اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906104523213821

مردم در ایام کرونا هم در عزاداری امام حسین حاضر شدند

مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی به عزاداری محرم رفتند

کد: 139906104523213821

https://bit.ly/3hRjZxN

، تهران , (اخبار رسمی): کرونا نتوانست از عشق مردم به امام حسین بکاهد. با رعایت پروتکل های بهداشتی به عزاداری رفتند.

مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی به عزاداری محرم رفتند
مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی به عزاداری محرم رفتند

مردم در محرم با ماسک و دستکش حاضر شدند

خیلی از مردم و مسئولین در این روزها نگران این بودند که حضور مردم در تجمع های عزاداری باعث شود که شیوع کرونا افزایش پیدا کند. اما مردم ثابت کردند که عشق به امام حسین را نمی توان در خانه ها حبث کرد! از طرفی مساجد و هیئت ها نهایت همکاری را کردند تا از شیوع این ویروس در این مجالس جلوگیری شود.

به این صورت که هیچ کس حق ورود در مجالس عزاداری را بدون ماسک نداشته باشد. یا اگر کسی قصد ورود دارد و ماسک ندارد یک عدد ماسک به او داده شود. در بسیاری اماکن نیز فردی در جلوی مسجد نشسته است و دست تازه واردین را با مواد ضدعفونی کننده از ویروس پاکسازی می کند. این اقدام جالب باعث خشم بسیاری از دشمنان شد که دوست داشتند بساط عزاداری اهل بیت جمع شود.

اقدام جالب برخی از تولید کننده ها نیز در مورد تولید محصولات پیش گیری کننده قابل توجه بوده است. تولید ماسک های به رنگ مشکی برای افرادی که قصد حضور در مجالس اهل بیت را داشتند. که این ماسک ها نیز به شدت مورد استقبال مواجه شدند. بسیاری از افراد نیز که قصد داشتند نذوراتشان را بین مردم تقسیم کنند و هرساله با غذا از عزاداران پذیرایی می کردند این بار کار دیگری کردند. اهدای ماسک سه لایه برای پیش گیری از کرونا اقدام جالب و پسندیده بسیاری از مردم در روزهای محرم بوده است.

رسانه ها مانند تلوزیون، رادیو و مطبوعات در تمام ایام محرم اطلاع رسانی خیلی خوبی برای مردم داشته اند. به همین دلیل مردم دیگر آگاهی خیلی خوبی در مورد کرونا و راه های مراقبت پیدا کرده اند. همه ما یاد گرفتیم که چقدر در قبال سلامتی و جان یکدیگر مسئول هستیم. یاد گرفتیم که عدم رعایت ما نه تنها به خودمان صدمه نمی زند، بلکه باعث می شود که فردی دیگر بیمار شده و خدای ناکرده جانش را از دست بدهد. در این صورت قاتل دیگری خواهیم بود. طبیعی است که هیچ یک از ما دوست نداریم چنین اتفاقی پیش بیاید. هیچ یک دوست نداریم که با عدم رعایت موارد ساده مانند استفاده از ماسک شاهد مرگ اطرافیان و عزیزانمان باشیم. هر یک از افرادی که جانش را به خاطر کرونا از دست می دهد عزیز خانواده ای است. اطرافیانش به او نیاز داشته اند و در نبود او بسیار داغدار هستند. شاید عدم رعایت خودش و یا اطرافیانش باعث این اتفاق غیر قابل جبران بوده است. با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم از بسیاری از این اتفاقات و آمارهای تلخ بکاهیم.

به امید روز و روزگارانی خوش برای همگان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیان تجهیز طب

شرکت کیان تجهیز طب فعالیت خود را در زمینه پخش و توزیع انواع اقلام آزمایشگاهی، بیمارستانی، فراورده های تشخیص طبی، هتلینگ و … را از سال 1388 با نگاهی کارشناسانه و هوشمند در حوزه واردات و فروش و خدمات و پشتیبانی در جهت رفع نیازهای آزمایشگاهی و پزشکی آغاز نموده است. ما ضمن آگاهی مبتنی بر تجربه به اهمیت و ضرورت خدمات درمانی مشتریان خود به این درک تجاری رسیده ایم که تهیه و توزیع به موقع اقلام مورد نیاز مراکز درمانی تاثیر بسیار مهم و حساس در سلامت شهروندان جامعه ایفا می کند. شرکت کیان تجهیز طب با افتخار آمادگی خود را در جهت همکاری با آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها با شرایط ایده ال در کیفیت و سرعت خدمات اعلام می دارد تا قدمی کوچک در اعتلای سلامت جامعه ایران عزیز برداشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی