برتر جهانی شده و براساس همین معیارها هر ساله تعدادی از خطوط هوایی مورد نظرسنجی و کاوش واقع می‌شوند و طبق قوانین 12 عامل اساسی و مهم از جمله سن ناوگان، بررسی مسافران، سوددهی، رتبه‌بندی سرمایه‌گذاری، پیشنهادات محصول و روابط کارکنان هر ایرلاین مورد بررسی فنی قرار می‌گیرد و سپس برترین آن‌ها مشخص می‌شوند. در ادامه این مقاله 10 شرکت هواپیمایی برتر دنیا در سال 2019 معرفی می‌شود.

ایرلاین سنگاپور (Singapore Airlines)

سنگاپور به علت فراهم آوردن اوج راحتی در سفرهای هوایی برای مسافران نه تنها در پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس بلکه در سفرهایی که مسافران بلیط هواپیمای کلاس اکونومی خریداری کرده‌اند، در صدر همه ایرلاین‌ها و به عنوان برترین شرکت هواپیمایی در سال 2019 شناخته شده است. این شرکت توانسته با ارائه هواپیماهایی خاص و خلاقانه رضایت مشتریان را بیش از هر ایرلاین دیگری در دنیا جذب کند و با فراهم آوردن پرواز مستقیمی از سنگاپور به نیویورک استاندارد طلایی بهترین شرکت هواپیمایی را از آن خود سازد.

زیرا پروازهای مستقیم و طولانی نیاز به زیر ساخت‌های مناسبی در هواپیما دارد که هر ایرلاینی به سادگی قادر به برآورده کردن آن‌ها نیست به علاوه برای مسافران نیز اهمیت زیادی دارد تا در این پروازها گذر زمان را کمتر احساس کنند. پرواز طولانی راحت‌ تر، تجربه‌ای خاص است که شاید همیشگی نباشد. 

به علاوه بهتر است بدانید برگزیدن این ایرلاین به عنوان برترین ایرلاین باعث شد تا هواپیمایی ایر نیوزلند ((Air New Zealand) بعد از چهار سال متوالی از ابتدای رنکینگ در جایگاه دوم قرار گیرد و سنگاپور با پیشرفت‌های رقابتی و معرفی هواپیماهایی نظیر بوئینگ 787-10 و ایرباس A350-900 به عنوان بهترین ایرلاین دنیا شناخته شود.

ایر نیوزلند (Air New Zealand)

ایرنیوزلند در سال 2019 بعد از 4 سال که در رتبه اول بهترین ایرلاین‌های دنیا قرار داشت امسال در ردیف دوم و بعد از ایرلاین سنگاپور واقع شد. این شرکت هواپیمایی به راحتی و خلاقیت در ایجاد سرگرمی حین پرواز شهرت زیادی دارد و خدمات‌رسانی آن به مسافران در بالاترین حد واقع شده است که هم در پروازهای داخلی و هم پروازهای خارجی شرایط بسیار مساعدی را برای مسافران رقم می‌زند.

ایرلاین Qantas

شرکت هواپیمایی استرالیایی که طی سال‌ها برای رشد و ترقی خود تلاش‌های زیادی کرد و با ارائه صندلی‌های هوشمند و تختخواب‌شو در پروازهای داخلی و بین‌المللی خود و ارائه پروازهای طولانی مدت از استرالیا به لندن، در رتبه سوم بهترین ایرلاین‌های دنیا قرار گرفته است.

ایرلاین قطر (Qatar Airways)

چهارمین ایرلاین برتر در نیا در سال 2019 به این ایرلاین اختصاص داده شده که به عنوان بهترین ارائه‌دهنده خدمات در دنیا نیز شناخته می‌شود. این شرکت هواپیمایی با ارائه کلاس پروازی جدید به نام Qsuite در کلاس تجاری پرواز خود خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد. به علاوه ایرلاین قطر جوان‌ترین ناوگان دنیا را در پروازهای داخلی و بین‌المللی دارد.

ایرلاین ویرجین استرالیا (Virgin Australia)

این شرکت مستقر در بریزبن استرالیا دومین شرکت هواپیمایی در این کشور است که در لیست 10 ایرلاین برتر دنیا قرار دارد. این ایرلاین امسال به تازگی وارد لیست برترین‌ها شده و با ارائه خدماتی بی‌نظیر در کلاس پرواز تجاری خود رتبه اول را در این مورد کسب کرده است و در استرالیا به عنوان دومین ایرلاین برتر کشور بعد از Qantas شناخته می‌شود.

ایرلاین امارات (Emirates)

رتبه ششم برترین ایرلاین‌های دنیا در سال 2019 از سال گذشته به ایرلاین امارات اختصاص یافته است. این ایرلاین بیشتر از 150 مقصد مختلف دنیا را در سال پوشش می‌دهد و یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا محسوب می‌شود. امارات به عنوان اولین ایرلاین ارائه خدمات نوین و صندلی‌های راحت در دنیا نیز شناخته می‌شود و از آنجایی که در سال‌های اخیر تغییرات جدید در سیستم پروازی و خدمات‌رسانی خود ایجاد نکرده، به عنوان ششمین ایرلاین برتر دنیا شناخته می‌شود.

ایرلاین All Nippon

این ایرلاین با داشتن بزرگ‌ترین خطوط هوایی با توجه به ناوگان در تمام دنیا شناخته می‌شود و در ژاپن مستقر است. نوآوری این شرکت هواپیمایی در طراحی کابین‌ها و ارائه خدمات مناسب جهت رضایت مسافران آن را در لیست 10 ایرلاین برتر دنیا قرار داده است.

ایرلاینEVA

این شرکت هواپیمایی در تایوان واقع شده و با تمرکز بر حمل محموله و مسافران راه‌اندازی شد و بعد از آن با ارائه کابین‌هایی راحت و مجهز در کلاس تجاری پروازهای خود موفق به جلب رضایت مسافران شد و محبوبیت بسیاری کسب کرد و همین موضوع باعث شد تا در میان 10 ایرلاین برتر دنیا قرار گیرد.

ایرلاین Cathay Pacific

این ایرلاین هنگ کنگی چندین سال است که به عنوان بهترین و مشهور ترین ایرلاین‌های دنیا شناخته می‌شود و استفاده از ایمنی بالا در هواپیماهای آن باعث شده تا در سال 2013 جایزه‌های متعددی را کسب کند. به علاوه ارائه خدمات فوق العاده در پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس موجب شده تا راحتی و رضایت مسافران نیز به میزان زیادی تامین شود.

ایرلان ژاپن (Japan Airlines)

هواپیمایی ژاپن با ارائه خدمات پروازی با کیفیت و تقدیر از مسافران توانست در لیست 10 ایرلاین برتر دنیا در سال 2019 قرار گیرد.

بهتر است بدانید!

شناخت بهترین ایرلاین‌های دنیا می‌تواند به هر مسافری کمک کند تا در هنگام خرید بلیط هواپیما با و موقع چک کردن قیمت بلیط هواپیما با اطمینان از خدمات و امکاناتی که در پرواز دریافت می‌کند پرواز خود را انتخاب کند و سفر مطمئن‌تر و لوکس‌تری را تجربه کند.

انتخاب یک سامانه معتبر برای چک کردن قیمت بلیط هواپیما و نشان دادن لیست کامل از ایرلاین‌های برتر دنیا کمک می‌کند تا همیشه بهترین‌ها را بتوان تجربه کرد. سایت AirplaneTicket.ir، یکی از سایت‌هایی است که در لیست کاملی از ایرلاین‌ها را دارد. ایرپلین تیکیت، سامانه‌ای که به عنوان اولین وب سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما کامل‌ترین ایرلاین‌های موجود را پیش روی مسافران قرار می‌دهد و با ارائه قیمت بلیط هواپیما از کمترین قیمت به بیشترین قیمت و همه اطلاعات و جزئیات ضروری پرواز، سفری مطمئن را برای مسافران رقم می‌زند. به علاوه ایرپلین تیکت با ارائه بیمه کنسلی پرواز تا 20 هزار تومان بیشتر برای خرید بلیط بعدی را پرداخت می‌کند و اینگونه در صورت کنسل شدن پرواز، مسافران می‌توانند خیلی سریع با پرداخت هزینه‌ای کمتر بلیط بعدی را رزرو کرده و با خیالی آسوده در سفری که پیش رو دارند بهترین تجربیات زندگی را به دست آورند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایرپلین تیکت

این وب سایت امکان رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین را فراهم کرده است. برای شروع، پرواز مورد نیازتان را جستجو کنید تا همه ی پروازهای سیستمی شرکت های هواپیمایی و پروازهای چارتری بیش از دویست چارترکننده کشور به شما نمایش داده شود.

اطلاعات تماس
  • 031*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی