اطلاعات تماس
 • 044910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002055102715810

افزایش حجم لب با فیلر لب

کد: 140002055102715810

https://bit.ly/2QwzEtN

، بوکان , (اخبار رسمی): افزایش حجم لب یک عمل زیبایی است که می تواند لب های پر و برجسته تری بدهد. این روزها، تزریق فیلر متداول ترین روش افزایش حجم لب است. انواع مختلفی از فیلرها وجود دارند که می توانند در لب¬ها و اطراف دهان تزریق شوند.

افزایش حجم لب با فیلر لب
افزایش حجم لب

این روزها، تزریق فیلر متداول ترین روش افزایش حجم لب است. انواع مختلفی از فیلرها وجود دارند که می توانند در لب­ها و اطراف دهان تزریق شوند.

افزایش حجم لب یک عمل زیبایی است که می تواند لب های پر و برجسته تری بدهد. این روزها، تزریق فیلر متداول ترین روش افزایش حجم لب است. انواع مختلفی از فیلرها وجود دارند که می توانند در لب­ها و اطراف دهان تزریق شوند. اما امروزه متداول ترین آنها محصولاتی هستند که حاوی موادی مشابه اسید هیالورونیک در بدن ما هستند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب ها کمک می کند. گاهی اوقات به این نوع فیلرها، «فیلرهای اسید هیالورونیک» گفته می شود.

کلاژن که روزی رایج ترین فیلر بود، امروزه به دلیل حساسیت زایی بالایی که داشت، استفاده نمی شود. گزینه های جدید، بی خطرتر هستند و اثرات طولانی تری دارند. تزریق چربی و پروتز (یا ایمپلنت) از دیگر روش های پر شدن لب است. اما امروزه از آنها چندان استفاده نمی شود؛ زیرا نتایج، متفاوت و خطر عوارض جانبی بیشتر است.

موارد استفاده از فیلرهای اسید هیالورونیک

فیلرهای اسید هیالورونیک با بهبود شکل، ساختار و حجم لب می توانند ظاهر آنها را بهتر کنند. این تغییرات معمولاً بین شش تا دوزاده ماه، یعنی به طور متوسط حدود نه ماه دوام می آورند. پس از آن برای حفظ حجم لب ها تزریق های بیشتری لازم است. همه محصولاتی که اسید هیالورونیک دارند، به یک روش تزریق می شوند و نتایج مشابهی دارند. برخی حاوی لیدوکائین هستند که یک بی حس کننده موضعی است.

فواید فیلرهای اسید هیالورونیک

پس از تزریق، ژل موجود در فیلر بافت لب ها را تقویت می کند و به آنها شکل می دهد. استفاده از فیلر اسید هیالورونیک مزایای زیر را دارد:

 • کنترل حجم لب. مقدار ماده تزریق شده قابل کنترل است. بنابراین پزشک کنترل بهتری دارد که چه مقدار لب را حجم دهد.
 • سرعت تدریجی درمان. تزریق ها را می توان به تدریج طی جلسات مختلف انجام داد تا زمانی که نتایج مطلوب حاصل شود.
 • به سادگی از بین رفتن برجستگی ها. هر گونه توده و برجستگی حاصل از حرکت لب ها به راحتی از بین می روند.
 • کبودی کمتر. در مقایسه با سایر فیلرها، ممکن است کبودی و تورم کمتری وجود داشته باشد.
 • نتایج معقول و ماندگار. نتایج، معقول و طولانی مدت هستند، اما دائمی نیستند.
 • واکنش آلرژیک غیر محتمل. از آنجا که فیلرهای اسید هیالورونیک از موادی شبیه به آنچه در بدن یافت می شود ساخته می شوند، بعید است که باعث واکنش آلرژیک شوند. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، قبل از درمان به پزشک خود بگویید.
 • عوارض پنهان فیلر لب

  وقتی برای حجم دهی لب ها به کرات از فیلر استفاده می کنید و تا جایی که امکان داشته باشد آنها را حجیم می کنید، فیلر می تواند به عنوان حجم دهنده بافت عمل کند و به صورت پیوسته پوست را کش دهد. زمانی که اثر پرکننده از بین می رود، باعث شل شدن و کاهش حجم لب می شود و این رخداد، شکل نا مناسبی به لب ها می دهد.

  بایدها و نبایدهای فیلر لب

ادامه این نوشته را بطور کامل در وبسایت کلینیک جوُان بخوانید

 • برای کاهش تورم، درد، کبودی و ...، پارچه­ای دور کیسه یخ بپیچید و روی لب ها بگذارید.
 • در صورت نیاز برای کاهش درد می توانید از استامینوفن یا استامینوفن کدیین استفاده کنید ولی ایبوبروفن مصرف نکنید. ...

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک جوان

کلینیک جوان در مرداد ماه ۱۳۹۸ با همکاری خانم دکتر همتیان (متخصص پوست، مو و زیبایی)و آقای دکتر ظاهریانی (جراح و متخصص چشم)، فعالیت خود را در زمینه های مختلف زیبایی، پوست و چشم آغاز نمود.

اطلاعات تماس
 • 044910*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی