اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980308372179089

نوین هاب؛ برترین پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی

کد: 13980308372179089

http://bit.ly/2Rl9nKT

، تهران , (اخبار رسمی): شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی نقشی کلیدی را در دنیای کسب و کارها به عهده دارند. نوین هاب یکی از ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه‌های اجتماعی در ایران است که تاکنون توانسته مورد توجه کسب‌وکارهای زیادی قرار گیرد.

نوین هاب؛ برترین پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی
نوین هاب؛ برترین پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی

با افزایش روزافزون استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی از جمله تلفن‌های همراه هوشمند در بین اقشار مختلف جامعه، گرایش جدیدی در علم بازاریابی با عنوان « بازاریابی شبکه‌های اجتماعی » پدیدار شده است. در این گرایش، شبکه‌های اجتماعی و در گام بعدی ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی نقشی کلیدی را در دنیای کسب و کار به عهده گرفته‌اند.

نوین هاب یکی از ابزارهای کاربردی مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که توانسته رضایت بسیاری از کسب و کارها را جلب کند.

نوین هاب چیست؟

نوین هاب به عنوان اولین پلتفرم جامع مدیریت شبکه‌های اجتماعی در ایران توانسته است بستری ساده و ارزان را با هدف تسهیل فرایند مدیریت شبکه‌های اجتماعی و افزایش بازدهی فعالیت‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی فراهم کند.

این پلتفرم جامع و کاربردی دارای امکانات متعددی است که مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت. در صورتی که کسب‌وکاری نیز برای مدیریت فعالیت‌های خود در شبکه‌های اجتماعی نیاز به ابزارهای مدیریتی دارد، می‌تواند با عضویت در وبسایت نوین هاب کمی بیشتر با این پلتفرم آشنا شود.

انتشار خودکار و زمانبندی پست‌های شبکه‌های اجتماعی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی با توجه به شبکه‌های اجتماعی هدف می‌تواند گاهاً به امری زمان‌بر و پیچیده تبدیل شود. انتشار همزمان یک محتوا در چند شبکه‌‌ی اجتماعی، همواره یکی از بزرگترین دغدغه‌‌ها بوده است؛ اما با استفاد از پلتفرم جامع مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب، این دغدغه به راحتی قابل حل شده است.

در پلتفرم مدیریت شبکه‌‌های اجتماعی نوین هاب، علاوه بر انتشار همزمان محتوا در شبکه‌های اجتماعی تحت پوشش از جمله اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، پینترست، لینکدین، تامبلر، پیامرسان بله و تلگرام، امکان تعیین زمان‌بندی انتشار پست نیز برای شبکه‌های اجتماعی نامبرده مهیا شده است.

با استفاده از پلتفرم جامع مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب، کاربران می‌‌توانند به شکلی منظم و هدفمند محتوای خود را در شبکه‌‌های اجتماعی مختلف منتشر کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات سیستم انتشار خودکار محتوای پلتفرم نوین هاب می‌توانند به صفحه توضیحات این سیستم به آدرس novinhub.com/publish مراجعه کنند.

مدیریت یکپارچه کامنت‌های شبکه‌های اجتماعی

یکی از مهمترین شاخص‌های کلیدی مورد استفاده در تحلیل عملکرد شبکه‌های اجتماعی، نرخ مشارکت است. نرخ مشارکت شبکه‌های اجتماعی به نوعی بیانگر میزان موفقیت محتوای منتشر شده است. بر همین اساس، بررسی و تحلیل عناصر تشکیل دهنده نرخ مشارکت در بازاریابی شبکه‌‌های اجتماعی بسیار حائز اهمیت است. کامنت‌های شبکه‌های اجتماعی را می‌توان یکی از مهمترین عناصر تأثیرگذار در نرخ مشارکت دانست.

در پلتفرم جامع مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب کامنت‌‌های شبکه‌های اجتماعی با هدف سهولت بیشتر در یک صفحه گردآوری شده است. کاربران این پلتفرم می‌توانند در یک نگاه کامنت‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مختلف خود از جمله شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، لینکدین و .... را مشاهده کنند و به این کامنت‌ها عکس‌العمل مناسب نشان دهند.

یکی از مهمترین امکانات سیستم مدیریت کامنت‌‌های شبکه‌‌های اجتماعی نوین هاب، قابلیت دریافت خروجی از تمامی کامنت‌ها است. این قابلیت می‌‌تواند به طرق مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد؛ اما یکی از متداول‌ترین کاربردهای دریافت خروجی از کامنت‌ها، تسهیل فرایند قرعه‌کشی مربوط به چالش‌ها و کمپین‌های برگزار شده بر پایه مشارکت در شبکه‌های اجتماعی است. این سیستم علاوه بر این دارای مزایای دیگری است.

تحلیل شبکه‌‌های اجتماعی

با توجه به بالا رفتن سطح رقابت کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی، حضور کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی به تنهایی کافی نیست. تدوین استراتژی‌ برای شبکه‌های اجتماعی و انتخاب دقیق تاکتیک‌های پیاده‌سازی استراتژی‌ها به یک ضرورت در این کارزار تبدیل شده‌اند. سیستم تحلیل شبکه‌‌های اجتماعی پلتفرم مدیریت شبکه‌‌های اجتماعی نوین هاب به کاربران خود این امکان را می‌دهد را علاوه بر نظارت بر کارکرد استراتژی‌ها و تاکتیک‌ها، نقاط قوت و ضعف آن‌ها را نیز مشاهده کنند.

این سیستم اطلاعات دقیقی از وضعیت پست‌های منتشر شده، وضعیت فالوورها و دیگر معیارهای سنجش عملکرد شبکه‌های اجتماعی برای مدیران و کارشناسان فراهم می‌کند.

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با امکانات سیستم تحلیل شبکه‌های اجتماعی پلتفرم نوین‌هاب می‌توانند به نشانی novinhub.com/analytics مراجعه کنند.

مجموعه نوین هاب با تکیه بر دانش و تجربه عملیاتی خود همواره در تلاش است تا بیش از پیش به رشد و پیشرفت کسب‌ و کارها کمک کند. این مجموعه با بررسی چالش‌ها و فرصت‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی سعی دارد تا به شکلی مؤثر در راستای پیشرفت کسب و کارهایی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند قدم بردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوین هاب

نوین هاب برترین ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]