اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911044877015899

هزینه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

کد: 139911044877015899

https://bit.ly/3wI1Mdd

، (اخبار رسمی): آیا می توان از میکرونیدلینگ برای رفع چین و چروک نیز کمک گرفت؟ در این مقاله کاربرد میکرونیدلینگ را در سطح گسترده مورد بررسی قرار می دهیم.

میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست؟

داشتن پوستی صاف و شاداب به یکی از خواسته های اصلی بسیاری از افراد جامعه تبدیل شده است. پوست صورت به عنوان اولین و واضح ترین نمایه از بدن هر فرد که در تیررس دیگران قرار دارد، از اهمیت زیبایی شناختی بالایی برخوردار است. از این جهت عموم افراد جامعه نسبت به حفظ جوانی و شادابی پوست صورت خود حساسیت بالایی به خرج می دهند. عوامل مختلفی بر میزان پیری و آسیب پذیری پوست صورت تاثیرگذار هستند. در کنار آن از روش های گوناگونی جهت دفع آسیب های وارده بر پوست استفاده می شود. از مراقبت های خانگی و ساده گرفته تا پیشرفته ترین کارهای مراقبت از پوست نظیر میکرونیدلینگ صورت، همگی در جهت حفظ جوانی و زیبایی پوست به کار گرفته می شوند.

تهدیدهای پیش روی پوست صورت

پوست بدن انسان به عنوان اولین خط دفاعی بدن در معرض تهدیدهای گوناگونی قرار دارد. در میان پوست تمامی بدن، پوست صورت به دلیل قرار گیری بیشتر در برابر عوامل خارجی از حساسیت دو چندانی برخوردار است. از جمله موارد تهدید کننده سلامتی و زیبایی پوست صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قرار گیری در برابر اشعه مضر خورشید
 • استفاده از شوینده های قوی نظیر صابون
 • گرمای ناشی از آشپزی کردن
 • استفاده مداوم از وسایل آرایشی
 • عدم شست و شوی مناسب پوست
 • عدم پاکسازی مناسب و مداوم پوست
 • استفاده از وسایل آرایشی غیر استاندارد و تقلبی
 • استرس مداوم و کنترل نشده
 • قرار گیری در مقابل هوای آلوده شهرهای بزرگ و صنعتی

مواردی که در بالا اشاره گردید در کنار ده ها مورد دیگر سلامت پوست صورت و سایر نقاط بدن را با تهدید مواجه می کنند. استرس های مداوم زندگی امروزی در کنار عدم توجه به مراقبت پوست میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای زیبایی و سلامت پوست صورت به همراه داشته باشد. برای کاهش اثرات این تهدیدهای پوستی از روش های مراقبتی نظیر روش های خانگی و کلینیکی نظیر میکرونیدلینگ صورت کمک گرفته می شود.

میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ یکی از روش های بسیار تاثیرگذار بر کاهش اثرات پیری پوست و همچنین پیشگیری از پیری پوست است. این روش به عنوان روشی کلینیکی و محبوب در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این روش به دو صورت دستی و با دستگاه مختص میکرونیدلینگ انجام می گردد. روش دستی تاثیری بسیار جزئی تر از میکرونیدلینگ صورت با دستگاه بر جوانی پوست برجای می گذارد. در این روش جوانسازی پوست از اعمال فشار تعداد زیادی سوزن بسیارریز بر پوست استفاده می گردد. ورود این سوزن ها در میکرونیدلینگ صورت به داخل پوست موجب تحریک کلاژن سازی در پوست می گردد. در کنار افزایش کلاژن سازی، افزایش خونرسانی به پوست صورت تاثیر بسیار زیادی بر جوانسازی و برگشت شادابی پوست دارد.

انواع روش های میکرونیدلینگ

 1. میکرونیدلینگ به روش دستی

 2. میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه

میکرونیدلینگ یا لیزر

افرادی که در پی راهی جهت بازسازی و جوانسازی پوست صورت و نواحی دیگر بدن خود هستند، با نام روش های مختلف این کار آشنایی دارند. دو روشی که به کرات نام آنها در بین روش های مختلف جوانسازی پوست به گوش میخورد، میکرونیدلینگ و لیزر است. در قسمت های پیشین این مقاله به طور کامل شما را با روش جوانسازی میکرونیدلینگ و تمامی جوانب آن آشنا کردیم. روش دیگری که در این بخش از مقاله قصد داریم آن را با میکرونیدلینگ مقایسه کنیم، لیزر جوانسازی پوست یا همان لیزر فرکشنال می باشد.

اختراع لیزر انقلاب بزرگی را در سرتاسر جهان موجب شد. استفاده از این تکنولوژی در بخش های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، تولید و حتی در بخش درمان و زیبایی با سرعت صورت گرفت. یکی از کاربردهای جذاب و محبوب لیزر استفاده از آن در کارهای مربوط به سلامت و زیبایی پوست و مو می باشد. یکی از محبوب ترین لیزرهای مورد استفاده در این حوزه لیزر فرکشنال است. این لیزر با تاباندن طول موج خاصی از انرژی بر سطح پوست، یک درمان نسبتا تهاجمی را بر روی پوست صورت انجام می دهد. این روش جوانسازی پوست دقیقا مانند سایر روش ها ازجمله روش میکرونیدلینگ، یکسری آسیب های سطحی را کاملا تعمدی به پوست وارد می کند. در اثر همین آسیب ها و شوک ناشی از آنها، پوست شروع به بازتولید کلاژن و الاستین می کند. کلاژن و الاستین تولید شده در اثر این کار، موجب جوانسازی پوست و بازگشت حال ارتجاعی به پوست می گردد.

کاربرد های میکرونیدینگ 

1-رفع یا کاهش چین و چروک های ریز و عمیق 

2-ترمیم زخم های قابل رویت 

3-معکوس کردن آسیب های نور آفتاب

4-جلوگیری از پیری پوست

دوره آموزش میکرونیدلینگ

همانگونه که در بالا اشاره گردید، مهارت اپراتور دستگاه میکرونیدلینگ، میزان نتیجه حاصله از این روش  را برای فرد متقاضی تعیین می کند. بنابراین افراد متقاضی انجام میکرونیدلینگ پوست صورت و سایر بدن همواره به دنبال مراکز دارای مجوز رسمی و مدارک معتبر می باشند. آنیل آکادمی با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه برگزرای کلاس های مراقبت و زیبایی پوست و مو، اقدام به برگزاری دوره آموزش آنلاین و حضوری میکرونیدلینگ نموده است. دوره های آموزشی این موسسه با کیفیتی بین المللی و دارای هزینه مناسب در خدمت عزیزانی است که دغدغه فعالیت در حوزه زیبایی پوست و مو را در سر می پرورانند. این دسته از عزیزان می توانند با شرکت در کلاس های حضوری و یا تهیه پکیج های آموزش آنلاین میکرونیدلینگ، با دریافت مدرک معتبر این آکدمی بزرگ، به راحتی وارد بازار کار شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی