اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009145559916177

آشنایی با نرم افزار ماتریکس

کد: 140009145559916177

https://bit.ly/3rBggvJ

، تهران , (اخبار رسمی): براى طراحى طلا و جواهرات با توجه به پیشرفت تکنولوژى و دقت زیاد مورد نیاز در طراحى طلا و جواهرات باید به نرم افزار هایى که سرعت مارا بیشتر مى کنند رجوع کرد که یکى از انها نرم افزار ماتریکس است

نرم افزار ماتریکس
آشنایی با نرم افزار ماتریکس

دوره طراحى جواهرات با نرم افزار ماتریکس در اکادمى جواهرات اردوان انوش از سری دوره‌هایی است که به خوبی می‌تواند نیاز تولیدکنندگان را برآورده سازد و متخصصانی کاربلد و خلاق را وارد این صنعت کند

سلام بر شما امیدواریم حال دلتان خوب باشد
طراحی طلا و جواهرات به عنوان یک هنر کاربردی از قدیم توسط استادکاران ایرانی انجام می گرفت و عمده این طراحی ها به طریق سنتی و دستی تهیه می شد.
طراحی طلا و جواهرات برای اغلب استادکاران ایرانی یک شیوه سنتی است اما امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در هنر طراحی بخصوص طراحی طلا و جواهر انقلابی عظیم شکل گرفته است.
افراد سنتی با وجود اینکه دارای هنری قابل تقدیر هستند اما برای اینکه بتوانند خود را با دنیای امروز وفق دهند و دقت کار خود را چندین برابر کنند ناگزیر باید از تکنولوژی های جدید استفاده کنند.

این نرم افزار توسط گروهی از متخصصان CAD در ایالات متحده آمریکا طراحی شده و مجهز به آرشیوی از سنگ‌های قیمتی و انواع جواهرات و شکل‌هایی که می‌توان موارد جدید را نیز به آنها اضافه کرد.
در اینجا، CAD به یک فرآیند مدل‌سازی تعاملی تبدیل می‌شود که هم افزایش سرعت را در پی دارد و هم تصورات طراح را تغییر می‌دهد.
در مقایسه با سایر ابزارهای مدل‌سازی جواهرات، Matrix دارای ویژگی‌های پیشرفته‌تر و یادگیری آن نیز،زمان بیشتری می‌گیرد. این نرم‌افزار برای ساخت جواهرات سفارشی مناسب است زیرا می‌توانید طراحی را از صفر آغاز کنید وجواهر نهایی کاملاً منحصربه‌فرد خواهد بود
نرم افزار ماتریکس بسیار حرفه ای طراحی شده و نسبت به سایر نرم افزارهای طراحی جواهر، سرعت عمل بیشتری دارد.
بدیهی است که صرفه جویی در زمان می تواند منجر به کاهش هزینه های طراحی و بهای تمام شده زیورآلات شود.

هنرجویان قادر خواهند بود که تنها  در 10 جلسه مقدماتى 3ساعته اصول اصلی و مبانی ماتریکس را فراگیرند و تا 80 درصد بازار مدرن جواهرات را طراحى کنند و همینطور با گذراندن دوره پیشرفته طراحى جواهرات با نرم افزار ماتریکس در آکادمى جواهرات اردوان آنوش به یک طراح مسلط تبدیل شوند و وارد بازار کار شده و تمامی سفارش هایى که به آنها داده مى شود را به صورت حرفه اى طراحى کنند؛ خبر خوب این است که پس از پایان این دوره ها برای هنرجویان مدرک معتبر دوزبانه از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران صادر خواهد شد.

غزاله قاسمیان _اکادمى اردوان انوش

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی اردوان آنوش

آکادمی اردوان آنوش با پیشینه برگزاری چندین دوره سخنرانی و آموزش دوره های تخصصی صفر تاصد طراحی و ساخت جواهرات در دانشگاه های معتبر کشور با مدیریت مهندس اردوان آنوش در سال 1395 تأسیس گردید. اندیشه مجموعه اتصال سه نگرش مهندسی، هنر و علم مارکتینگ با رسالت فعالیت با دغدغه ارتقاء سطح دانش جواهرات با رویکرد کارآفرینی می باشد. مجموعه ما فعالیت هایی در این راستا انجام داده است همچون مصاحبه با اساتید، بزرگان صنعت و حرفه ای های این صنف، آموزش نکات ریز جواهرسازی، مقالات ترجمه شده اختصاصی که به صورت رایگان در اختیار هنرجویان در کنار مجلات جواهرات روز دنیا و پادکست های مدیریتی که همگی در وب سایت مجموعه قابل مشاهده میباشد. در راستای مأموریت کارآفرینی مجموعه، اقدام به برگزاری نمایشگاه و ایونت های تخصصی طلا و جواهرات متعددی همچون برگزاری ایونت جم در مرکز خرید جم سنتر، نمایشگاه بین المللی تهران و ایونت طراحان برتر ایران با مشارکت سرکار خانم مهلا زمانی که منجر معرفی، فروش و دیده شدن دست سازه های هنرجویان مجموعه توسط خود هنرجو برگزار گردیده است. بخشی از دستاورد های مجموعه: • برگزاری بیش از 45 ساعت سخنرانی و نشست تخصصی در حوزه طلا، جواهرات و بازار کار آن در ایران و جهان در دانشگاه های معتبری همچون الزهرا، امیرکبیر، علم و صنعت، تهران و هنر • بیش از 650 ساعت تدریس طراحی جواهرات با رایانه در دانشگاه های کشور • بیش از 900 ساعت تدریس طراحی طلا و جواهرات با همکاری آموزشگاه های معتبر کشور • تربیت بیش از 500 هنرجو در مجموعه • گفت و گوی تلویزیونی زنده به صورت اختصاصی با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار