اطلاعات تماس
  • 021665***** - 021669*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804223844411683

تاثیر امنیت سایت بر سئو سایت

کد: 139804223844411683

http://bit.ly/2JzFS63

، تهران , (اخبار رسمی): امنیت سایت به طور مستقیم بر سئو سایت تاثیر می‌گذارد و هیچ کس این مسئله را فراموش نخواهد کرد که باید روی جستجوگرهای گوگل تمرکز کند زیرا این جستجوگرها به اندازه‌ای باهوش هستند که کوچکترین خطایی را برای سایت‌ها در نظر می‌گیرند و باعث جا به جایی رتبه آنها می‌شوند.

تاثیر امنیت سایت بر سئو سایت
تاثیر امنیت سایت بر سئو سایت

در ادامه در مورد یکی از قسمت‌های مهم آموزش سئو صحبت شده است. همچنین مشخص شده که تا چه میزان امنیت سایت می‌تواند بر سئو سایت تاثیرگذار باشد.

آیا امنیت سایت  بخشی از تلاش سئو سایت است؟

حتی اگر سایت هک نشده باشد، حملات دائمی که از هکرهای سایت وجود دارد می‌تواند از دسترسی ربات‌های گوگل به سایت به طور کامل جلوگیری کند و باعث شود که ترافیک سایت تضعیف و حتی ارسال صفحات سایت به گوگل متوقف شود.

خطای ۴۰۴ بارها مشاهده شده است اما همیشه اشتباهات ۴۰۴ در گوگل برای صفحاتی که از دست رفته، نیستند. گوگل سعی کرده است تا صفحه‌های موجود را خالی کند، این نوع خطا می‌تواند ناشی از حملات وب سایت‌ها و هکرها باشد.

این نمونه‌ای از چگونگی تاثیر مستقیم وب سایت بر جستجوگرهای گوگل است. تمرکز بر روی امنیت می‌تواند این حملات را کاهش دهد و به سئو سایت کمک کند تا به راحتی صفحات وب را خالی کند.

پلاگین‌ها و امنیت سایت

هر افزونه و اسکریپتی که استفاده می‌شود باید به خوبی بررسی و ترجیحا از افزونه‌هایی که داخل وردپرس قرار دارند استفاده شود و یا از سایت‌های معتبر آنها را خریداری کرد. گوگل نام پلاگین را برای بررسی اینکه آیا سابقه هک شدن دارد یا نه می‌شناسد.

می‌توان با لیستی از افزونه‌ها به گوگل رفته و سابقه آنها را به صورت زیر جستجو کرد:

  • نام پلاگین + هک شده
  • نام پلاگین + اشکالات
  • گوگل آنتی ویروس خود را انجام ندهید

تنها ۵۰ درصد از شرکت‌های مورد بررسی، نشان دادند که از یک سیستم نظارت برای حفاظت از امنیت استفاده می‌کنند. افرادی که از سایت وردپرس استفاده می‌کنند، می‌توانند از دو پلاگین امنیتی که محبوب‌ترین آنها WordFence و Sucuri Security هستند استفاده کنند.

این پلاگین‌ها حوادث احتمالی هک شدن را نظارت و اسکن می‌کنند و همچنین ویژگی‌های فایروال دارند که هکرها را به طور موقت یا دائمی مسدود می‌کنند. آنها همچنین می‌توانند آدرس‌های آی پی بازدیدکنندگان را که رفتار مشکوک دارند، مسدود کنند.

انتخاب رمز قدرتمند

یکی از مواردی که باید در امنیت سایت به آن توجه کرد و متاسفانه درصد کمی به آن اهمیت می‌دهند بحث استفاده از رمز قدرتمند است. یک رمز خوب باید بیش از ۸ کاراکتر داشته باشد و تلفیقی از حروف بزرگ و کوچک – اعداد و کاراکترهای خاص مانند @ , % , ! و موارد مشابه باشد

مسئولیت امنیت سایت چیست؟

امنیت سایت بر همه تاثیر می‌گذارد. بنابراین هرکس باید بگوید که چه اتفاقی در مورد آن انجام خواهد شد، چه اینکه شخصی در IT باشد یا سرپرست سئو سایت، مهم نیست. مهم این است که کسی اطمینان حاصل کند که یک استراتژی ضد هک فعال وجود دارد و استراتژی‌ها باید دائما بازبینی و به روز شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پیشرو ارتباط

شرکت فن آوران پیشرو ارتباط از سال 1384 در زمینه ارائه خدمات تخصصی مبتنی بر وب فعالیت خود را شروع کرد.

اطلاعات تماس
  • 021665***** - 021669*****
[نمایش اطلاعات]