اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139903264367713775

تاثیر ویروس کرونا بر کسب و کارهای مختلف

افزایش کسب و کارهای آنلاین در ایام کرونا

کد: 139903264367713775

https://bit.ly/2YhSVjJ

، تهران , (اخبار رسمی): کرونا در عرصه اقتصادی و نوع تجارت چه تغییراتی ایجاد کرده است , تغییر نوع خرید و فروش و انواع معاملات در زمان شیوع کرونا.

افزایش کسب و کارهای آنلاین در ایام کرونا
افزایش کسب و کارهای آنلاین در ایام کرونا

بهار 99 بهاری بسیار متفاوت در ایران بود. به دلیل مشکل شیوع کرونا بسیاری از کسب و کارها با مشکل رو به رو شدند. در این گزارش قصد داریم کمی به این موضوع و شیوع کرونا از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.

کمابیش همه ما شاهد تبدیل بسیاری از مشاغل از شکل سنتی به آنلاین بوده ایم. خریدهای اینترنتی نسبت به چندین سال قبل بسیار افزایش یافته است. همچنین افزایش اعتماد مردم به وب سایت ها باعث شده بسیاری افراد از طریق وب سایت جذب سرمایه کنند.

در بهار 99 شاهد یک تحول جدی در عرصه تجارت آنلاین بودیم. بسیاری از افرادی هم که قصد راه اندازی وب سایت را داشتند اما به هر دلیلی شروع نکرده بودند نیز به جمع وبسایتی ها پیوستند!

در این میان خوشبختانه پلن طراحی سایت قسطی که چندین ماه قبل توسط نگارچه راه اندازی شده بود نیز باعث شد که عدد مراجعین برای سفارش وب سایت بسیار بیشتر شود. پایان کرونا و مراقبت های لازم و این که تا چه میزان این وضعیت ادامه پیدا کند وجود ندارد. به همین دلیل طرح اقساطی برای بازپرداخت باعث شد که کسب و کارهای کوچک زیادی در این ایام راه اندازی شود. امیدواریم که در ادامه این کارهای کوچک بسیار وسیع شوند و توانسته باشیم در عرصه اقتصادی کمکی به کشور عزیزمان ایران کرده باشیم.

کرونا باعث شد که کارهای آنلاین بیشتر و بیشتر شود. کسانی که از قبل وب سایت داشتند و در این دوره به رتبه های خوبی رسیده بودند توانستند درآمد زیادی پیدا کنند. البته معرفی وب سایت از طریق تبلیغات و گوگل ادوردز نیز توانست به برخی افراد جهت موفقیت بیشتر کمک کند.

در بهار 99 کارشناسان نگارچه با رعایت موارد بهداشتی به افراد زیادی مشاوره کسب و کار دادند و ایده های زیادی بزرگ و بزرگ تر شد و در قالب طرح های استارت اپی راه اندازی شدند. بسیاری افراد که تا کنون برای شرکت خود وب سایت طراحی نکرده بودند و فرصت کافی نداشتند با طراحی سایت شرکتی بسیار حرفه ای آماده عرصه جدید تجاری برای پس از بحران کرونا شدند.

فروشگاه های زیادی راه اندازی شد که در عرصه های مختلفی فعالیت می کردند. جالب تر این که به صورت دورکاری برای هموطنان عزیزمان در شهرهای مختلف وب سایت راه اندازی کردیم تا بتوانند در این ایام و از فرصت خانه نشینی نهایت استفاده را ببرند.

امید است که پس از بحران کرونا با پتانسیل بیشتری وارد عرصه اقتصادی شویم و بتوانیم به خوبی بحران های پیش آمده را پشت سر بگذاریم.

با آرزوی سلامتی برای کشور عزیزمان و موفقیت بیشتر ایران و ایرانی

حاجی محمدی از نگارچه

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نگارچه

خدمات نگارچه شامل طراحی وب سایت , سئو و بهینه سازی , مدیریت وب سایت های شرکتی و فروشگاهی و کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]