اطلاعات تماس
 • 021860*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101315929418566

بهترین سایت فروش زغال فشرده

کد: 140101315929418566

https://bit.ly/3OpsbWA

، (اخبار رسمی): در بین سایت هایی که در ابعاد جهانی در صنعت تولید و فروش زغال فعالیت می کنند، تنها چند شرکت به عنوان بهترین سایت فروش زغال فشرده، خدمات متنوع و محصولات مرغوب را ارائه می دهند. در ادامه سه سایت که می توان آنها را بهترین سایت فروش زغال فشرده دانست، معرفی می کنیم.

بهترین سایت فروش زغال فشرده
بهترین سایت فروش زغال فشرده

با توجه به بالا بودن مصرف زغال، در صنف های مختلف، فروشگاه ها و سایت هایی هستند که زغال فشرده را تهیه کرده و به فروش می رسانند. اما پیدا کردن سایت­ هایی که بتوان زغال با کیفیت را از آنها خریداری کرد، دشوار است.

در بین سایت هایی که در ابعاد جهانی در صنعت تولید و فروش زغال فعالیت می کنند، تنها چند شرکت به عنوان بهترین سایت فروش زغال فشرده، خدمات متنوع و محصولات مرغوب را ارائه می دهند. در ادامه سه سایت که می توان آنها را بهترین سایت فروش زغال فشرده دانست، معرفی می کنیم.

سایت coals2u

این سایت، در سال‌­های اخیر یکی از سایت­ های پیشرو در زمینه تولید و توزیع زغال بوده و از جمله بهترین سایت­ های فروش زغال فشرده در بریتانیا است. این سایت با داشتن 100 هزار مشتری، در فروش زغال فشرده به هزاران خانوار در سرتاسر انگلستان و ولز فعالیت دارد.

از مزایای این سایت که آن را به بهترین سایت­ فروش زغال فشرده تبدیل کرده است، موارد زیر است:

 • مشاوره و پشتیبانی مناسب
 • تحویل سریع زغال
 • رانندگان مورد اعتماد
 • محصولات زغال سنگ با کیفیت بالا
 • رعایت استاندارد در ارائه خدمات
 • کارکنان آگاه و همراه
 • ارزش برای مشتری
 • ارتباط حرفه ای، سازمان یافته و قابل اعتماد

سایت coals2u با سال ها فعالیت در زمینه تولید و فروش زغال فشرده، در حال حاضر عضو طرح تجار زغال سنگ بریتانیا بوده و 42 انبار تجارت زغال در سراسر کشور دارد. زغال ­های فشرده تولید شود توسط این شرکت، به عنوان اولین سوخت بدون دود بریتانیا که از مواد تجدید پذیر تهیه شده ­اند، شناخته می شوند. بعلاوه این شرکت، بیش از 75000 تن زغال فشرده در سال عرضه می کند.

مزایای خرید زغال از CLP:

 • داشتن کارخانه تولید محصولات ایمن
 • تمرکز بر آزمایش­های مداوم بر روی زغال ­های تولیدی
 • داشتن تیم فنی حرفه ­ای
 • نوآوری در تولید و فروش
 • تحویل سریع زغال و خدمات عالی
 • استفاده از سوخت های پیشرو در بازار برای تولید زغال فشرده
 • استفاده از سوخت های بدون دود در تهیه انواع زغال

آنچه که این سایت را به بهترین سایت فروش زغال فشرده مشهور ساخته، خدمات و سرویس دهی از زمان فروش و تحویل کالا تا زمان استفاده از آن در دودکش­ خانه­ ها، اجاق ­ها و ارائه سرویس برای تنظیم و تعمیر محصولات و دستگاه هایی است که با زغال سر و کار دارند.

سازه ابتکار ارشد

اگر به دنبال تهیه زغال با کیفیت از فروشگاه معتبر هستید، بدون شک سازه ابتکار ارشد، بهترین سایت‌ فروش زغال فشرده در ایران است. سازه ابتکار ارشد که با فعالیت های گسترده در سال های اخیر توانسته برند خود را در مارکت جهانی به شهرت برساند، هم‌اکنون در صنعت خط تولید زغال فشرده و فروش آن، پیشرو است.

از آنجا که این شرکت در امر راه اندازی خط تولید زغال و فروش تجهیزات مربوط به آن فعالیت می کند، پس از اتمام پروژه، زغال های تولیدی را خریداری کرده و به فروش می رساند. بعلاوه این شرکت در زمینه صادرات زغال فعالیت داشته و با ارائه مشاوره و خدمات گسترده، افرادی که وارد این حرفه شده اند را از صفر تا صد راه اندازی خط تولید، فروش و صادرات، همراهی می کند.

از امتیازات این شرکت، می توان به مواردی چون نظارت بر مشتری از زمان عقد قرارداد و فروش محصولات تا ارائه خدمات پس ‌از فروش در دراز مدت اشاره کرد. همچنین کارشناسی تمامی خطوط طراحی ‌شده، زیر نظر کارشناسان مجرب انجام می شود. بعلاوه این سایت، آموزش های دوره ­ای در خصوص زغال فشرده، مصارف زغال فشرده، کار با تجهیزات، نحوه راه ­اندازی خط تولید و ... ارائه می دهد.

کیفیت محصولات این سایت، به دلیل استفاده از متریال باکیفیت، در سطح بالای قرار داشته و شما می توانید با بهره­ بردن از گارانتی طلایی، از خدمات پس از فروش ویژه این سایت برخوردار شوید.

از افتخارات شرکت سازه ابتکار ارشد که آن را به عنوان بهترین سایت فروش زغال فشرده، پیشرو ساخته و بیش از پیش بر اعتبار این شرکت افزوده، باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب انواع گواهی از جمله iso. Erp enterprise Resource Planing، دریافت گواهی iso HRM Human Resource Management ،iso. 9001:2015 ، iso. 45001:2018 و....
 • محافظ محیط زیست
 • دارنده لوح تقدیر مدیریتی و کیفیت اخذ شده از خانه مدیران

سایت Homefire

Homefire، یکی از بزرگترین شرکت های بریتانیایی در تولید و فروش زغال بدون دود، کوره های صنعتی، تولید هیزم خشک و تأمین کننده مواد اولیه تهیه زغال فشرده است.

Homefire با داشتن بیش ‌از چهل فروشگاه، 95 درصد از تولیدات زغال فشرده در انگلستان را تحت پوشش قرار می‌دهد و مشتریان می‌توانند با تهیه زغال از این فروشگاه از سوخت با دود کمتر و زغال باکیفیت تری برخوردار شوند. مزایای سایت فروشگاهی Homefire،  تولید زغال‌های بدون دود و ارائه محصولات باکیفیت است.

انواع زغالی که در این سایت به فروش می‌رسد:

 • زغال های حرارتی
 • زغال بدون دود
 • زغال چوب مخصوص باربیکیو و...

از خدماتی که این سایت ارائه می دهد و نام خود را در مارکت جهانی به عنوان بهترین سایت فروش زغال فشرده به شهرت رسانده است، خدمات ویژه ای چون تحویل فوری زغال در کیسه های بسته بندی شده تا پنجاه کیلوگرم و ارسال سفارشات بیش ‌از پنجاه کیلوگرم در کیسه‌های فله ای و جعبه های مخصوص به مشتریان در سراسر انگلیس است. همچنین اگر محصولی مورد رضایت مشتری قرار نگیرد، می‌تواند در عرض چهارده روز، آن محصول را به فروشگاه بازگرداند.

از مهم‌ترین ویژگی هایHomefire  ، توجه به استانداردها در تولید و فروش زغال فشرده است. یکی از این استانداردها، کیفیت هوا و ارتباط آن با تولید زغال است. این شرکت در راستای تولید و عرضه زغال فشرده به مسئله انتشار دود و آلودگی ناشی از زغال های فشرده توجه ویژه ای داشته و محصولات این سایت، بسیار کارآمدتر و باکیفیت‌تر از سایر فروشگاه ها هستند.  

همچنین برای ارتقاء سطح رضایتمندی مصرف ­کنندگان، آموزش های دوره ­ای در خصوص نحوه استفاده از زغال فشرده، ایمنی، بهداشت و همچنین نکات مربوط به کم کردن آلودگی هوای ناشی از اجاق ها و دودکش­ هایی که با زغال سروکار دارند را ارائه می دهد.

همانطور که در ابتدا گفته شد، زغال یکی از مواد با مصرف بالاست که در صنعت و مصارف خانگی و در موارد بسیاری از آنها استفاده می شود و کیفیت آن اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل در این مطلب سه نمونه از بهترین سایت های فروش زغال فشرده را معرفی کردیم که می توانید برای تهیه زغال از آنها استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021860*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی