اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802153656010904

عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در دومین نمایشگاه دکوفرش

کد: 139802153656010904

http://bit.ly/2Y9ZGRB

، مشهد , (اخبار رسمی): دکوفرش جهت رونق بازار فرش دستباف ایرانی که شناسنامه فرهنگ این سرزمین است و حمایت از هنرمندان طراح، رنگرز، فرشباف و سایر تلاشگران زنجیره تولید فرش دستباف، اقدام به برگزاری نمایشگاهی در نگارخانه سلطانعلی مشهدی در شهر مشهد کرده است.

عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در دومین نمایشگاه دکوفرش
حجره شماره هفت

در این نمایشگاه فرش که حجره شماره هفت نام دارد، مشتریان می‌توانند در میان انبوهی از فرش‌های عالی گلچین شده که تنوع زیادی در اندازه، رنگ، نقشه و قیمت دارند، فرش مورد پسند خود را در محیطی آرام با کمک مشاوران دکوفرش انتخاب کرده و با قیمتی خوب، به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری کنند.

هر تخته از این فرش‌ها توسط کارشناسان خبره دکوفرش با دقت فراوان از میان صدها تخته فرش دیگر به شرط سلامت کامل بافت، انتخاب و در نمایشگاه عرضه شده است. بنابراین مشتریان حتی با دانش فنی اندک درباره فرش، می‌توانند فرش مورد پسند خود را با اطمینان کامل خریداری کنند.

شایان ذکر است که وجوه پرداختی مشتریان سریعاً و نقداً به تولیدکنندگان پرداخت می‌شود تا بی‌واسطه به دست هنرمندان طراح، رنگرز، فرشباف، و سایر تلاشگران زنجیره تولید فرش برسد و قدمی باشد جهت حفظ این هنر ملی.

شایان ذکر است بازدید برای عموم رایگان است.

این نمایشگاه در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 98 در آدرس مشهد، ظلع غربی کوهسنگی، چارسوق هنر، نگارخانه سلطانعلی مشهدی برگزار خواهد شد. علاقه مندان می‌توانند از ساعت 18 تا 23 برای بازدید از نمایشگاه اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی دکوفرش

دکوفرش -فروشگاه آنلاین فرش های دستباف اصیل ایرانی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | صنایع دستی