مزایای چاپگر کارت شناسایی دو طرفه

کد: 139909084774715201

https://bit.ly/3fNdtI3

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت مای فارگو انواع چاپگر کارت شناسایی را به بازار ارائه می دهد.

مزایای چاپگر کارت شناسایی دو طرفه
مزایای چاپگر کارت شناسایی دو طرفه

همان طور که می دانید کارت های شناسایی برای احراز هویت افراد در سازمان ها و ادارات و … استفاده می شود. استفاده از یک چاپگر کارت یک طرفه برای چاپ در هر دو طرف کارت یک انتخاب سنگین و پر هزینه است.

سوالی که هر روز از تیم فروش ما پرسیده می‌شود این است که  “زمان مناسب برای خرید یک چاپگر کارت دوطرفه چه زمانی است؟” . پاسخ ساده آن این است که ” زمانی است که شما می‌خواهید هر دو طرف کارت را چاپ کنید.”

همان طور که می دانید کارت های شناسایی برای احراز هویت افراد در سازمان ها و ادارات و … استفاده می شود. معمولا جنس این کارت های شناسایی از پی وی سی است زیرا این کارت ها دارای مقاومت زیادی هستند. همچنین از مزایای دیگر این کارت ها این است که  در برند سازی شرکت ها و سازمان ها نقش مهمی ایفا می کنند .علاوه بر آن کارت شناسایی منحصر به فرد، دارای ویژگی امنیتی نیز است که از کپی سازی و جعل آن جلوگیری می کند. استفاده از یک چاپگر کارت یک طرفه برای چاپ در هر دو طرف کارت یک انتخاب سنگین و پر هزینه است.

 

مزایای چاپگر کارت شناسایی دوطرفه:

۱-  الگویی که برای چاپ و پر کردن جلوی کارت استفاده می شود کاملاً از الگو و داده های پشت کارت جدا خواهد بود.

۲  – بعد از چاپ طرف جلو، شما باید کارت را به صورت دستی بچرخانید تا قسمت پشتی را چاپ کنید. این زمان بیش از آن چیزی است که احتمالاً ارزشش را دارد.

3- برگرداندن دستی کارت به این معنی است که قبل از اینکه چاپ شود، احتمالا سطح کارت را لمس خواهید کرد. کارت های آلوده به روغن یا گرد و غبار ممکن است باعث عدم استفاده صحیح از رنگ ها یا بدتر از آن، باعث آسیب به چاپ شود.

۴ – در اغلب موارد، شما به سادگی باید یک متن یک رنگ را بر پشت یک کارت چاپ کنید. استفاده از ریبون رنگی استاندارد برای چاپ متن رنگی، اتلاف فوق العاده جوهرهای رنگی شما است.

این را با چاپگر کارت شناسایی دو طرفه مقایسه کنید که در آن یک کلیک ساده دکمه پرینت به شما اجازه می‌دهد تا هر دو طرف کارت را به صورت خودکار چاپ کنید.  نه تنها در وقت خود صرفه جویی می کنید، بلکه می توانید در هزینه های کارت ، از جمله ریبون و لایه های اضافی نیز صرفه جویی کنید.

اگر اداره یا سازمان شما آماده است برنامه چاپ کارت شناسایی خود را با چاپگر کارت شناسایی دوطرفه ارتقا دهد، ما به نیازهای منحصربفرد شما را گوش خواهیم داد و به شما کمک می‌کنیم که چاپگر کارت دو طرفه را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مای فارگو مراجعه کنند و انواع کارت پرینتر و چاپگر را مشاهده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار