اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980109357949089

7 راه برای لذت بیشتر در تعطیلات

استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مسافرت

کد: 13980109357949089

https://goo.gl/DLqQBk

، تهران , (اخبار رسمی): با شروع بهار و تعطیلات نوروزی چه مشغول دید و بازدید باشید و چه در حال مسافرت، شاید خیلی‌ها ترجیح دهند شبکه‌های اجتماعی را کنار بگذارند تا با خیالی آسوده از لحظات خود لذت ببرند.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مسافرت
استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مسافرت

 شبکه‌های اجتماعی می‌توانند وسیله‌ای عالی برای مسافرت باشند. در ادامه چند روش برای استفاده بهینه از شبکه‌های اجتماعی شرح داده می‌شود:

از echo chamber فیسبوک استفاده شود.

در سال‌های اخیر استفاده از فیسبوک به میزان زیادی کاهش یافته است. اما همچنان فیسبوک جای مناسبی برای گرفتن نظرات و پیشنهادات برای سفر است.

با استفاده از دکمه‌ی recommendations (علامت ستاره بر پرچم قرمز) می‌توان درخواست برای دوستان خود فرستاد تا تجربیات خود را به اشتراک گذارند.

دوستان جدیدی را در مقصد بیابید

شرکت در همایش‌ها و دورهمایی‌ها بهترین راه برای یافتن دوست جدید است. می‌توان زمان و مکان مورد نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی سرچ کرد تا دورهمی‌های مناسب خود در همایش، کافه و جشنواره‌ها را یافت.

حتی برعکس آن هم ممکن است! می‌توان با دعوت از مسافران و توریست‌ها  آنها را در شهر محل سکونت خود راهنمایی کرد.

هشتگ‌های اینستاگرام را دنبال کنید

افرادی که مطمئن نیستند کجا می‌روند و به دنبال ایده می‌گردند، دنبال کردن هشتگ‌های مرتبط با مسافرت و شهر‌های مختلف می‌تواند ایده‌های بسیاری به آنها بدهد.

کلکسیون و آلبوم بسازید

یک راه دیگر برای ایده پردازی استفاده از کلسیون اینستاگرام و آلبوم در پینترست است. برای درست کردن کلکسیون در اینستاگرام دست خود را باید بر روی علامت روبان زیر عکس نگه داشت و آلبوم مرتبط با سفر خود را ساخت یا انتخاب کرد.

پینترست هم برای جمع آوری ایده استفاده می‌شود. از بستن چمدان گرفته تا مکان اقامت همه و همه ایده‌هایی است که از این شبکه به دست می‌آید.

از لوکیشن استفاده کنید

طبیعی است که با سرچ کردن لوکیشن یا مکان مورد نظر در اینستاگرام دیدی بهتر نسبت به مقصد می‌توان پیدا کرد. تمام پست‌هایی که نشان دهنده‌ی مقصد هستند در صفحه مورد نظر قابل مشاهده است تا دیدی وسیع‌تر به آن مکان پیدا شود.

آلبوم خاطرات دیجیتال بسازید

با پست کردن لحظه به لحظه تصاویر و خاطرات سفر از حفظ این لحظات می‌توان مطمئن شد و همچنین به این ترتیب حافظه‌ی زیادی از گوشی و دوربین اشغال نخواهد شد. حتی می‌توان اکانت خود را پرایوت کرد و تنها خود یا دوستان نزدیکانتان آن را داشته باشند.

کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی

اگر شغل شخصی وابسته به شبکه‌های اجتماعی است حتی آنها هم به استراحت نیاز دارند. با استفاده از نوین هاب زمان تعطیلات را می‌توان صرف خود کرد. با استفاده از زمانبندی و پست اتوماتیک دیگر نیازی نیست که گوشی همیشه دست شخص باشد.

همینطور کامنت مشتریان را می‌توان روزی نیم ساعت با کمک بخش مدیریت و خروجی گرفتن از کامنت‌ها نوین هاب پاسخ داد. در بخش کامنت نوین هاب با مشاهده تمام کامنت‌ها در سراسر شبکه‌های اجتماعی در تنها یک صفحه و پاسخگویی به تمام آنها میسر می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوین هاب

نوین هاب برترین ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]