اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980527396318370

تغییرات نسخه جدید باروان جهت دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر رانندگان در اپلیکیشن

برگزاری نشست رونمایی از نسخه ویژه باروان

کد: 13980527396318370

http://bit.ly/2ZyjT3Y

، اصفهان , (اخبار رسمی): صبح روز سه‌شنبه 22 مرداد‌ماه 1398 نشست رسانه‌ای رونمایی از نسخه ویژه باروان با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

برگزاری نشست رسانه ای رونمایی از نسخه ویژه باروان با حضور خبرنگاران
برگزاری نشست رسانه ای رونمایی از نسخه ویژه باروان با حضور خبرنگاران

به طور خلاصه استعلام رایگان نرخ تن بر کیلومتر، مبدع سالن‌های تخصصی اعلام بار، مجری نوبت‌دهی الکترونیکی سالن‌های اعلام بار فیزیکی کشور و ... از جمله ویژگی‌های نسخه جدید اپلیکیشن باروان است

به گزارش باروان؛ صبح روز سه شنبه 22 مرداد ماه نشست رسانه‌ای رونمایی از نسخه ویژه باروان با حضور جمعی از خبرنگاران انجام شد.

در این نشست دکتر صابر فاضل مدیر عامل شرکت دانش بنیان باروان؛ پنجره واحد هوشمند حمل و نقل کالا و مشاور فنی و علمی کانون سراسری کامیون‌داران کل کشور و همچنین نماینده ویژه کانون در تدوین طرح ملی تن بر کیلومتر؛ در جمع خبرنگاران به میزبانی مجمع شرکت‌های دانش بنیان حاضر شد.

به روز رسانی‌های جدید اپلیکیشن باروان سه دسته کلی تغییرات را شامل می‌شود.

در این رونمایی نماینده کانون کامیون‌دارن؛ از تغییرات جدید اپلیکیشن باروان نام برد که می‌توان به طور کلی آن‌ها را در سه دسته نام برد: 

تغییرات زیر ساختی که از جمله آن امکان اتصال رانندگان با اینترنت بسیار ضعیف مانند ۲G به سرور‌های باروان جهت استفاده از امکانات آن است. در نسخه پیشین باروان همانند دیگر اپلیکیشن‌های موجود در بازار، این نیاز با اینترنت پر سرعت برآورده می‌شد و رفع این اشکال یکی از دلایل ایجاد تغییرات در اپلیکیشن باروان بود.

دسته دوم تغییرات ظاهری و تغییراتی از جنس تجربه کاربر و یا UX است. بر اساس نیازهایی که از کاربران شناسایی شد و تجربه کاربری رانندگان خودروهای سنگین، اپلیکیشن باروان به طور کامل باز طراحی شد و امکانات پرکاربرد در دسترس سریع رانندگان قرار گرفت.

در دسته سوم تغییرات، امکانات جدید اپلیکیشن باروان ارائه شد. از جمله این امکانات می‌توان به سالن‌های اختصاصی اعلام بار کشور اشاره کرد. به این صورت که رانندگان علاوه بر اینکه می‌توانند سالن عمومی باروان و بارهای اختصاصی خود را رویت کنند می‌توانند در نسخه جدید اپلیکیشن، در سالن‌هایی مانند سالن اعلام بار سیمان کشور، سالن‌های ماشین‌های یخچالدار و یا سالن‌های محلی مثل سالن زرین شهر و یا سالن‌هایی که به صورت خصوصی در قسمت‌های مختلف کشور و با مدیریت انجمن‌های کامیونداران و یا انجمن‌های شرکت‌های حمل و نقلی در حال اداره شدن هستند، امکان عضویت دارند و می‌توانند بارهای اختصاصی آن‌ها را مشاهده و پذیرش کنند.

دکتر صابر فاضل در ادامه تصریح کرد: از جمله به روزرسانی‌های دیگر بهینه‌سازی صفحه تن کیلومتر است به این ترتیب که رانندگان، ساده‌تر می‌توانند قیمت تن کیلومتر را استعلام کنند. استعلام بیمه نامه صفحه دیگری است که به امکانات اپلیکیشن اضافه شده است که از طریق سرویسی که با همکاری بیمه مرکزی کشور راه‌اندازی شده است رانندگان می‌توانند به وسیله آن بیمه نامه‌های خود را استعلام کنند و از صحت و عدم جعلی بودن آن اطمینان پیدا کنند. 

وی در ادامه از راه‌اندازی محاسبه نرخ کرایه توسط راننده خبر داد. در این امکان هنگامی که راننده وارد مجموعه شرکت حمل و نقلی می‌شود برای اطلاع از عددهای صحیح و قانونی که داخل بارنامه ثبت شده است که دانستن آن مستلزم اطلاع از یک‌سری فرمول‌های پیچیده است، می‌توانند به راحتی از طریق وارد کردن دو تا سه عدد ورودی از کلیه اعداد قانونی ثبت شده در بارنامه خود مطلع شوند.

خدمات دیگری هم از جنس خدمات آموزشی و جانبی، داخل اپلیکیشن باروان ارائه شده است که رانندگان می‌توانند با مراجعه به آن، از آنها استفاده کنند.

به طور خلاصه استعلام رایگان نرخ تن بر کیلومتر، سالن اعلام بار مجازی سراسری، مبدع سالن‌های تخصصی اعلام بار، مجری نوبت‌دهی الکترونیکی سالن‌های اعلام بار فیزیکی کشور، اولین نرم افزار تحت وب صدور بارنامه آنلاین، اولین ارائه دهنده سیستم تخصصی حسابداری حمل و نقل، اولین بستر ارائه سخت افزار ردیاب خودرو برای ناوگان ملکی کشور، تشکیل اولین کنسرسیوم سراسری حمل و نقل کشور از جمله ویژگی‌های نسخه جدید اپلیکیشن باروان است.

مسابقه بزرگ «جام کرامت رانندگان» برگزار می‌شود

همچنین در این گردهمایی زهرا کیانی رئیس کمیته خودروهای سنگین کشور و اولین راننده خانم حمل بارهای فوق سنگین کشور، پایه‌گذار اولین کمیته خودروهای سنگین در رشته اتومبیلرانی کشور از اولین دوره مسابقات رالی خانوادگی خودروهای سنگین کشور با عنوان «جام کرامت رانندگان» که در روز جمعه ساعت ۱۶ که از مبدا میدان استاندارد کرج که با همکاری و حمایت باروان؛ پنجره واحد هوشمند حمل و نقل کالا  برگزار خواهد شد؛ خبر داد.

مجموعه باروان در نظر دارد  تا با برگزاری این رویداد علاوه بر ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای و فنی، گامی در جهت ترویج امید و روحیه نشاط و پویایی در جامعه رانندگان و وابستگان آنها و نیز ارتقاء جایگاه حرفه‌ای و اجتماعی رانندگان خودروهای سنگین کشور برداشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

باروان بازارگاه الکترونیکی هوشمند حمل بار

باروان بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل جاده ای کالاست، در این سامانه هوشمند حمل بار مشتری یا کاربر بارِ خـود را به نزدیک ترین و مجهزترین کامیون یا تریلرِ ثبت شده در سامانه ی باروان معرفی می کند، باروان؛ بازارگاه الکترونیکی هوشمند حمل بار به صورت خودکار در زمانی کوتاه نیاز شما را در بهترین شکلِ ممکن برطرف می سازد. باروان با سایر خدمات حمل و نقلِ موجود، متمایز است. با باروان بارتان بار می شود

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]