اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980321375379206

ارتقاء فروش محصولات ایرانی

ارتقاء فروش در فروشگاه اینترنتی شُکا

کد: 13980321375379206

http://bit.ly/2RhkUuN

، تهران , (اخبار رسمی): از مشخصات این طرح ارائه بهتر خدمات تولید‌کنندگان به کاربران است که باعث تسهیل در فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی و برخورداری کاربران از امکانات و مزایای این طرح شده که توسط تولید‌کنندگان بر حسب نوع فروش اعمال می‌شود.

ارتقاء فروش در فروشگاه اینترنتی شُکا
تسهیل در فروش محصولات ایرانی

با توجه به اینکه فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka برای فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی روش‌هایی را در نظر گرفته است لذا برای اینکه تولید‌کنندگان بتوانند محصولات ایرانی را به نحو احسنت به دست کاربران برسانند تمهیداتی را در نظر گرفته که این طرح با توجه به ضرورت فرهنگ‌سازی جهت خرید محصولات ایرانی ارائه شده است.

از مشخصات این طرح ارائه بهتر خدمات تولید‌کنندگان به کاربران است که باعث تسهیل در فروش محصولات تولید‌کنندگان ایرانی و برخورداری کاربران از امکانات و مزایای این طرح است که توسط تولید‌کنندگان بر حسب نوع فروش اعمال می‌شود.

امتیاز این طرح برای تولید‌کنندگان

تولید‌کنندگان می‌توانند با انتخاب این طرح ضمن برخورداری از انتخاب نوع محصولات و نوع فروش با انتخاب و سلیقه خود و همچنین از تبحر و تجربه و اندوخته‌های کاری خود استفاده کنند و فروش و خدمات خود را مدیریت و کاربران را در جهت خرید محصولات تشویق کنند. کلیه انتخاب‌های فروش بر عهده تولید‌کننده است و هیچگونه محدودیتی برای اعمال آن وجود ندارد.   

امتیاز این طرح برای کاربران

کاربران می‌توانند با این روش محصولات مورد نظر خود را انتخاب و از امکانات و خدمات ارائه شده توسط تولید‌کنندگان ایرانی که بسیار متنوع و مورد سلیقه و ذائقه خود آنها است استفاده و آن را مشاهده کنند و محصولات با کیفیت، سالم و ارگانیک ایرانی را برای خود و خانواده فراهم و خریداری کنند.

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka تلاش می‌کند با این استراتژی در تصمیم‌گیری به معنای بهره‌برداری از فرصتی که فناوری‌های نوین در اختیار تولید‌کنندگان قرار می‌دهند محدودیت‌ها و تنگناهای موجود در روش‌های کاری را شناسایی و برطرف کنند. شُکا همراه با تولید‌کنندگان و همگام با کاربران در حمایت از رونق تولید و محصولات ایرانی است و حمایت از تولید‌ داخلی و معرفی محصولات ایرانی با نشان ایرانی یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق تولید ملی است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاع از نحوه اجرای کامل این طرح می‌توانند به وب سایت eshoka.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]