اطلاعات تماس
  • 021779*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004015192516449

اجبار ثبت کد پستی انبارها و مراکز غیر صنعتی برای بیمه آتش سوزی

کد: 140004015192516449

https://bit.ly/3gLLUAX

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به ابلاغ سازمان حمایت از مصرف کنندگان و برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و احتکار کالاها، سامانه جامع انبارها راه اندازی شد.

 اجبار ثبت کد پستی انبارها و مراکز غیر صنعتی برای بیمه آتش سوزی
اجبار ثبت کد پستی انبارها و مراکز غیر صنعتی برای بیمه آتش سوزی

با توجه به ابلاغ سازمان حمایت از مصرف کنندگان و برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و احتکار کالاها، سامانه جامع انبارها راه اندازی شد.

به همین دلیل کلیه مالکان انبارها و سردخانه ها می بایست در سامانه جامع  انبارها و مراکز نگهداری کالا ثبت نام کرده کد پستی  انبار را در سامانه ثبت کنند تا شناسه خود را دریافت نمایند. 

اعلام موجودی کالاها، ورود و خروج کالا در سامانه جامع انبارها ضروری است و چنانچه صاحبان کالا از این اقدام خودداری کنند کالای آنها به عنوان کالای احتکار شده ضبط و مشمول جرایم احتکار کالا می شود و در صورت اثبات تخلفات علاوه بر عرضه کالاها به شبکه دولتی، متخلفان به پرداخت جریمه برابر با 70 درصد ارزش کالا محکوم شده و در مراجع قضایی با آنها به عنوان محتکر و قاچاقچی کالا برخورد قانونی انجام خواهد گرفت .

نحوه ثبت نام در سامانه جامع انبارها

برای ثبت نام در سامانه جامع انبار ها باید مراحل زیر طی شود:

1- انتخاب نوع انبار (عمومی یا اختصاصی)

شناسه  انبار که شامل شناسه ملی انبار در صورتی که انبار با یک عنوان حقوقی فعالیت می کند.

 و کد ملی صاحب  انبار در صورتی که انبار فاقد شناسه ملی و صنفی باشد.

2- مشخصات کسب و کار 

- زمینه فعالیت  انبار 

- ثبت کد پستی انبار 

- آدرس انبار  

3- اطلاعات مدیر عامل و کد ملی مدیر عامل

4- مشخصات  انبار  

5- انتخاب منطقه آزاد یا ویژه و اطلاعات تکمیلی  انبار 

6- تعیین نوع ملک ( استیجاری یا غیر استیجاری)

7- تماس با پشتیبانی سامانه 

جهت استعلام بیمه آتش سوزی کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر میتوانید مشاوره رایگان از کارشناسان بیمستا دریافت کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمستا

درباره گروه بیمه گران بیمستا . صنعت بیمه همواره یکی از بازارهای فعال موجود در ایران و جهان محسوب میشود.طبق آمار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تا اواخر سال 1397 ، حدود 10 میلیون دلار حق بیمه بابت کلیه بیمه های صادره در ایران دریافت گردیده است و جالب است بدانید مبلغ خسارت شرکت های خصوصی و دولتی جمعا در آخر سال 97 288/653 میلیارد ریال بوده است . افزایش رشد هر ساله ی این آمار ، نشان دهنده پویایی این صنعت است. . با توجه به اتفاقات اخیر پیش آمده در جهان ، انتخاب و صدور بیمه نامه به شکل سنتی ، با دردسرها و مشکلاتی روبرو شده است و ما به خوبی میدانیم که یافتن بهترین گزینه برای صدور بیمه های مورد نیازمان در بازار شلوغ و شرکتها و نمایندگی های متعدد بیمه ای ، امری پر دغدغه و زمانبر و گیج کننده است. . ازین رو به عنوان مجموعه ای از نمایندگان باتجربه و با سابقه 10 ساله در صنعت بیمه و فروش دست کم 20 هزار بیمه نامه در رشته های مختلف ، برآن شدیم همگام با بررسی عمیق و علمی بازار بیمه ای کنونی کشور ، بررسی و مقایسه شرایط و قیمت و تعهدات شرکتهای مختلف ، این فرصت انتخاب و مقایسه آسان و صدور آنلاین با کمترین قیمت و بهترین شرایط را در این پایگاه مجازی در اختیار همگان قرار دهیم. . بیمستا این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که با استفاده از تلفن همراه خود و اینترنت در هر نقطه از کشور یا خارج از کشور از خدمات بیمه ای ما به صورت مشاوره ، بازدید ، مقایسه قیمت ، صدور آنلاین و ارسال بهره مند شوید. گروه بیمه گران بیمستا

اطلاعات تماس
  • 021779*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه