اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007265483712346

10 نکته مهم برای خرید امن از فروشگاه های اینترنتی

کد: 140007265483712346

https://bit.ly/3Eb8BY1

، تهران , (اخبار رسمی): همه ما امروزه برای یک بار هم که شده دست به خرید اینترنتی از سایت ها زده ایم که ناموفق بوده اند. دلیل ناموفق بودن خرید های اینترنتی از سایت ها نا امن بودن آن هاست.به همین علت ما می خواهیم در ادامه به شما بگوییم یک فروشگاه مطمئن چه فروشگاهی است و حین خرید اینترنتی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

همه ما امروزه برای یک بار هم که شده دست به خرید اینترنتی از سایت ها و پیج های اینستاگرام زده ایم که برخی موفقیت آمیز و برخی دیگر ناموفق بوده اند. دلیل عدم موفقیت آمیز بودن خرید های اینترنتی از سایت ها نا امن بودن آن ها می باشد.

به عبارتی دیگر شما بدون داشتن یک سری اطلاعات و بررسی آن ها به سراغ سایت های نا معتبری رفته اید که نتیجه آن خوشایند نبوده است. به همین علت ما می خواهیم در ادامه به شما بگوییم یک فروشگاه مطمئن چه فروشگاهی است و حین خرید اینترنتی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید تا خرید تان موفقیت آمیز باشد.  برای دریافت جدیدترین تخفیف های فروشگاهی مانند کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف اکالا و… به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

خرید امن به صورت اینترنتی که روش های پرداخت آن امن باشد مزایای بیشتر نسبت به خرید های حضوری دارد. شما در خرید آنلاین می توانید در وقت صرفه جویی کنید، در ترافیک نمانید، هزینه زیاد تاکسی و بنزین ماشین ندهید و .... اما با همه این مزایا باز هم بسیاری از افراد خستگی ترافیک ها را به جان می خرند تا به صورت حضوری محصول مورد نیاز شان را خریداری کنند به نظر شما چرا؟
علت این امر کلاه نرفتن در سرشان می باشد چون فرد به صورت حاضر و آماده در فروشگاه است. در این بین باید بدانید چه بالا بروید و چه پایین بیایید گذر هرکس روزی به سایت های اینترنتی می افتد و باید دست به خرید یک چیز بزنید پس نگرانی هایتان را کنار بگذارید و با دقت بر یک سری موارد اشتباهات موجود در خرید اینترنتی از سایت های ناامن را کنار بزنید. بنابراین در ادامه باز هم کمی از وقت با ارزش تان را به ما اختصاص دهید تا با 10 نکته مهم برای خرید امن از فروشگاه اینترنتی مانند فروشگاه باسلام و…  آشنا شوید. 

انتخاب فروشگاه مطمئن

وقتی تصمیم به خرید اینترنتی می گیرید اولین فاکتوری که باید به آن دقت کنید انتخاب فروشگاه می باشد. یک فروشگاه مطمعن فروشگاهی است که دارای نماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی یا اینماد باشد تا شما بتوانید یک خرید امن داشته باشید. خیلی از افراد حین انتخاب فروشگاه خوب و امن درگیر تبلیغات می شوند و گول شان را می خورند.
اما به هیچ عنوان گول تبلیغات موجود در سایت های گوگل را نخورید و بدانید هر تبلیغی بنا بر خوب بودن نیست. پس از انتخاب یک فروشگاه مطمعن نوبت به بررسی شرایط و قوانین می باشد. با بررسی شرایط و قوانین سایت انتخابی تان به عبارتی زیر و بم آن ها را خواهید فهمید و آن وقت است که با دیدی باز می توانید به خرید خود ادامه دهید. 

استفاده از پروتکل های رمزگذاری شده در سایت

در دنیای مدرن امروز که تکنولوژِی روز به روز درحال پیشرفت است شرکت گوگل اعلام کرده سایت هایی که امروزه در حال به وجود آمدن و گسترش هستند تبادل اطلاعات شان به صورت رمزنگاری روز به روز درحال افزایش است. اگر تبادل اطلاعات در یک سایت اینترنتی به صورت رمز نگاری باشد ضریب امنیت و حفظ حریم شخصی افزایش پیدا می کند. 
در این بین سایت هایی هم هستند که از پروتکل های رمزنگاری شده در سایت شان استفاده نمی کنند. شرکت گوگل نیز مدتی است چنین سایت هایی را به سمت HTTPS سوق می دهد تا به کاربران بفهماند وارد کردن اطلاعاتی مانند رمز عبور و اطلاعات کارت بانکی در چنین سایت هایی امن نیست. بنابراین شما حتما به سراغ سایت هایی بروید که از پروتکل های رمزنگاری شده در سایت شان استفاده کنند و به حفظ حریم خصوصی شما احترام بگذارند. آخرین کد تخفیف ایسام و… را در تخفیف هات دریافت کنید.

ردپای مثبت فروشگاه اینترنتی در سوشال و سایر سایت های خبری

همه ما می دانیم امروزه یکی از پر مخاطب ترین و جذاب ترین فضا ها در اینترنت سوشال، سایت های خبری و شبکه های اجتماعی می باشد. چون در شبکه های اجتماعی، سایت های خبری و ... در کنار گذراندن اوقات فراغت می توان کسب درآمد کرد. به همین علت محبوبیت این فضا امروزه به قدری در بین عموم مردم زیاد شده که با یک نگاه متوجه حجم زیاد پیج های کسب و کار موجود در اینستاگرام و ... خواهید شد. 
حتی شما می توانید قبل از خرید محصول مد نظرتان در مورد بازخورد آن سایت در شبکه های اجتماعی تحقیق کنید تا متوجه محبوبیت و امن بودن آن شوید. در حقیقت اگر یک سایت در سوشال و سایر سایت های خبری رد پای مثبتی از خود بر جای گذاشته باشد بهتر دیده می شود و افراد بیشتری از امن بودن سایت شان مطمعن می شوند.  

داشتن نماد ساماندهی

داشتن نماد ساماندهی یکی دیگر از مواردی می باشد که وجود آن در یک سایت امن بودن آن را تایید می کند. احراز هویت امروزه موضوعی است که در تمامی سایت ها چه ایرانی و چه خارجی مورد توجه قرار گرفته و به آن اهمیت زیادی داده می شود. به همین منظور یک سایت اینترنتی برای معتبر بودن و امن بودن خود باید یک سری مراحل برای ثبت نام انجام دهد تا بتواند نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را دریافت کند. این نشان طلایی که نماد ساماندهی می باشد از طریق سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می شود.
این سامانه در خصوص مصادیق مجرمانه مطالب سایت‌ ها اعمال ‌نظر می‌ کند در واقع این سامانه مانع فیلتر کلی سایت می‌ گردد و پس از هشدار دادن در صورت رفع نشدن مشکل سایت را فیلتر می کند. پس از ثبت ‌نام و دریافت تاییدیه فنی در این سامانه به کاربران احراز هویت شده یک لوگو اعطاء می ‌شود. نمایش این لوگو در یک وب‌ سایت باعث اعتماد سازی بیشتر برای مشتریان خواهد شد و آن ها با خیالی راحت می توانند دست به خرید اقلام مورد نیاز خود بزنند. 

تست پشتیبانی فروشگاه اینترنتی قبل از خرید

بررسی و تست پشتیبانی یک فروشگاه اینترنتی قبل از خرید موضوع کلیدی دیگری می باشد که قبل خرید از فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه کنید. در اصل مهم ترین بخش کسب اطمینان یک وب سایت پشتیبانی 24 ساعته و واقعی او می باشد. بنابراین دست به انتخاب سایتی بزنید که شرکت پشتیبانی درستی انتخاب کرده باشد.
امروزه خیلی از شرکت ها هزینه ای برای خدمات پشتیبانی که ارائه می دهند دریافت می کنند و مشتریان حین وصل شدن با پشتیبان فروشگاه متوجه هزینه دار بودن آن می شوند. این امر باعث تو ذوق خوردن و دلسری مشتریان از خرید خواهد شد. پس برای دلسرد نشدن خودتان هم که شده سایت های اینترنتی انتخاب کنید که خدمات پشتیبانی شان کاملا رایگان است و هر زمان که مشکل داشتید می توانید به آن دسترسی داشته باشید.  در تخفیف هات کد تخفیف تیمچه را به صورت رایگان و معتبر ردیافت کنید.

مراقبت از اطلاعات مهم حساب کاربری

اصلی ترین راه برای مراقب از اطلاعات مهم حساب کاربری گذاشتن یک رمز عبور سخت و پیچیده می باشد. خیلی از افراد برای همه چیز رمز عبور ساده و یکسان می گذارند تا فراموش نکنند اما این امر کاملا اشتباه است و شما اطلاعات حساب کاربری خود را در خطر خواهید انداخت. همچنین رمز خود را به هیچ وجه در دسترس دیگران قرار ندهید چون تا به خودتان بیایید می بینید که بسته تان به آدرس مقصد دیگری رفته و ....
برای نگهداری از اطلاعات مهم حساب کاربری به وسیله رمز باید به موارد زیر دقت کنید : 

از رمزهای پیچیده، دارای عدد، حروف بزرگ و نشانه‌ ها استفاده کنید مانند [email protected])

از وایفای مکان های عمومی مانند رستوران استفاده نکنید چون هکرها رمز شما را روی هوا می ‌زنند.

رمز عبور یا رمز دوم کارت بانکی خود را روی کاغذ ننویسید و داخل کیف پول خود نگذارید.

رمز عبور خود را در گوشی موبایل خود به هیچ وجه ذخیره نکنید.

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

یکی از بهترین فعالیت هایی که امروزه در داخل کشور ما و سایر کشور ها آغاز شده ثبت و ساماندهی فروشگاه های اینترنتی می باشد که کمی قبل تر ساماندهی فروشگاه های اینترنتی را به یکدیگر بررسی کردیم. نماد الکترونیکی که باعث جلب اعتماد مشتری و ایجاد امنیت برای او می شود توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به یک فروشگاه و سایت اینترنتی داده می شود. 
به همین دلیل بهترین راه تشخیص و شناسایی یک وب سایت معتبر از نامعتبر همین نماد الکترونیکی می باشد. تمامی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می توانند با ثبت نام اینترنتی در این وزارت نماد الکترونیکی برای کسب و کار خود دریافت کنند تا مشتریان از امن بودن آن ها اطمینان داشته باشند.  

پرداخت از درگاه های امن

وقتی دست به خرید اینترنتی از سایت ها و فروشگاه ها می زنید دیگر خبری از دادن پول نقد و کارت کشیدن نیست. بلکه شما باید با داشتن رمز پویا کارت عابر بانک تان مبلغ محصول انتخابی تان را پرداخت کنید که در این بین باید از امن بودن درگاه پرداخت سایت انتخابی مطمعن باشید. شما باید به سراغ فروشگاه ها و سایت های آنلاینی بروید که از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. 
پس در همین ابتدا باید توجه داشته باشید هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را با بانک مورد نظر برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب سایت بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید در ابتدای آن باید عبارت https را مشاهده کنید. اگر صفحه بانک مورد نظر دارای عبارت http است هرگز اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید چون معتبر نیست. با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ خرید امن و ارزان تری را تجربه کنید.
 

کنترل کامل کالا پس از دریافت

وقتی به همه موارد بیان شده حین خرید اینترنتی دقت کنید نوبت به کنترل کالا پس از دریافت می رسد. شما در این مرحله حتما باید پس از تحویل کالا از پیک آن را چک کنید تا کاملا آکبند و سالم باشد. برای مثال اگر پوشک بچگانه بود باید به رنگ و سایز آن دقت کنید، اگر اقلام مصرفی اشپزخانه بود باید به تاریخ مصرف آن دقت کنید، اگر لوازم برقی بود باید آن را تست کنید و .... در اخر هرگونه مغایرت با آنچه که در سایت ذکر شده بود باید به سراغ عودت کالا و بازگشت وجه بروید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. 

گارانتی عودت کالا و بازگشت وجه

امروزه یکی از عوامل موثر در حفظ رضایت مشتری وجود گارانتی عودت کالا یا در اصطلاح ساده تر خدمات پس از فروش می باشد. مشتریان با وجود گارانتی عودت کالا در یک سایت خیال شان راحت خواهد شد که در صورت هر گونه مشکل می توانند آن را حل کنند. البته برای عودت کالا یک سری قوانین وجود دارد و کالایی برخلاف آن ها مشکل داشته باشد شامل گارانتی عودت کالا و بازگشت وجه نمی شود. 
به همین دلیل در ادامه به صورت مختصر قوانین عودت کالا در ایران را برایتان مطرح کرده ایم. قوانین مرجوعی و عودت کالا عبارت هستند از : 

  • سلامت فیزیکی کالا
  • تطابق ادعای فروشنده با کیفیت کالای تحویلی
  • سلامت در تحویل کالا به خریدار
  • کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم مهم ترین نکاتی که باید حین خرید اینترنتی مد نظرتان باشد را بیان کنیم تا خریدی امن و لذت بخش داشته باشید. در سخن اخر این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق در این خصوص برایتان مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن ها بهترین، امن ترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی از سایت ها و فروشگاه های آنلاین با کد تخفیف های ویژه در تخفیف هات را داشته باشید.

منبع:

https://mag.takhfifhot.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D9%86

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تخفیف هات

در تخفیف هات کارشناسان ما ضمن بررسی فعال بودن کد های تخفیف و آگاهی از صحت کد تخفیف، آن ها را دسته بندی کرده و به صورت مرتب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند. همچنین همکاران ما در تخفیف هات به صورت روزانه و دائم در حال جمع آوری و تهیه کدهای تخفیف به روز و جدید برای خدمت رسانی به شما مشتریان می باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]