اطلاعات تماس
 • 021860*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101315930118566

بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی

کد: 140101315930118566

https://bit.ly/3MgBKoJ

، (اخبار رسمی): از عوامل تعیین‌کننده بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی، تولید و وارد کردن دستگاه­هایی است که نیاز به به نیروی انسانی کمتری دارند

بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی
بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی

هرچقدر دستگاه، سیستم قوی‌تر و کامل‌تری داشته باشد، نیاز به نیروی انسانی کمتری خواهد شد و همین امر باعث افزایش یکپارچگی محصولات و کاهش خطای انسانی می‌شود.

شرکت های بزرگ، برای راه اندازی خطوط تولید یا ادامه فعالیت تجاری و صنعتی، نیاز به خرید ماشین آلات خود از بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی دارند. اگر بخواهیم فاکتورهایی برای تعیین بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی در نظر بگیریم، کیفیت ماشین آلات و به روز بودن قطعات سخت افزاری ماشین آلات است. دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی به دلیل بالا بردن سرعت تولید، باعث کاهش هزینه سرانه تولیدات در صنایع مختلف می شوند. هرچه ظرفیت تولیدی یک دستگاه بیشتر باشد، حجم کالای تولیدی افزایش می یابد و میزان تولیدات بیشتر خواهد بود.

علاوه ‌بر این از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت ماشین آلات صنعتی، تکنولوژی بکار رفته در آن است و هرچه دستگاه، انرژی مصرفی بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری برای تولید به بار می‌آورد و نیازمند تعمیر و نگهداری بیشتری است و همین امر تولیدات را به تأخیر می‌اندازد. بنابراین انتخاب دستگاهی که تکنولوژی به روزتر و بازدهی بالاتری داشته باشد، حایز اهمیت است.

از عوامل تعیین‌کننده بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی، تولید و وارد کردن دستگاه­هایی است که نیاز به به نیروی انسانی کمتری دارند. هرچقدر دستگاه، سیستم قوی‌تر و کامل‌تری داشته باشد، نیاز به نیروی انسانی کمتری خواهد شد و همین امر باعث افزایش یکپارچگی محصولات و کاهش خطای انسانی می‌شود.

اگرچه انتخاب بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی، نیاز به‌ تحقیق فراوان دارد، اما شرکت هایی که قیمت تمام شده ماشین آلات صنعتی در آن ها بیشتر است، به‌ مراتب سیستم های کنترل تجهیزات و کیفیت بالایی از لحاظ محصولی در جهت عدم بروز فرآیندهای خطرناک دارند و ریسک خطرات فیزیکی را کاهش خواهند داد.

برای خرید تجهیزات صنعتی بهتر، باید بهترین شرکت ماشین ‌آلات صنعتی در حوزه صنعت را در نظر بگیرد. درک مراحل تولید، می‌تواند در انتخاب تجهیزات باکیفیت به شما کمک کند. در ادامه به سه سایت تولید تجهیزات صنعتی که می‌توان به‌ جرأت آنها را جزء بهترین شرکت ماشین ‌آلات صنعتی دانست، اشاره خواهیم کرد.

شرکت MOOG

این شرکت با داشتن بیش از 65 سال سابقه، در حوزه طراحی و ساخت پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، فعالیت می کند. محصولات تولیدی شرکت MOOG در زمینه هوافضا، سیستم های دفاعی، ابزارهای صنعتی و پزشکی فعالیت دارد. از مهمترین اهداف این شرکت؛ کنترل دقیق سرعت، شتاب و نیروی محصولات طراحی شده و ارائه هرچه باکیفیت­تر محصولات در بازار است. به همین دلیل می­توان این شرکت را پیشران در حوزه ساخت تجهیزات صنعتی و جز بهترین شرکت های ماشین آلات صنعتی برشمرد.

محصولات محبوب شرکت MOOG

 •       ساخت تجهیزات مربوط به باند نظارت فرودگاه ها
 •        ساخت تجهیزات کنترل موتور
 •        ساخت تجهیزات کنترل پرواز
 •        ساخت سیستم های دریایی
 •       ساخت و تولید حلقه های لغزش
 •       ساخت تجهیزات فضاپیماهای اویونیک
 •       ساخت سیستم های سلاح برجک و ...

حوزه­ های فعالیت MOOG

 •       هواپیما
 •       ساختمانی
 •      دفاعی
 •       ماشین آلات صنعتی
 •        دریایی
 •         OEM پزشکی
 •         تولید برق
 •        فضایی
 •       شبیه سازی
 •        نفت و گاز

شرکت MOOG سعی در تعهد به مسئولیت اجتماعی در حوزه محیط زیست داشته و هدف آن، تولید و ساخت تجهیزاتی است که مخطرات زیست محیطی کمتری به همراه دارند. از دیگر اهداف این شرکت، رفع چالش های فنی محصولات تولیدی است که در بازار عرضه می‌­شوند.

شرکت دامون مبنا

اگر بخواهیم بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی در ایران را معرفی کنیم، قطعاً شرکت دامون مبنا آسوریک در رأس تمام شرکت های تولیدی حوزه صنعت قرار خواهد گرفت.

شرکت دامون مبنا، با ۱۵ سال سابقه در زمینه واردات انواع خط تولید و ماشین آلات صنعتی و همچنین نصب و راه اندازی کارخانجات فعالیت دارد. بعلاوه شرکت بازرگانی دامون مبنا در زمینه ارائه خدمات مشاوره در زمینه واردات و بازرگانی و عقد قراردادهای بین‌المللی، دریافت نمایندگی و ارائه مشاوره بازرگانی خارجی به شرکت های بازرگانی واردات و صادرات، فعالیت می‌کند.

تا به امروز شرکت دامون مبنا، رشد بازرگانی بالایی را تجربه کرده و در سال­های اخیر با برندهای معروف گلرنگ، شکوه، پاکسان، پاک شو و سافتلن همکاری تنگاتنگی داشته است که همین امر اعتبار آن به عنوان بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی را به اثبات می رساند.

شرکت دامون مبنا آسوریک در صنایع مختلف پزشکی، بهداشتی، سلولزی، مواد غذایی و بسته‌بندی، مواد معدنی، آرایشی و بهداشتی که دستگاه‌ها و خط تولید آنها بیش‌ از 150 نوع مختلف است، به ارائه خدماتی چون مشاوره، واردات، نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات صنعتی می پردازد.

دامون مبنا آسوریک، در کشورهای چین، هنگ‌کنگ و کانادا نمایندگی دائم دارد و تمامی سفارشات از طریق شرکت های فوق از سوی کارمندان بومی انجام می‌شود. قراردادهای خرید از کارخانجات چینی برای حفظ منافع مشتریان داخل شرکت، به زبان چینی و براساس قوانین کشور چین بسته می‌شود.

این شرکت تا به امروز پروژه‌های بسیار زیادی را برای بزرگ ترین کارخانجات ایرانی انجام داده است. همکاری با خط تولید دستگاه سورتینگ مغز پسته کرمان، خط تولید آهک اردکان یزد، خط تولید کیسه سیمان یزد، خط تولید کاغذ سنگی مشهد، خط تولید کاغذ سنگی عراق، همکاری با شرکت ماهر سمنان، انجام پروژه برای خط تولید تیشوی فریدون‌شهر و ... از پروژهایی است که دامون مبنا در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

موفقیت ­های دامون مبنا در سال­های اخیر، نشان‌دهنده کیفیت بالای محصولات و اعتبار بالای این مجموعه است که قطعاً بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی در ایران نام گرفته است. شرکت دامون مبنا، در تمامی روزهای هفته آماده ارائه خدمات و همکاری با شرکت های مختلف صنعتی و بازرگانی سراسر ایران است.

شرکت Directindustry

Directindustry، یکی از زیر مجموعه های گروه VirtualExpo است. VirtualExpo یکی از معروف ترین شرکت های ساخت و تولید تجهیزات صنعتی است که سالانه با شرکت های به نامی چون XCMG، FAULHABER، BOSCH، TURCK، ITEM و ... قراردادهای عظیمی در حوزه ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی منعقد می کند.

مجموعه بزرگ VirtualExpo از طریق فعالیت برندهای معروفی مثل Archixpo، Nautic، medicalxpo، Agryxpo   و ... که همگی در زمینه تولید ماشین آلات فعالیت دارند، شکل گرفته است. رشد سالانه مجموعه و همچنین کمیت و کیفیت بالای محصولات ارائه شده و قراردادهای عظیم VirtualExpo با برندهای معروف ، آن را به بهترین شرکت ماشین آلات صنعتی تبدیل کرده است.

شرکت Directindustry به کسب و کارها و خریداران، امکان دسترسی به یک میلیون محصول خاص در یک مکان را می­دهد. موتورهای جستجو و سایت­های تخصصی این شرکت، در 9 زبان مشغول فعالیت هستند و روزانه شبکه­ای از خریداران آنلاین، تولید کنندگان، و توزیع کنندگان از سایت­های مجموعه VirtualExpo بازدید می‌­کنند.

خریداران

خریداران می توانند با قرار گرفتن در جریان اخبار صنعت، روند به روز ماندن، مکان یابی نزدیکترین نقاط فروش، درخواست و مقایسه قیمت سفارشی را در اختیار داشته باشند.

تولیدکنندگان

شرکت Directindustry ابزارهای جستجوی مفیدی در اختیار تولیدکنندگان ماشین آلات صنعتی قرار می دهد. تولید کنندگان می­توانند با نشان دادن محصولات خود از طریق این سایت، به اهداف کسب و کار خود برسند تا به روش های فروش و بازاریابی، برندسازی، شبکه های فروش و نتایج قابل اندازه­گیری دست یابند.

توزیع کنندگان

توزیع کنندگان که به عنوان شریک کاری این مجموعه بحساب می آیند، از مزایایی چون: راه اندازی منطقه فروش، دریافت سفارش، مدیریت برندها و خطوط توزیع و نشان دادن محصولات خود در مجموعه Directindustry برخوردار هستند.

در این مقاله با سه مورد از بهترین شرکت های ماشین آلات صنعتی آشنا شدیم. اگر شما هم قصد راه اندازی یک کسب و کار تولید را دارید، این شرکت ها می توانند در زمینه تهیه ماشین آلات مورد نیازتان کمک کننده باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021860*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید