اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909204801413815

دو سبک طراحی داخلی شگفت انگیز برای خانه های دوبلکس !!

کد: 139909204801413815

https://bit.ly/2W82dx2

، اصفهان , (اخبار رسمی): در این مقاله دو شیوه برای انجام طراحی داخلی خانه های دوبلکس را برای شما توضیح داده ایم.

دو سبک طراحی داخلی شگفت انگیز برای خانه های دوبلکس !!
دو سبک طراحی داخلی شگفت انگیز برای خانه های دوبلکس !!

یکی از شیوه های طراح داخلی خانه دوبلکس روش مدرن است و دیگری سبک کلاسیک !

دو شیوه برای طراحی داخلی منزل به روش دوبلکس وجود دارد که بسته به نوع کاربری منزل شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. یکی از شیوه ها روش مدرن است و دیگری سبک کلاسیک خانه های دوبلکس!

 

  • سبک کلاسیک خانههای دوبلکس

 

اگر از طرفداران سبک کلاسیک هستید و در آن ها احساس ناراحتی نمی کنید طراحی داخلی ساختمان به شیوه کلاسیک برای خانه های دوبلکس می تواند حس شما را اقناع کند. خانه های دوبلکس به سبک کلاسیک را بیشتر در فیلم ها دیده اید.

شاید برای برخی از افراد شیک بودن این سبک از خانه ها نوعی نماد تجمل گرایی در خانه به شمار آید و با آن احساس راحتی نداشته باشند. خانه های دوبلکس کلاسیک بسیار شیک و زیبا بوده که چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد.

موضوع حائز اهمیت دیگر در خصوص طراحی داخلی ساختمان، سقف است. حتما دیده اید که خانه های دوبلکس با سبک کلاسیک سقف های به نسبت مرتفعی دارند که یک لوستر بلند از آن آویزان است

 

**** برای دیدن طرح های بیشتر برای طراحی داخلی خانه مدنظرتان، اینجا را کلیک کنید.

 

  • سبک مدرن خانههای دوبلکس

 

بدون شک این سبک از طراحی داخلی ساختمان مورد پسند اکثر جوانانی است که می خواهند خانه شان سبک مدرن و فانتزی داشته باشد و از خانه های دوبلکس کلاسیک فراری هستند. این سبک از طراحی منزل بیشتر از سبک کلاسیک حس راحتی برای فرد به همراه دارد.

برای آن که سبک مدرن خانه دوبلکس شما دقیق مورد نظرتان باشد باید با یک طراح داخلی مشورت کنید و در مورد طرح قابل اجرا و مورد نظرتان به یک توافق برسید. 

 در خانه هایی با سبک مدرن سقف آن قدر ارتفاع نداشته و حس راحتی بیشتری را برای اعضا خانه تداعی می کند. به یاد داشته باشید لوستر های کوتاه تر برای خانه های دوبلکس مدرن انتخاب بهتری است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل