اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908034715213815

محبوب ترین طرح آینه کاری مدرن کدام است؟

کد: 139908034715213815

https://bit.ly/3jCVa8A

، اصفهان , (اخبار رسمی): یکی از شیوه های جدید و نوین برای دکوراسیون داخلی و خارجی منازل استفاده از انواع آینه کاری مدرن است. آینه کاری مدرن مختص به خانه های خیلی بزرگ یا خیلی شیک نیست.

محبوب ترین طرح آینه کاری مدرن کدام است؟
محبوب ترین طرح آینه کاری مدرن کدام است؟

آینه کاری دکوراتیو، یکی از جدید ترین و مدرن ترین نوع آینه کاری محسوب می شود. آینه کاری دکوراتیو در اشکال مختلف اعمال می شود اما در میان تمامی مدل ها و طرح هایی که برای آینه کاری وجود دارد، طرح لوزی بیشترین طرفدار را دارد و در صدر پر فروش ترین طرح ها قرار دارد. یکی از دلایل این محبوبیت، قیمت پایین این طرح نسبت به سایر طرح ها است. همچنین طرح لوزی حالت کلاسیک دارد. 

اما اگر به دنبال یک طرح خاص و به روز آینه کاری هستید طرح های الماس، اریب، نامنظم و حجمی بهترین پیشنهاد است. طرح خورشیدی نیز یکی از طرح های گران محسوب می شود. البته باید در نظر داشت، به دلیل طرح و ساختار پیچیده و بزرگ آن، طرح خورشیدی مناسب دیوارهای بزرگ است. همه دوست دارند که طراحی خانه یا محل کارشان متفاوت باشد. خوشبختانه آینه کاری دکوراتیو از طرح هایی است که با تنوع بسیار بالا و قابلیت سفارشی سازی می تواند این خواسته شما را بر آورده کند. 

 

 آینه کاری مدرن در آشپزخانه

آشپزخانه به قلب خانه معروف است که باید پر از نور و حال خوب باشد. خیلی از خانم های خوش سلیقه آینه کاری را برای حال خوب آشپزخانه شان انتخاب می کنند تا علاوه بر جلوه زیبا، آشپزخانه ای خاص و دلباز داشته باشند. این که شما آینه کاری آشپزخانه را کجا اعمال کنید کاملا بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. شما می توانید از آینه های مربعی کوچک یا آینه های لوزی بزرگ تر برای آینه کاری آشپزخانه تان استفاده کنید.

یکی از اشکال جذاب آینه کاری، استفاده از آینه ها به جای کاشی است. البته به یاد داشته باشید آینه کاری های آشپزخانه امکان دارد زودتر کثیف شوند و باید هر دو روز یک بار با یک دستمال مرطوب تمیز شوند. یکی از شیوه های دیگر آینه کاری در آشپزخانه آینه کاری مدرن برای درب کابینت ها است. این کار باعث می شود با هزینه کم، تنوع و ساختار متفاوتی به آشپزخانه خود ببخشید.

 

منبع گروه آینه و دکوراسیون زجاجی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل