اطلاعات تماس
  • 021554***** - 091228*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911014872215364

فاکتور های کیفی سیم بکسل نتاب

کد: 139911014872215364

https://bit.ly/39jImSF

، تهران , (اخبار رسمی): سیم بکسل نتاب که اتصال آن برای کاربری لیفتینگ بار بر روی تاورکرین ها صورت می پذیرد یکی از انواع سیم بکسل فولادی با مغزی از جنس فولاد است. دو ساختار از سیم بکسل نتاب یعنی ساختار های 19X7 , 35X7 که از تعداد کمی مفتول در هر استرند و تعداد بالایی استرند تولید می شوند در صنایع بکار گرفته می شوند.

فاکتور های کیفی سیم بکسل نتاب
سیم بکسل نتاب تاور کرین ها

سیم بکسل نتاب به سبب حساسیتی که دارد و استفاده از آن در ارتفاعات بر روی تاور کرین ها اغلب می بایست قبل از استفاده مورد تست تنسایل قرار گیرد. برخی از فاکتور های کیفی سیم بکسل نتاب بصورت ظاهری نیز قابل بررسی هستند.

فاکتور های دقیق تر که با ارقام در تماس هستند شامل قابلیت کششی، تنسایل مقاومتی، حداقل نیروی گسیختگی سیم بکسل نتاب می بایست در آزمایشگاه ها بصورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. فاکتور های ظاهری سیم بکسل نتاب برخی نشان از مقاومت محیطی در برابر اکسید کننده ها و برخی دیگر نشان گر مقاومت کششی این سیم بکسل هستند.

نگاه اولیه و لمس سطح مفتول ها و استرند های سیم بکسل نتاب خیلی از فاکتور ها را مشخص می کند. در اولین نگاه کیفیت آبکاری سطحی مفتول ها که طی آبکاری گالوانیزه سرد در حمام های ویژه با قرار گیری یک لایه محافظ سطحی از عنصر فلزی زینگک یا روی صورت می پذیرد قابل مشاهده است. سطح فلز آبکاری شده کاملا نقره ای براق بوده .

 در صورت مشاهده سطوح سیاه عملیات آبکاری سطحی سیم بکسل نتاب بخوبی صورت نگرفته است. با لمس سطح مفتول ها می بایست سطحی کاملا صاف بدون پلیسه و بدون ترک یا شکست مفتول ها در تمامی طول سیم بکسل قابل امس باشد. بالا رفتن درصد کربن در ساختار فولادی این سیم بکسل ها که گاهی به منظور افزایش تنسایل صورت می گیرد می تواند باعث ترد شدن مفتول ها و شکست آنها شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیم بکسل و اتصالات استیل تکین

سیم بکسل و اتصالات تکین وارد کننده و عرضه کننده انواع سیم بکسل های فولادی و استیل در سایز های مختلف شامل انواع سیم بکسل آسانسوری، سیم بکسل نتاب، سیم بکسل های معدنی، سیم بکسل جرثقیل و حفاری و سیم بکسل روکش دار می باشد. واردات و عرضه انواع زنجیر بار فولادی و زنجیر استیل و کلیه اتصالات سیم بکسل و زنجیر در گرید های فولادی G80 و گرید استیل 304 و 316. مرکز تخصصی واردات کلیه اتصالات استیل سیم بکسل و زنجیر انواع قلاب استیل، شگل استیل، مهارکش استیل، بست فولادی استیل، انواع حلقه و اتصال زنجیر استیل در دو گرید 304 و 316 و در سایز های اینچی و میلیمتری در ایران می باشد.

اطلاعات تماس
  • 021554***** - 091228*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید