اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008305535516538

بهترین سایت دانلود از اینستاگرام

کد: 140008305535516538

https://bit.ly/3FDG91E

، (اخبار رسمی): امروزه اینستاگرام پر از محتواهای بدردبخور و سرگرم کننده است که میخواهید در سیستم خود نگهداری کنید.اما دانلود از اینستاگرام از خود اینستاگرام امکانپذیر نیست.بااستفاده از سایت دیجی فالوور شما به راحتی میتوانیدبه صورت رایگان عکس، فیلم، استوری و IGTV را دانلود کنید.

بهترین سایت دانلود از اینستاگرام
بهترین سایت دانلود از اینستاگرام
بهترین سایت دانلود از اینستاگرام
بهترین سایت دانلود از اینستاگرام

دانلود از اینستاگرام

امروزه همه ما بدون شک روزانه چند ساعت در شبکه اینستاگرام وقت می گذاریم.  مدت زمان زیادی به گشت و گذاری در محتوای آن مشغول می شویم و گاهی اوقات به قدری غرق در استفاده از اینستاگرام می شویم که کنترل زمان از دستانمان خارج می گردد. اینستاگرام امروزه در ایران حرف اول را در بین شبکه های اجتماعی می زند و همچنان در بین بسیاری از رقبای خود اولویت و ارجحیت بر بقیه برنامه ها دارد. جذابیت و امکانات زیادی که این شبکه اجتماعی به وجود آورده است، چه برای کسانی که صرفاً با هدف سرگرمی از آن استفاده می کنند و چه کسانی که به فکر کسب درآمد از این برنامه اند ، روزانه چند ساعت در این برنامه وقت می گذرانند. همه شما علاوه بر گشت و گذاری بیشتر مواقع دوست دارید عکس، فیلم، استوری و IGTV های خاص را دانلود کنید. ولی بهترین سایت دانلود از اینستاگرام به چه صورت است و چگونه از اینستاگرام محتوا دانلود کنیم؟ در این مقاله به این موضوعات می پردازیم. بهترین راه دانلود از اینستاگرام از سایت دیجی فالوور است که به علت آن را در ادامه می پردازیم.

اهمیت دانلود محتوا از اینستاگرام

با کم تحقیق درباره اپلیکیشن اینستاگرام به راحتی می توان به این نتیجه رسید که اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین و پر مخاطب ترین شبکه ی اجتماعی است. در این برنامه برای هر موضوعی می توان فیلم، عکس و محتوا پیدا کرد. ولی پاسخ سوال اصلی که به ذهن بیشتر شماها می آید: اهمیت دانبود محتوا از اینستاگرام چیست؟

اپلیکیشن اینستاگرام ویژگی‌های خاص خود را دارد. یکی از ویژگی‌های خاص این اپلیکیشن مربوط به عدم وجود گزینه ذخیره‌سازی تصویر اشتراک‌گذاری شده است! به بیان دیگر کاربران اپلیکیشن اینستاگرام به طور پیش فرض قادر به ذخیره‌سازی تصاویر اشتراک‌گذاری در سیستم خود نیستند ؛ از این رو برای استفاده از محتوا باید از راه های دیگر به فکر دانلود محتوا باشید. اگر شما امکان و بودجه درست کردن فیلم، عکس با کیفیت نیستید و یا نمی خواهید خودتان برای این کار انرژی هدر دهید، توصیه ما به شما از محتوا بقیه استفاده کنید.

چرا خود اینستاگرام امکان دانلود محتوا نمی دهد؟

برنامه اینستاگرام مانند هر برنامه دیگر برای خود قوانین خاص دارد. یکی از این قوانین نبود امکان دانلود از اینستاگرام است. حتی متون نوشتاری زیر پست ها و یا کامنت ها نیز امکان کپی کردن ندارند. اما چرا؟

 • در صورتی که هر محتوا قابل دانلود بود و بدون دانلود کردن امکان دیدن پست ها و استوری نبود، حجم مصرفی اینترنت و فضا سیستم شما خیلی بالا می رفت. ولی بدون دانلود مانند تلویزیون به راحتی می توان از کانال های اینستاگرام استفاده کرد.
 • در صورت دانلود راحت از اینستاگرام، کاربرها به فکر افزایش محتوا خود نمی افتادند.و به راحتی با کپی محتوا بقیه به کسب و کار خود ادامه می دادند. برای کسانی که به کار خود ارزش قائل می شوند و فیلم ، عکس تولید می کنند این بی احترامی است. از این رو سازندگان اینستاگرام از این قوانین پیروی کردند.

راه های دانلود از اینستاگرام به چند صورت است؟

برای دانلود مستقیم از اینستاگرام شما می توانید از چند راه استفاده کنید:

 • برنامه دانلود از اینستاگرام ( اپلیکیشن ها)
 • با تلگرام دانلود از اینستاگرام
 • سایت دانلود از اینستاگرام

برنامه دانلود از اینستاگرام

برنامه دانلود از اینستاگرام در واقع با دانلود اپلیکیشن بر روی گوشی و یا کامپیوتر خود قابل استفاده است. این برنامه ها پولی و رایگان هستند. در صورت رایگان بودن با تبلیغات آزاد می تواند از شما کسب درآمد کنند. بدین صورت که شما با نصب برنامه دانلود از اینستاگرام رایگان فکر می کنید هزینه ای پرداخت نمی کنید ولی در حین استفاده از برنامه با پخش تبلیغات آزاد از حجم اینترنتی شما کم می شود. هیچ گونه راهی برای جلوگیری از این تبلیغات وجود ندارد.

با تلگرام دانلود از اینستاگرام

شما می‌توانید پست های ویدیویی به جز IGTV و تصویری را از طریق تلگرام دانلود کنید. برای این کار تنها کافیست بر روی سه نقطه‌ای که به صورت عمودی زیر هم قرار گرفته‌اند، کلیک کنید. حال در صفحه‌ی باز شده بر روی Copy Link کلیک کنید. با این کار لینک آن تصویر و ویدیو کپی می‌شود. لینک کپی‌شده را در تلگرام خود برای خود و یا یک فرد دیگری ارسال کنید. پس از چند ثانیه تصویر و ویدیو به صورت یک پست در تلگرام برای شما نشان داده می‌شود و می‌توانید به راحتی آن را دانلود و ذخیره کنید. توجه کنید که این روش تنها برای صفحات بدون قفل امکان‌پذیر است. این روش را به وسیله کامپیوتر نیز می‌توانید انجام دهید.این روش با این که رایگان است، زمان بر است و تمام محتوا درخواستی شما را دانلود نمی کند.

سایت دانلود از اینستاگرام

سایت دانلود از اینستاگرام در واقع بعضی سایت های معتبر مانند سایت دیجی فالوور گزینه ای کاملا رایگان به عنوان دانلود از اینستاگرام دارند. به این صورت که شما با ورود به این قسمت کاملا رایگان و بدون تبلیغات سایت از پیج مورد نظر خود عکس، فیلم، استوری و IGTV دانلود و ذخیره کنید.

چرا از سایت دیجی فالوور به دانلود از اینستاگرام بپردازیم؟

سایت دیجی فالوور گزینه کاملا رایگان دانلود از اینستاگرام برای کاربران خود در اختیار گذاشته است. با ورود به این قسمت می توانید به راحتی فقط با ورود به سایت و وارد بخش دانلود عکس و ویدئو اینستاگرام سایت دیجی فالوور شوید و آدرس پیج مورد نظر خود ( نام کاربری ، یوزر نیم، آیدی) را وارد کرده و تمام! محتوای مد نظر خود را در گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنید.

چگونه از سایت دیجی فالوور دانلود از اینستاگرام کنیم؟

 • برای اینکار ابتدا وارد قسمت جستجو در گوگل شوید.
 • سایت دیجی فالوور را وارد کرده و جستجو را بزنید.
 • سایت دیجی فالوور را انتخاب کنید.
 • از قسمت خدمات دیگر گزینه دانلود از اینستاگرام را انتخاب کنید.
 • در این قسمت به شما چند گزینه انتخاب می دهد:
 1. دانلود پروفایل
 2. دانلود استوری
 3. دانلود فیلم
 4. دانلود عکس
 5. دانلود IGTV
 • یکی از گزینه ها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.
 • در قسمت کمی پایین تر نام پیجی که می خواهید محتوا آن را دانلود کنید به صورت کامل وارد کنید.
 • برای شما تمام محتوا پیج را می آورد با انتخاب هر یک از آن به راحتی محتوا دانلود و در سیستم شما به صورت خودکار ذخیره می شود.

کارایی دانلود از اینستاگرام چیست؟

دانلود محتوا از اینستاگرام می تواند برای همه کاربردهای متفاوتی داشته باشد. از جمله این کاربردها می توان به موارد زیر نام برد:

 • استفاده شخصی از محتوا برای ذخیره و بازدید دوباره و یا نشان دادن به افراد دیگر
 • می توانید محتوا آموزشی را دانلود کرده و چند بار ببینید.
 • با دانلود محتوای دیگران با کمی تغییر و یا بدون تغییر دادن می توانید در پیج خود و یا دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
 • برا تبلیغات همان پیج می توانید محتوا را دانلود کرده و با نام پیج ، تبلیغ را آغاز کنید.
 • و....

تفاوت دانلود از اینستاگرام از برنامه و تلگرام با سایت دیجی فالوور چیست؟

برای درک بهتر تفاوت این ها به موارد زیر دقت کنید:

 • برنامه دانلود از اینستاگرام به صورت پولی و رایگان به همراه تبلیغات است ولی سایت دانلود از اینستاگرام از سایت دیجی فالوور کاملا رایگان است.
 • برنامه ها امکان هک اینستاگرام شما را بالا می برند ولی سایت دیجی فالوور بدون دسترسی به اینستاگرام و یا سیستم شما به راحتی محتوا را در اختیار شما قرار می دهند.
 • برنامه های رایگان با تبلیغات گاهی تبلیغات غیر اخلاقی محضر حضور شما نشان می دهد و حتی بعضی تبلیغات زمان زیادی از شما می گیرند. امکان حذف تبلیغات وجود ندارد.
 • هنگام نصب برنامه دانلود از اینستاگرام از حجم سیستم شما استفاده می کند و قابل دید هر کسی که وارد سیستم شما می شود، است ولی برای سایت این مشکل وجود ندارد و زمان خروج برای کسی قابل دید نمی شود.
 • برا دانلود از تلگرام زمان شما گرفته می شود و باید چندین راه را همزمان انجام دهید.
 • برای دانلود از تلگرام از تمام پیج ها امکان پذیر نیست و فقط با پیج ها عمومی قابل اجرا است.
 • با تلگرام محتواهای جدید اینستاگرام مثل استوری و IGTV قابل دانلود نیست. برای دانلود فیلم هایی که چند مرحله ای در چند اسلاید جداگانه است، برای شما تماما یکجا آورده می شود . در این صورت شما نمی توانید فقط قسمتی از فیلم را که می خواهید جداگانه به دست بیاورید. برای این کار باید خودتان فیلم را برش بزنید.

خدمات سایت دیجی فالوور برای کاربران اینستاگرام چیست؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، سایت دیجی فالوور برای دانلود محتوا از اینستاگرام به صورت رایگان خدمات می دهد. علاوه بر این کار ، این سایت برای تمام قسمت های مهم اینستاگرام دارای پکیج های کمکی است. از جمله از این پکیج ها می توان به بسته های افزایش فالوور ایرانی و خارجی ، خرید لایک اینستاگرام، خرید پیج اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام، خرید ویو اینستاگرام و... نام برد. برای همه این بسته ها مدت ها زمان گذاشته شده تا با بالا ترین کیفیت و کمترین زمان به مشتری ها خدمات عرضه شود. این نشان از احترام زیاد سایت دیجی فالوور به مشتری های خود است. با وجود رایگان نبودن این بسته ها، قیمت خیلی کمی برای کاربران در نظر گرفته شده است و برای بار اول برای همگی شما بسته فالوور به صورت رایگان داده می شود تا امکان تست داشته باشید. بعد از خرید در صورت راضی نبودن می توانید بازگشت وجه دهید.

خلاصه کلام

این روزها اغلب مردم در برنامه اینستاگرام ساعت ها وقت می گذرانند و از دانلود محتوا اینستاگرام برای مصارف شخصی خود استفاده می کنند. با دانلود از اینستاگرام می توانید تمام محتواهای اینستاگرام را در سیستم خود ذخیره کنید. برای دانلود از اینستاگرام بهترین راه استفاده از سایت دیجی فالوور است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تبلیغات و روابط عمومی | رسانه‌ها