اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908224746115227

محصول تازه شرکت بهین انبار آرا رونمایی شد

 قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین به بازار  سیستم های نگهداری مواد و کالا

کد: 139908224746115227

https://bit.ly/36ynEfk

، اشتهارد , (اخبار رسمی): محصول تازه شرکت بهین انبار آرا با نام قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین (قفسه بندی پانل راک) در شهرک صنعتی اشتهارد رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین به بازار  سیستم های نگهداری مواد و کالا
قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین بهین انبار آرا

قفسه بندی پانل راک، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر استفاده حداکثری از فضا را ارائه کند تا این خدمت تازه امکان ذخیرسازی محصولات نیمه سنگین و سنگین را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهین انبار آرا، به تازگی، شهرک صنعتی اشتهارد میزبان رونمایی از قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه  قفسه بندی انبارهای بزرگ صنعتی و نیمه صنعتی  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر استفاده حداکثری از فضا را ارائه کند تا این خدمت تازه امکان ذخیرسازی محصولات نیمه سنگین و سنگین را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین (قفسه بندی پانل راک) دارای محاسنی است که اعم از پیاده سازی در ارتفاع های مختلف است و می‌تواند باعث استفاده در محیط های مختلف با ظرفیت های گوناگون شود.

بنیانگزار و مدیرعامل شرکت بهین انبار آرا، تولید این محصول را نتیجه بیش از یک دهه تجربه و کار در این مجموعه دانست و گفت:  استانداردهای خاصی برای تولید این محصول از ابتدای فعالیت شرکت آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را آبان ماه 99 اعلام و ادامه داد: گروه بهین انبار با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه تولید تجهیزات انبارداری و قفسه بندی، تولید این محصولات را در مجموعه فعالیت های خود قرار داده است. این مجموعه در طراحی و ساخت و اجرای قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین که در گروه قفسه های فلزی سنگین قرار دارد، استانداردهای لازم را رعایت نموده و بر اساس نوع محصولات و وزن آنها و شرایط سالن و انبار به صورت منحصر به فرد قفسه بندی مورد نظر را پیاده سازی می نماید.  

ایمیل: [email protected]

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهین انبار آرا

شرکت بهین انبار آرا به عنوان تولیدکننده و عرضه کننده سیستم های نگهداری مواد و کالا با به کارگیری دانش فنی و مهندسی روز دنیا، توسط پرسنلی مجرب در زمینه های طراحی با پیشرفته ترین نرم افزارهای موجود، تولید، عرضه و نصب محصولات، همواره در خدمت مشتریان محترم خود می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار