اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002095108415669

آغاز فراخوان اولین چرخه شتابدهی گذر

کد: 140002095108415669

https://bit.ly/3ucJeRe

، تهران , (اخبار رسمی): فراخوان جذب ایده و استارتاپ برای چرخه اول شتابدهی گذر در حوزه های عمران انرژی و محیط زیست و گردشگری از تاریخ نهم اردیبهشت آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۵ اردیبهشت با مراجعه به سایت شتابدهنده گذر و تکمیل فرم پیوستن به گذر درخواست خود را ارسال نمایند.

آغاز فراخوان اولین چرخه شتابدهی گذر
آغاز فراخوان اولین چرخه شتابدهی گذر

آغاز فراخوان اولین چرخه شتابدهی گذر
فراخوان جذب ایده و استارتاپ برای چرخه اول شتابدهی گذر در حوزه های عمران انرژی و محیط زیست و گردشگری از تاریخ نهم اردیبهشت آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۵ اردیبهشت با مراجعه به سایت شتابدهنده گذر و تکمیل فرم پیوستن به گذر درخواست خود را ارسال نمایند.

درخواست‌ها طی مدت دو هفته توسط کمیته ارزیابی شتابدهنده بررسی شده و برترین تیم‌ها مجوز ورود به دوره شتابدهی گذر را کسب می‌کنند. 

در طی چرخه شتابدهی گذر استارتاپ ها از خدمات شتابدهنده شامل سرمایه‌گذاری بذری به میزان ۱۵۰ میلیون تومان، تامین فضای استقرار اداری، کارگاهی و آزمایشگاهی در کیش و تهران، معرفی به صنعت، توسعه شبکه بازار و تبلیغ، مشاوره، آموزش و منتورینگ تخصصی برخوردار می‌شوند.

استارتاپ‌های جذب شده ابتدا وارد دوره پیش‌شتابدهی به مدت ۲ ماه شده و پس از آن در صورت احراز شاخص‌های کلیدی کمیته ارزیابی شتاب دهنده وارد دوره شتابدهی به مدت ۶ ماه می‌شوند.

لینک ثبت نام:
http://gozaraccelerator.com/startup-request

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شتابدهنده گذر

با توجه به تجربه و شناخت از مسائل صنعت عمران، انرژی و محیط‌زیست و با هدف کشف استعدادها و حمایت از نخبگان جوان و توسعه فرهنگ کارآفرینی دانش بنیان و نوپا، شتابدهنده گذر به عنوان تنها شتابدهنده تخصصی حوزه عمران و ساختمان با مدیریت آقای دکتر نادر شریعتمداری در سال 1399 آغاز به کار کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ