اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990808472237374

با هدف ایجاد اوقات فراغت سالم، مفید و مفرح؛

شماره یازدهم هفته نامه اینترنتی فانیلی منتشر شد

کد: 13990808472237374

https://bit.ly/2I2l2hz

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به استقبال مخاطبان فضای مجازی، شماره یازدهم هفته نامه اینترنتی فانیلی در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ منتشر شد.

شماره یازدهم هفته نامه اینترنتی فانیلی منتشر شد
شماره یازدهم هفته نامه اینترنتی فانیلی منتشر شد

رفع خلاءهای موجود در محتوای غنی و سالم بومی، و ارائه اطلاعات مفید درباره کشور عزیزمان ایران و افتخارات و دستاوردهایش پس از انتشار شماره یازدهم فانیلی، مد نظر این نشریه است.

به گزارش روابط عمومی فانیلی، شماره یازدهم هفته نامه اینترنتی فانیلی در تاریخ دهم آبان ماه ۱۳۹۹ منتشر شد و موضوعات و مطالب جدید به آدرس fanily.ir در دسترس مخاطبان و علاقه مندان  فضای مجازی قرار گرفت. بر اساس این گزارش، در شماره تازه هفته نامه، بخش‌های جدید به فهرست هفته نامه اضافه و محتواهای مفیدتری برای مخاطبان تهیه شده است.
حمید تقوی زنوز صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه اینترنتی فانیلی با اعلام این خبر گفت: «رفع خلاءهای موجود در محتوای غنی و سالم بومی، و ارائه اطلاعات مفید درباره کشور عزیزمان ایران، و افتخارات و دستاوردهایش  پس از انتشار شماره یازدهم فانیلی، مد نظر ما است.»

وی ادامه داد: «هدف مجموعه از انتشار هفتگی و پی در پی این هفته نامه ایجاد اوقات فراغت سالم، مفید و مفرح است.»
او همچنین همگامی مجموعه با علم  و اخبار روز را از مهمترین سیاست‌های هفته نامه برشمرد و افزود: «پس از این شماره به دنبال برنامه بعدی فانیلی در حوزه دیجیتال خواهیم بود.»
گفتنی است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات فانیلی می‌توانند به سایت هفته نامه اینترنتی فانیلی به آدرس fanily.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فرهنگی دریچه سپید

موسسه فرهنگی هنری دیجیتال دریچه سپید فعال در تولید محتوای چندرسانه ای و نشر در فضای مجازی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب