اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980630406196450

حضور چارگون در ایران فارما 2019 با ارائه اتوماسیون اداری صنعت دارویی کشور

کد: 13980630406196450

http://bit.ly/2OeETL6

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت چارگون با حضور در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019، محصولات نرم‌افزاری ویژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها در صنعت دارو و حوزه‌های وابسته آن را به شرکت‌کنندگان عرضه می‌کند.

حضور چارگون در ایران فارما 2019 با ارائه اتوماسیون اداری صنعت دارویی کشور
حضور چارگون در پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما 2019

نرم‌افزاری ویژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها در صنعت دارو و حوزه‌های وابسته آن در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019 به شرکت‌کنندگان عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی چارگون، سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه از سوی کارشناسان شرکت در غرفه D139 نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019 به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

در 3 روز برگزاری نمایشگاه، کارشناسان چارگون علاوه بر معرفی سبد محصولی نرم‌افزارهای دیدگاه به طور اختصاصی به معرفی کارکردهای نرم‌افزار BPMS چارگون در مکانیزاسیون فرآیندهای اداری و فرآیندهای Artwork و filing در شرکت‌های دارویی و صنایع وابسته آن، خواهند پرداخت.

نرم‌افزار BPMS دیدگاه، دارای توانایی تفسیر فرآیندهای ترسیم شده مبتنی بر زبان BPMN 2 است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان یک فرایند را به صورت سیستمی پیاده‌سازی کرد تا از این پس سیستم‌ها به جای انسان‌ها در کنترل و مدیریت روال اجرای کارها نقش ایفا کنند.

این نرم‌افزار زمینه دسترسی به فرآیندهای اختصاصی کاربران و تبادل اطلاعات با سایر سامانه‌های مکانیزاسیون مالی و اداری دیدگاه را در یک محیط یکپارچه فراهم می‌کند.

درباره ایران فارما 2019

نمایشگاه ایران فارما یک گردهمایی بزرگ با رویکرد علمی، فرهنگی و تجاری است که با هدف معرفی توانمندی و پتانسیل صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم برای انتقال دانش فنی برگزار می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما از  دوم تا چهارم مهرماه از ساعت 8.30 الی 18 برای بازدیدعلاقمندان دایر است.

در این رویداد بزرگ دارویی شرکت‌های تولید کننده دارو و مواد اولیه دارویی، شرکت‌های توزیع کننده و یا وارد کنندگان دارو، شرکت‌های تجهیزات و ماشین آلات دارویی، شرکت‌های خدمات چاپ و بسته بندی دارو، شرکت‌های تولیدکننده داروهای نو ترکیب و شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های تولیدکننده داروهای گیاهی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، شرکت‌های آرایشی و بهداشتی، شرکت‌های تجهیزات مراقبتی، نشریات حوزه دارویی و همچنین بیش از ۱۳۰ انجمن و سازمان و نهاد فعال حضور جدی و فعالیت دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]