اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806244041411120

ایده‌های مدرن در طراحی دکوراسیون منزل در سال 98

کد: 139806244041411120

http://bit.ly/32NGNGK

، تهران , (اخبار رسمی): افرادی که مایل هستند در سال جدید تغییراتی مطابق با مد سال در لباس و هر چیز دیگری مثل طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشند، لازم نیست که تمامی چیزهایی که به روز می‌شوند را تغییر دهند.

ایده های مدرن در طراحی دکوراسیون منزل در سال 98
خدمات طراحی دکوراسیون منزل مدرن

هر سال تغییرات زیادی در مد وسایل مختلف مانند لباس، کیف، کفش، رنگ، طراحی دکوراسیون منزل، ایده‌های دیزاین مدرن یا کلاسیک و موارد بسیار دیگر رخ می‌دهد. برای تغییر در این موارد و طراحی دکوراسیون داخلی لازم نیست که تمامی چیزهایی که به روز می‌شوند را تغییر داد.

به طور مثال در دیزاین داخلی منزل سالانه تزئینات، متریال، رنگ و موارد بسیاری تغییر می‌کنند و به روز می‌شوند. رنگ طوسی یکی از بهترین و محبوب ترین انتخاب‌ها برای دکوراسیون مدرن است. اما تصور کنید هر سال رنگ دیوارها و تمامی لوازم منزل مطابق با مد سال جدید تغییر کند.

علاوه بر هزینه، مشغله و زمان زیادی که نیاز است می‌تواند نارضایتی به همراه داشته باشد. به همین دلیل می‌توان گفت که یکی از بهترین کارها برای ایجاد تغییرات کوچک انتخاب موارد حائز اهمیتی است که نیاز به بروز شدن دارند. به عنوان مثال زمانی که فرد تمایل دارد مبلمان جدید تهیه کند، انتخاب مدرن ترین و به روز ترین سبک رنگ و شکل آن می‌تواند تغییری چشمگیر و مطابق با ایده‌های مد جدید در منزل ایجاد کند.

در ادامه تعدادی از مواردی که اجرای آنها می تواند تغییرات منحصر به فرد مطابق با مد سال جدید ایجاد کند، معرفی شده است.

مد سال ۹۸ در دکوراسیون آشپزخانه

برای تغییر سبک طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه مطابق با مدرن‌ترین ایده‌های سال جدید، بهتر است از ترکیب رنگ‌های طیف طوسی با دستگیره‌های طلایی استفاده شود. استفاده از چوب با رنگ‌های این طیف و مزیت تکنولوژی رنگ‌‌های پلی‌یورتان در کنار دستگیره‌های از استیل طلایی رنگ، کانتر کابینت آشپزخانه با سنگ طبیعی همراه با ترکیب رنگ‌های سفید و مشکی، تزیین سقف آشپزخانه با الوارهای چوبی از بهترین گزینه‌های انتخابی می‌تواند باشد.

مد سال جدید مبلمان با رنگ‌های مدرن

از مبل‌های ولوت محبوب در دیزاین سال ۲۰۱۹ می‌توان به رنگ سبز تیره یا رنگ‌آمیزی یک دیوار خالی با سبز Coind Nightwatch برای ترکیب رنگ سال در طراحی کوراسیون مدرن منزل یا محل کار استفاده کرد.

انتخاب مبل ولوت در رنگ‌های سبز تیره، طوسی، نارنجی، قرمز یا صورتی مرجانی، رنگ سال ۲۰۱۹، یکی دیگر از مدهای چیدمان فرنیچر در طراحی دکوراسیون سال جدید است. برای کسانی قصد تهیه مبل دارند ولوت یکی از بهترین گزینه‌ها مطابق با مد سال جدید خواهد بود.

سال جدید و سبک‌های نورپردازی در فضای داخلی

از لوستر و چراغ‌هایی با طرح قارچ که در مد سال جدید از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، استفاده شود. لوسترها را طلایی رنگ و از متریال‌های طبیعی مثل مس، برنج و استیل انتخاب کرد. از کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی برای پیاده‌سازی ایده‌های خلاقانه در نورپردازی سقفی، کف، کابینت‌های آشپزخانه و طراحی خلاقانه لوسترهای منحصر به فرد و خاص بهتر است مشاوره دریافت کرد.

عناصر طبیعی برای طراحی دکوراسیون داخلی در سال جدید

افرادی که تمایل دارند مطابق با مد سال جدید تغییراتی در دکوراسیون خود ایجاد کنند، بهتر است از متریال‌های طبیعی مثل انواع سنگ‌ها، فلزاتی مانند مس، برنج و متریال‌هایی از جمله بتن و گرانیت استفاده کنند. ترکیب طراحی با انواع گل‌ها و فلاور باکس‌های منحصر به فرد، علاوه بر طراوت و شادابی، محیطی مدرن‌تر را در فضای منزل یا محل کار پیاده می‌کند.

پلی‌یورتال پاسخی مناسب به سلیقه‌های جدید

برای لذت بردن از نتیجه طراحی دکوراسیون و در اختیار گرفتن رنگ‌های منحصر به فرد و متفاوت، رنگ پلی‌یورتان را در میان گزینه‌های خود بهتر است قرار‌ داد. امکان انتخاب از طیف رنگی گسترده همانند خاکستری و سبز تا رنگ‌های گرم یا سرد و نهایتا اجرای آن بدون کوچکترین تفاوت در نتیجه نهایی، از مزیت‌هایی است که پلی‌یورتان پیش روی افراد می‌گذارد.

جایگاه ویژه طوسی در طراحی‌های امسال

استفاده از رنگ طوسی در طراحی دکوراسیون مدرن از بهترین انتخاب‌ها است. در چیدمان برای همراه شدن با مدهای طراحی دکوراسیون داخلی از رنگ طوسی و ترکیب آن با رنگ سفید یا سیاه مات استفاده شود. در کنار این رنگ‌ها، متریال‌های طبیعی را برای ایجاد تغییری بزرگ و چشمگیر به طراحی خود اضافه کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمامی خدمات طراحی دکوراسیون منزل می‌توانند به سایت گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب به ادرس nikachoob.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون منزل، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مخاطبین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل