اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906254555515152

در این شرایط چگونه می‌توانیم صاحب خانه شویم؟

پول خرید خانه را از کجا بیارم؟

کد: 139906254555515152

https://bit.ly/35PYrhR

، تهران , (اخبار رسمی): پول خرید خانه یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که هر فردی در طول زندگی خود با آن مواجه می شود. شما اگر خانه دار باشید، دوست دارید که پیشرفت کرده و صاحب خانه ای بهتر در منطقه ای بهتر باشید و اگر هم اجاره باشید هم دوست دارید که خانه ای که در آن می نشینید برای خودتان باشد و از شر اجاره بودن و اسباب ...

پول خرید خانه را از کجا بیارم؟
پول خرید خانه را از کجا بیاریم؟

پول خرید خانه یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که هر فردی در طول زندگی خود با آن مواجه می شود. شما اگر خانه دار باشید، دوست دارید که پیشرفت کرده و صاحب خانه ای بهتر در منطقه ای بهتر باشید و اگر هم اجاره باشید هم دوست دارید که خانه ای که در آن می نشینید برای خودتان باشد و از شر اجاره بودن و اسباب کشی و ... خلاص شوید. متاسفانه با شرایطی که امروزه در جامعه ما حاکم شده و این اقتصاد داغون و تورم دو رقمی، تهیه پول خرید خانه حداقل برای اقشار متوسط و ضعیف که اکثریت جامعه را تشکیل می دهند، به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. رشد سرسام آور قیمت مسکن و همچنین حقوق و در آمد پایین در کنار مخارج زیاد زندگی باعث می شوند تا خرید خانه به یک کار دشوار برای افراد تبدیل شود. در این مقاله ما سعی داریم تا راه هایی را به شما ارائه دهیم تا به شما کمک کنند تا بتوانید پول خرید خانه خودتان را راحت تر تهیه نمایید.

تهیه پول خرید خانه از طریق وام های مسکن

هنگام خرید خانه در صورتی که پول و منابع مالی فرد کم و ناقص باشد، یکی از اولین راه هایی که به ذهن هر کسی می رسد، گرفتن وام مسکن می باشد. شما با استفاده از این وام می توانید بخشی از پول خرید خانه خود را تهیه نمایید. شما وام مسکن را می توانید از بانک مسکن و برخی دیگر از بانک هایی که اعتبار لازم را دارند، دریافت نمایید به این شرط که از پایان کار خانه ای که می خواهید بگیرید، بیش از 15 سال نگذشته باشد و فیش حقوقی شما این اطمینان را به بانک بدهد که شما توانایی بازپرداخت اقساط بانک را دارید. این وام در حالت کلی به دو صورت به شما می تواند پرداخت شود:

  1. وام مسکن یکم: این وام به افرادی داده می شود که برای اولین بار می خواهند برای خرید خانه از وام مسکن استفاده نمایند. شرایط دریافت این وام به این صورت است که شما در ابتدا باید مقدار معینی سپرده در بانک بگذارید. این سپرده معمولا برای یکسال در بانک می ماند و پس از گذشت 12 ماه می توانید به اندازه دو برابر سپرده وام دریافت نمایید. شما تا سقف 160 میلیون تومان می توانید از تسهیلات وام مسکن یکم استفاده نمایید. مهلت بازپرداخت این وام 144 ماهه است و با 8 درصد سود به شما داده می شود. وام اوراق: این وام نیز برای افرادی است که یا وقت کافی برای سپرده گذاری 12 ماهه ندارند، یا خود مبلغ سپرده را نمی توانند تهیه و تامین نمایند. برای دریافت این وام شما باید تعداد اوراق مشخصی را نسبت به وامی که می خواهید از طریق بورس و بانک تهیه نمایید که با قیمت روز محاسبه می شوند. میزان درصد سودی که از شما گرفته می شود حدود 18 درصد است و مدت بازپرداخت اقساط حداکثر تا 10 سال می باشد. وام مسکن سایر بانک ها مثل بانک سامان و بانک ملی: در این بانک ها وام مسکن با سود 17 الی 18 درصد ارائه می شود و مهلت بازپرداخت اقساط از 60 ماه تا 120 ماه متغیر است. حداکثر مبلغی هم که می توانید بگیرید 70 میلیون می باشد.

تهیه پول خرید خانه از طریق فروش ماشین و طلا و ...

به اعتقاد بسیاری از افراد، یکی از امن ترین سرمایه گذاری هایی که می توان در شرایط طبیعی یک کشور انجام داد، سرمایه گذاری مسکن می باشد. با توجه به رشد صعودی قیمت مسکن و پیشی گرفتن این بازار از بازارهای مشابه مثل طلا و ماشین و دلار و ...، و نسبت ریسک پایین تری که در این بازار وجود دارد، بسیاری از افراد را ترغیب می کند تا وارد این بازار شوند.

همچنین در افراد اجاره نشین نیز با یک حساب سرانگشتی راحت می توان دریافت که پول اجاره ای که در ماه پرداخت می شود، در مقایسه با هزینه های خرید خانه، بیشتر و دشوار تر است. در نتیجه فروش وسایل تزئینی و لوکس مثل طلا  و یا حتی ماشین برای تهیه پول خرید خانه می تواند در میان مدت و بلند مدت برای فرد بسیار سود ده و موثرتر باشد. شما اگر طلا و جواهرات و حتی ماشین خود را بفروشید و بتوانید مابقی پول خرید خانه خود را فراهم نمایید، هزینه ای که از این راه تهیه کرده اید پس از گذشت مدت کوتاهی با بالا رفتن ارزش خانه شما جبران می شود.

قرض گرفتن...

اگر در اقوام و نزدیکان خود افرادی دارید که دستشان به دهانشان می رسد و افراد خوش قلب و خیری هستند، و فکر می کنید اگر از آن ها کمک بگیرید، دست رد به سینه شما نمی زنند، قرض گرفتن پول برای تهیه پول خرید خانه ارزشش را دارد که از آن ها کمک بخواهید. به هر حال شما جزو عزیزان و نزدیکان آن ها هستید و آن ها نیز از کمک کردن به شما خوشحال و خرسند می شوند. پس غرور بیجا و یک دندگی خود را کنار بگذارید و برای آینده خود و فرزندان خود این کار را انجام دهید.

افزایش درآمد با شغل دوم

یکی  دیگر از راه های تهیه پول برای خرید خانه، داشتن شغل دوم می باشد. در این اوضاع بیکاری و سختی مشاغل، پیدا کردن شغل اول هم برای خیلی از افراد بسیار سخت می باشد اما اگر امکانش بود و می توانستید، داشتن شغل دوم مثل مشاوره املاک، کار در خانه، و حتی مسافرکشی می تواند در تامین نیاز های شما و مواردی مثل پرداخت اقساط وام خرید خانه و موارد این چنینی برای شما کمک مناسبی باشد. اکثر افراد در روز ساعت معینی کار می کنند و باقی ساعات روز خود را در خانه سپری می کند. شما می توانید در این ساعات اضافی با داشتن شغل دوم، کمک خرج مناسبی برای زندگی خود فراهم کرده باشید.

در آخر باید بگوییم که انجام برخی کارها و تحمل سختی های ناشی از آن در برخی موارد می تواند سود و آسایش طولانی مدتی را برای افراد فراهم نماید. خرید خانه به هر نحوی که باشد، در آخر برای شما سود و راحتی دارد.

منبع: آکادمی شزوما

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی شزوما

سایت شزوما با ۲۱ سال تخصص به سرمایه‌گذاران، مشاورین و مدیران املاک کمک می‌کند سود و درآمدشان را سریع‌تر رشد بدهند. کار اصلی ما آموزش و مشاوره حقوقی، سرمایه‌گذاری و بازارسازی در املاک است. آکادمی شزوما یک مجموعه باتجربه، دانش‌محور و متشکل از افراد تاثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل مشاوره و خدمات در زمینه‌های تبلیغات، برندینگ، بازاریابی، طراحی‌ سیستم فروش اینترنتی و دیجیتال‌مارکتینگ برای آژانس‌های مشاورین املاک و شرکت‌های مختلف ساختمانی و انبوه‌سازی است که تاکنون بیش از ۸۰۰ مشتری از مشاوره و خدمات این مجموعه بهره‌مند گردیده‌اند. شزوما جوان است و پرانرژی. اگرچه ۱۹ سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی شزومایی‌ها هر روز با همان انرژی و شوق روز نخست دوباره کار می‌کنند. محصول ما صداقت و یاریگر بودن و در نهایت پیشبرد فروش همراه با شاخص‌های کلیدی عملکرد است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان