اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805083901311120

استفاده آسان از کابینت‌های آشپزخانه

ایده‌های کاربردی برای استفاده بهتر و آسان‌تر از کابینت‌ها

کد: 139805083901311120

http://bit.ly/2SOYTnJ

، تهران , (اخبار رسمی): ایده‌های جذاب زیادی برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن به جهت بهترین و آسان‌ترین استفاده از عمق و فضای موجود، ارتفاع و طراحی درب کابینت وجود دارد. می‌توان با این ایده‌ها به ساده‌ترین شکل از طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده کرد.

این ایده های کاربردی برای استفاده بهتر و آسانتر از کابینت ها را ببینید
طراحی کابینت آشپزخانه با ایده های مدرن و خلاقانه

یکی از خدمات گروه طراحی دکوراسیون داخلی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه، ارائه خدمات طراحی کابینت مدرن، کلاسیک یا نئوکلاسیک با امکان انتخاب متریال و تکنولوژی رنگ پلی‌اورتان است

زمانی که شخصی قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه یا طراحی کابینت آشپزخانه مدرن را دارد، مسلما ایده‌ها و نظرات زیادی پیش رو خواهد داشت. به طور مثال در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن یا کلاسیک گزینه‌هایی از قبیل انتخاب متریال در طراحی دکوراسیون، نوع قاب، شکل ظاهری درب‌ها، دستگیره درب کابینت، رنگ صفحه کابینت، طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه، رنگ پلی اورتان یا استفاده از روکش چوب یا ام دی اف و موارد بسیار دیگری برای تصمیم‌گیری پیش روی دارد.

به حداقل رساندن فضای نصب کابینت‌ها

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن دیواری با ارتفاع زیاد فضای مناسبی را برای نگهداری از لوازم ایجاد می‌کند. البته باید گفت که دسترسی به لوازمی که در قفسه آخر و انتها کابینت قرار داده می‌شوند، کار دشواری است. می‌توان برای به حداقل رساندن نصب و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن دیواری، ایده‌هایی در نصب کابینت زمینی در قسمت پشتی پنجره داشت.

با این روش می‌توان علاوه بر در اختیار داشتن فضای اضافه‌تر رویه و صفحه کابینت‌ها، به راحتی تمامی لوازم مورد نیاز را در دسترس داشت.

اگر پنجره یا تراس رو به فضای باز در کنار آشپزخانه است، با این کار می‌توان از یک منظره زیبا به هنگام سرو غذا لذت برد.

در نظرگیری ارتفاع و عمق کم در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

به جای طراحی کابینت‌های دیواری با ارتفاع زیاد می‌توان قفسه‌های خیلی کوچک با ارتفاع کم از یکدیگر طراحی کرد. در صورتی که امکان طراحی یک پنجره نورگیر در دیوارهای آشپزخانه وجود ندارد، بهترین روش برای استفاده بهینه از فضای خالی دیوار، طراحی کابینت آشپزخانه مدرن است.

در صورتی که قفسه‌ها، با فاصله‌های بسیار کم و کوچک طراحی شود می‌توان به هر وسیله‌ای یک قفسه و طبقه جداگانه اختصاص داد. این کار کمک زیادی در یافتن سریع و راحت‌تر لوازم خواهد کرد.

قفسه‌های باز در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

افرادی که به فضای بیشتر برای نگهداری از لوازم یا قرار دادن تزئینات در فضای خالی دیوار دارند، حتما باید از قفسه‌های باز در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده کنند. این کار باعث می‌شود تا لوازم مورد نیاز را در فضای بیشتری جای دهند.

راحتی و آسانی کار با چنین قفسه‌هایی زمانی مشخص می‌شود که شخص مجبور به باز و بسته کردن دائمی درب‌های کابینت برای یافتن لوازم نیست. همچنین مهمانان و سایر اعضا می‌توانند از تماشای تزئینات در منزل لذت ببرند.

در این شیوه باید از لوازمی استفاده کرد که در مقابل کثیف شدن و گرد و غبار دوام بیشتری دارند. به طور مثال ظروف چینی گزینه مناسبی برای این کار هستند.

طراحی درب شیشه‌ای مات

افرادی که تمایلی به طراحی قفسه‌های باز ندارند می‌توانند برای دسترسی آسان‌تر به لوازم داخل کابینت و تشخیص آن‌ها، از درب‌های شیشه‌ای مات استفاده کنند. طراحی کابینت‌های با ارتفاع کم و با پهنا زیاد با استفاده از درب شیشه‌ای مات، یکی از گزینه‌ها در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن است.

پهنای قفسه‌ها باعث دسترسی آسان به لوازم و چیدمان راحت آن‌ها در فضای موجود می‌شود. همچنین درب شیشه‌ای مات علاوه بر زیبایی، جستجو برای یافتن لوازم را آسان‌تر می‌کند.

طراحی و نصب کشوهای قفسه بندی شده

در زمان طراحی کابینت آشپزخانه مدرن نمی‌توان با قطعیت گفت که فضا و قفسه‌های داخل کابینت برای رفع نیازها کافی هستند. طراحی کشوهایی پهن و با ارتفاع زیاد کمک می‌کند تا لوازم زیادی را با دسترسی آسان و مناسب نگهداری کرد.

مسلما بیرون کشیدن یک کشو و جستجو کردن وسیله مورد نیاز از بین قفسه‌های کشو کار بسیار آسان‌تری در مقایسه با باز کردن دو درب یک کابینت و جستجوی وسیله‌ها از بین چند طبقه است.

اجتناب از طراحی کابینت در گوشه‌های آشپزخانه

اگر امکان طراحی کابینت آشپزخانه مدرن در فضای داخلی وجود دارد و به گونه‌ای است که می‌توان کابینت‌ها را در یک راستا و بدون کابینت در گوشه‌های آشپزخانه طراحی کرد، حتما از این فرصت باید استفاده کرد. طراحی کابینت در قسمت‌های کناری و گوشه‌ای آشپزخانه رفت و آمد را سخت‌تر می‌کند.

انتخاب بهترین مدل کاربردی در طراحی کابینت در گوشه آشپزخانه

اگر امکان حذف طراحی کابینت در کنج و گوشه‌های آشپزخانه فراهم نیست پس باید ایده‌های خلاقانه‌ای به کار برد. طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه و مدرن به قدری دستخوش تغییرات قرار گرفته است که امکان هر نوع سبک از طراحی را فراهم می‌کند.

افرادی که مجبور به طراحی کابینت آشپزخانه مدرن در کنج و گوشه فضای داخلی هستند، حتما کشوهای ریلی که به آسانی باز و بسته می‌شوند را باید انتخاب کنند. پس حتما راحتی در رفت و آمد و فضای مورد نیاز برای باز کردن کشو را باید در نظر گرفت.

راحتی دسترسی به لوازم باعث آرامش بیشتر به هنگام کار در فضای آشپزخانه می‌شود. به کار بردن ایده‌های خلاقانه و کاربردی کلید این مسیر است. مسلما مشاوره با کارشناسان می‌تواند اطلاعات دقیق‌تری را در این زمینه در اختیار قرار دهد.

استفاده از ترمز درب کابینت و ریل کشویی مناسب

حتما برای جلوگیری از کوبیدن درب کابینت یا مجبور شدن برای هل دادن کشوها از ترمز درب کابینت و ریل کشویی مناسب باید استفاده شود.

یکی از بهترین کارها در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن برای راحتی بیشتر استفاده از ترمز درب و ریل کشویی است.

تغییر ارتفاع طراحی کابینت آشپزخانه

استاندارد ارتفاع طراحی کابینت آشپزخانه و رویه آن مقداری مشخص و ثابت است. اما این امکان وجود دارد تا برای راحتی بیشتر، متناسب با قدهای کوتاه‌تر یا بلندتر ارتفاع طراحی کابینت آشپزخانه مدرن را تغییر داد.

به طور مثال فردی که عادت به نشستن به هنگام کار در آشپزخانه دارد، پس بهتر است تا طراحی کابینت با ارتفاع کمتری انجام شود. یا فردی قد بلند برای راحت‌تر کردن کارها باید ارتفاع میز بلندتری داشته باشد. پس طراحی کوتاه ارتفاع یا خیلی بلند می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جدیدی شود.

راه حل این کار طراحی ارتفاع و رویه کابینت با اندازه‌های متفاوت است. با توجه به استفاده‌ای که از هر قسمت آشپزخانه و کابینت‌ها وجود دارد، ارتفاع مورد نیاز را نیز باید مشخص کرد تا در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده شود.

یکی از خدمات گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب در زمینه دکوراسیون منزل و آشپزخانه، ارائه خدمات طراحی کابینت مدرن، کلاسیک یا نئوکلاسیک با امکان انتخاب متریال و تکنولوژی رنگ پلی اورتان است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت پاسخ سوالات، برآورد تقریبی هزینه‌های پروژه‌های اجرایی یا مشاوره رایگان با کارشناسان نیکا چوب تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون منزل، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مخاطبین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل