اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804113819811675

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی 98

کد: 139804113819811675

http://bit.ly/2LNkc7E

، تهران , (اخبار رسمی): ملاک اصلی گزینش و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی 98 ورودی مهر ماه معدل مقطع کاردانی است و باتوجه به تجانس گروه عمده تحصیلی رشته انتخابی با رشته‌ای که داوطلب در آن فارغ التحصیل شده است صورت می‌گیرد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی 98
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98 دارای دو نیمسال تحصیلی و دو نوبت ثبت نام ورودی است که در نیمسال اول تحصیلی یعنی مهر ماه 98 ثبت نام آغاز شده است و تا 6 شهریور ماه مهلت ثبت نام دارد.

در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال اول مهر ماه 99-98 باید گفت که فعلا در سه مقطع پیش ثبت نام و یا انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی وجود دارد به شرح زیر است:

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 به چه معناست؟

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی ترم مهر 99-98 چون یک مرحله‌ای است و آزمونی ندارد به عنوان پیش ثبت نام است. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 باید در ابتدا رشته خود را انتخاب و بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم در رشته یا مورد پذیرش قرار گیرند و یا اولویت بعدی در نظر گرفته شود. قبولی در هر رشته‌ای در دانشگاه آزاد بدون کنکور 100% تضمینی نیست.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهر ماه 98

بسیاری از داوطلبان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 منتظر منتشر شدن دفترچه بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول 98 بودند که لینک انتخاب رشته و ثبت نام روی سایت دانشگاه آزاد قرار گرفته است.

توصیه می‌شود برای ثبت نام رشته‌های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 98، انتخاب بدون محدودیت رشته‌ای، دریافت کدهای رشته کاردانی و دانشگاهی، انجام تمام مراحل ثبت نام کارشناسی ناپیوسته مهر ماه، توضیح شرایط و معدل لازم برای قبولی در هر کدام از رشته‌ها و ... با مشاوران ارتباط برقرار شود.

ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی مهر 98 چگونه است؟

ملاک اصلی گزینش و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی 98 ورودی مهرماه معدل مقطع کاردانی است و با توجه به تجانس گروه عمده تحصیلی رشته انتخابی با رشته‌ای که داوطلب در آن فارغ التحصیل شده است صورت می‌گیرد. به طوری که در صورت یکسان بودن گروه‌های عمده تحصیلی حداکثر تاثیر معدل صورت گرفته و در غیر این صورت حداقل ضریب تاثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور لحاظ خواهد شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مشاوره تحصیلی درخت دانش به آدرس www.derakhte-danesh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش