کد: 139911274914810057

بهترین مراکز جراحی و لیزر بواسیر در تهران

کد: 139911274914810057

https://bit.ly/3u6znwM

، تهران , (اخبار رسمی): اگر به هموروئید مبتلا شده اید و علائمی مثل درد، خونریزی، بیرون زدگی و خارش و سوزش را تجربه می کنید باید در اولین فرصت برای درمان بیماری تان اقدام کنید. البته گاهی تنها نشانه هموروئید داخلی خونریزی است و بیمار علائم دیگری را احساس نمی‌کند.

بهترین مراکز جراحی و لیزر بواسیر در تهران
کلینیک پایتخت مرکز لیزر بواسیر در تهران

شهرهای بزرگ مثل تهران به دلیل رواج بیشتر زندگی ماشینی، تعداد قابل توجهی از مبتلایان به بواسیر یا هموروئید را به خود اختصاص می دهند. بنابراین همواره تعداد زیادی از بیماران مبتلا به این عارضه به دنبال بهترین مراکز و کلینیک های عمل بواسیر یا هموروئید در تهران هستند.
بیماری بواسیر همان واریسی شدن و تورم رگ های ناحیه مقعد است که به دلیل ایجاد فشار در کانال رکتوم ایجاد می شود. دلیل حساسیت بالای ناحیه مقعد وجود تعداد زیادی از اعصاب و سیاهرگ ها در این ناحیه است. بنابراین باید از ایجاد هرگونه فشار مثل یبوست و زور زدن زیاد جلوگیری کنیم تا دچار آسیب دیدگی در این ناحیه و ابتلا به بیماری های نشیمنگاهی نشویم.
اما اگر به هموروئید مبتلا شده اید و علائمی مثل درد، خونریزی، بیرون زدگی و خارش و سوزش را تجربه می کنید باید در اولین فرصت برای درمان بیماری تان اقدام کنید. البته گاهی تنها نشانه هموروئید داخلی خونریزی است و بیمار علائم دیگری را احساس نمی‌کند.
اگر در جستجوی کلینیک یا بیمارستان های خوب برای درمان بواسیر خود هستید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. درمان قطعی هموروئید با جراحی و لیزر انجام می شود. اما مراکز جراحی و لیزر بواسیر در تهران کجاست؟

کلینیک لیزر پایتخت در تهران

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از عمل جراحی هموروئید هراس دارید و به دنبال روش‌های آسان تری هستید، توصیه میکنیم کلینیک پایتخت را برای درمان بواسیر انتخاب کنید. این کلینیک تخصصی یکی از بهترین مراکز لیزر بواسیر و سایر بیماری های نشیمنگاهی در تهران است که با بیش از 10 سال سابقه موفق توانسته است رضایت بیشتر مراجعین را به خود جلب کند.
کلینیک پایتخت با استفاده از بهترین دستگاه های لیزر و با انتخاب کادری حرفه ای و پزشکانی با تجربه و کارآزموده همواره توانسته نتایج موفقیت آمیزی در درمان بیماریهای نشیمنگاه بدست بیاورد که همین وجه تمایز این کلینیک با سایر مراکز درمانی در تهران است.
مهم ترین هدف در این مرکز جلب رضایت بیماران و نتایج موفقیت آمیز درمان است. شما می توانید برای درمان بیماری های بواسیر، شقاق، فیستول، کیست مویی و زگیل تناسلی بدون درد و خونریزی و بدون بیهوشی به این مرکز مراجعه کنید. عمل سرپایی لیزر در این کلینیک توسط دکتر متخصص علیرضا زارعی و در کمتر از یک ساعت، در فضایی کاملا استرلیزه و آرامش بخش انجام می شود تا بیماران بدون هیچ گونه استرسی یک روند درمانی موفق را طی کنند.

مزایای لیزر بواسیر یا هموروئید در کلینیک پایتخت

امروزه مراکز زیادی برای لیزر بواسیر در تهران وجود دارد اما نکته ای که باید به آن توجه شود، تخصص و تبحر پزشک در درمان است که برای نتیجه دلخواه باید خیلی به آن توجه شود. مزایای درمان با لیزر در کلینیک پایتخت شامل موارد زیر است:

  • استفاده ار بهترین و به روز ترین دستگاه های لیزر
  • مشاوره آنلاین و پیگیری وضعیت بیمار بعد از عمل
  • فضای کاملا آرام و بهداشتی
  • حضور کادری حرفه ای و دستیاران پزشک خانم برای راحتی بیماران خانم

یکی دیگر از مزایای این کلینیک ارائه مشاوره و تعیین وقت آنلاین است که از طریق واتساپ انجام می شود و برای صرفه جویی در وقت بیماران در نظر گرفته شده است.

توصیه می کنیم برای درمان بیماری تان به این مرکز مراجعه کنید تا بدون هیچ نگرانی نتیجه ای قطعی از درمان را شاهد باشید. برای تماس با کلینیک و یا تعیین وقت می‌توانید از طریق واتساپ یا شماره های زیر اقدام نمایید.

021-88870896 *** 09197715527

البته اگر نگران هزینه لیزر بواسیر یا سایر بیماریهای مقعدی هستید، ممکن است بیمه تکمیلی شما بخشی از این هزینه را پوشش دهد که اطلاعات دقیق تر را می‌توانید از مرکز بیمه خود دریافت کنید.
اما کلینیک ها و بیمارستان های دولتی مثل بیمارستان میلاد، امیر المومنین و غیره هم یکی دیگر از گزینه‌های شما برای درمان بواسیر است. شما می‌توانید در این مراکز دولتی و زیر نظر پزشکان متخصص جراحی خود را انجام دهید و هزینه کمتری پرداخت کنید.
اما به یاد داشته باشید که عمل جراحی به روشهای قدیمی، دوران نقاهت طولانی، درد و خونریزی و ریسک بازگشت مجدد بیماری را به دنبال دارد. در واقع نمی توان امکانات کلینیک های لیزر درمانی خصوصی را با مراکز دولتی مقایسه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک پایتخت

مرکز درمان بیماریهای نشیمنگاه (بواسیر، هموروئید، شقاق، فیستول، کیست مویی و زگیل تناسلی) با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا و با کادری مجرب و حرفه ای

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان