اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102175957618547

ضایعات را کجا بفروشیم؟

کد: 140102175957618547

https://bit.ly/3vS5sv2

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شما هم به دنبال فروش ضایعات خود به بالاترین قیمت هستید ولی نمی دانید کجا و چگونه ضایعات خود را بفروشید این مطلب برای شما آماده شده است

ضایعات را کجا بفروشیم؟
ضایعات را کجا بفروشیم؟

در قرن اخیر، پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین افزایش بی رویه تولیدات و مصرف بی رویه محصولات، باعث ایجاد و تجمع پسمانده های خانگی، صنعتی و شهری شده است و این مسئله برای همه ی مردم دنیا تبدیل به یک دغدغه شده است که ضایعات خود را چه کار کنیم، راه کار ما برای شما فروختن ضایعات می باشد ولی شاید بپرسید که ضایعات را کجا بفروشیم؟

شما با فروش ضایعات خود به خریداران ضایعات علاوه بر برطرف کردن دغدغه های نگه داری آن ها ،می توانید با فروش ضایعات به بازیافت ضایعات کمک کنید و همچنین از این کار درامد هم کسب کنید. شرکت ضایعات بازار با داشتن سال ها تجربه در زمینه خرید ضایعات، یکی از بهترین خریداران انواع ضایعات در کشور می باشد که همه نوع ضایعات، از جمله ضایعات آهن،ضایعات مس، ضایعات ساختمانی و ...، در سطح کشور را خریداری می‌ کند

ضایعات آهن را کجا بفروشیم؟

برای این که مراکز بازیافت قادر باشند بازیافت ضایعات را انجام دهند، خریداران ضایعات باید از مناطق مختلف کشور ضایعات را جمع آوری نمایند و به مرکز بازیافت تحویل دهند. اگر شما به این فکر هستید که ضایعات آهن را کجا بفروشیم و یا به چه کسانی بفروشیم، می توانید با مراکزی که ضایعات را از شما خریداری می کنند ارتباط برقرار کنید و ضایعات خود را به آن ها بفروشید که در این صورت علاوه بر کمک کردن به محیط زیست شما می توانید از این طریق صاحب درامد هم شوید.

چگونه ضایعات را بشناسیم

امروزه با افزایش ساخت‌ و تولیدات بی رویه، افزایش مواد مصرفی و… شاهد افزایش پسماندها می شویم که مقدارشان از جمعیت انسان ها زیادتر شده است و صدمات جدی به محیط زیست وارد می کنند. از این رو ما نیاز داریم که این پسماندها را بازیافت کنیم تا دوباره مورد استفاده قرار بگیرند. با بازیافت دسته ای از این مواد می توان خسارت های ناشی از دفع آن ها را کاهش داد، علاوه بر این با بازیافت پسماند ها می توان به چرخه ی صنعت و اقتصاد کشور کمک کرد.

ضایعات به دو نوع فلزی یا غیر فلزی هستند:

 • ضایعات فلزی شامل مس، آهن، آلومینیم و… هستند.
 • ضایعات غیر فلزی مانند تخته، سنگ، چوب و… هستند.

ضایعات مس را کجا بفروشیم؟

حال اگر شما به فکر این هستید که بعد از جمع آوری ضایعات، ضایعات مس را کجا بفروشیم، ما به شما شرکت ضایعات بازار، با 20 سال سابقه درخشان در صنعت ضایعات را معرفی می کنیم که آمادگی لازم برای خریداری انواع ضایعات فلزی و غیر فلزی در سر تا سر ایران از شما عزیزان می باشند.

آیا از ضایعات می توان کسب درآمد کرد؟

شما با حداقل سرمایه می توانید از راه فروش ضایعات برای خود کسب و کار راه اندازی کنید و برای این کار نیاز به هیچ گونه مهارت خاصی نمی باشد. این حرفه به دلیل ناملایمتی که دارد گاهأ ممکن است از طرف دیگران بازخورد خوبی نداشته باشد اما اگر به نحوی دیگر به این حرفه نگاه کنیم درآمد ناشی از این حرفه خیلی بیشتر از برخی مشاغل دیگر می باشد. با افزایش بیش از حد تولید ضایعات نیاز بسیار اساسی در جامعه برای جمع آوری، فروش و بازیافت این ضایعات را ایجاد می کند.

مراحلی که برای فروش ضایعات باید طی کرد

با تمام مطالبی که تا کنون گفته شد برای تصمیم گرفتن در مورد این که ضایعات را کجا بفروشیم و چه اقداماتی را باید به انجام برسانیم، شما نیاز به مشاوره گرفتن و کسب اطلاعات در رابطه با فعالان در زمینه ی خرید ضایعات، در رابطه با بازار ضایعات، اطلاعاتی از قیمت ضایعات بر حسب وزن، قیمت عمده یا خرده ، قیمت انواع ضایعات ، مکان تحویل به دست آورید.

خرید و فروش ضایعات در کشور ایران بسیار متداول شده است و لازم به ذکر می باشد که افت و خیز های بازار به وابستگی قیمت ضایعات به قیمت های جهانی و نوسانات ارزی در بازار ضایعات می باشد و این بخشی از شرایط و واقعیت های بازار است.

شما با صحبت کردن و درج اطلاعات از موسسه ها می توانید حدود قیمت ها را تخمین بزنید و بعد از مقایسه قیمت، ضایعات خود را به بهترین قیمت به فروش رسانید. شرکت ضایعات بازار، در این خصوص تمام تلاش خود را می کند تا بهترین و بروز ترین اطلاعات در رابطه با ضایعات را در اختیار شما قرار دهد.

خدمات ارائه شده از طریق شرکت ضایعات بازار

 • تسویه نقدی
 • حضور سریع در محل شما
 • تضمین بالاتری قیمت
 • خرید جزئی و کلی از سراسر کشور
 • سرویس شبانه روزی بدون تعطیلی !
 • خریداری از کارخانجات ، شرکتهای شخصی و دولتی

نواسانات قیمت در بازار ضایعات

برای این که بدانیم ضایعات را کجا بفروشیم و در جست و جوی یک موسسه مناسب باشیم که ضایعات را با قیمتی مناسب خریداری کنند، گفتنی هستیم که لطفا عجله نکنید چون قبل از انتخاب باید مواردی را در نظر داشته باشد، از جمله موارد مدد نظر نوسانات قیمت می باشد. در سال های اخیر نوسانات قیمت به نحوی عجیب افزایش پیدا کرده است، ولی نوسان قیمت جزء اصلی و جدا ناپذیر بازار می باشد. به همین دلیل باید این موضوع را قبول کرد و راهکار هایی برای این موضوع آموخت.

نوسانات به دو حالت، یا با شیب تند به سمت بالا حرکت می کند، یا با شیب نمودارهای قیمتی رو به پایین روانه می شود. از مهم ترین عوامل نوسان قیمت می توان به نرخ ارز های خارجی از جمله دلار اشاره کرد. همچنین بعضی از اخبار سیاسی هم در نوسانات قیمتی، تاثیر می گذارند.

افرادی که در این بازار فعالیت می کنند باید توجه داشته باشند که نوسانات نمی توان یک واکنش ثابت داشت باشد. ولی در حالت کل نکات مهمی را باید در نظر داشت.

1-باید به بازار مسلط بود و بدون عجله و با صبراقدام به تصمیم گیری کنید.

2- افرادی که ضایعات خود را در انبار ها دپو می کنند، نباید در وضعیتی که بازار دچار نوسانات قیمت شده است اموال خود را دپو کنند. سعی کنید بار خود را به فروش برساند تا دچار ضرر های سنگین تر نشوید.

قوانین جمع آوری ضایعات

 • شرکت های که پسماند شهری را جمع آوری، پردازش و بازیافت می کنند و همچنین خدمات دفع و یا تولید انرژی از آنها را ارائه می دهند، معاف از پرداخت مالیات می باشند.
 • پایبند بودن به قوانین محیط زیست به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی وارد شده به محیط زیست و کاهش آلایندگی ناشی از ضایعات جزو مالزومات بوده و توجه نکردن به این قوانین پیگرد های قانونی از جانب مراجع قضایی را دارد.
 • با توجه به وجود خطرات مختلفی که جمع آوری ضایعات به همراه دارد از جمله انتشار آلودگی و شیوع بیماری های مختلف، وجود مواد رادیواکتیو، جیوه و ... در بین ضایعات، صدمات فیزیکی و... سلامتی افرادی که دراین شغل فعالیت دارند را تحت تاثیر قرار می دهد، بنابراین باید تجهیزات لازم برای رعایت اصول ایمنی و بهداشتی تأمین گردد.

لازم به ذکر می باشد که قبل از تصمیم گیری و داشتن دغدغه برای این که ضایعات را کجا بفروشیم، ابتدا باید این قوانین ذکر شده را بدانید سپس شما می توانید در جهت پیدا کردن محل فروش ضایعات و نحوه فروش ضایعات اقدام کنید.

۳. جمع‌آوری قراضه ها در انبار

نکات مهم در مورد فروش ضایعات

طبق مطالبی که ذکر شد هنگام تصمیم گیری در مورد این که ضایعات را کجا بفروشیم، باید توجه داشته باشیم که ضایعات الکترونیک به دلیل وجود قطعاتی از جمله فلزات مانند طلا، پالادیوم، مس و آلومینیوم مورد توجه جمع آوران و خریداران ضایعات قرار گرفته اند همچنین کاتالیزور خودرو ها هم بسته به نوع و مدل خودرو می تواند منبع خوبی برای استخراج فلزات ارزشمند از آن ها باشد.

همچنین قبل از این که به عنوان یک تازه کار تصمیم بگیریم، ضایعات را کجا بفروشیم. باید نسبت به انتخاب خریداران ضایعات حساس باشیم و تا حد امکان سعی کنیم ضایعات خود را به موسسه های معتبر که محل مشخصی دارند بفروشیم. مراقب تخلفات و تقلبات خریداران باری که با وزن معین ضایعات را خریداری می کنند باشیم. همچنین ممکن است برخی از خریداران، وزن واقعی آن را کمتر اعلام کنند و هم ممکن است خریداران قیمت بالا تر از میانگین بازار را اعلام کنند تا به راحتی فروشنده جذب کنند اما هنگام بارگیری، با کم کردن وزن بار قیمت کم تری را اعلام کنند.

جمع بندی

با مطالبی که در مقاله به آن اشاره شد احتمالا شما دیگر می دانید که با ضایعات خود چه کار کنید و به سوال ضایعات را کجا بفروشیم جوابی پیدا کرده اید. براساس مطالبی که ذکر شد، شما می توانید انواع ضایعات خود از جمله مس، باطری، چدن، آهن، آلومینیوم، کابل، برنج و … را به خریداران ضایعات بفروشید. البته مسلما به دنبال بهترین خریدار هستید که ضایعات شما را با مناسب ترین قیمت از شما خریداری نماید. همچنین قابلیت تحویل ضایعات از درب منزل در سرتا سر ایران را داشته باشد.

ما به شما خریداران ضایعات بازار را معرفی می نماییم. خریداران ضایعات بازار، با 20 سال سابقه در زمینه جمع آوری انواع ضایعات می توانند با تماس شما در کوتاه ترین زمان ممکن، در هر نقطه ای از کشور به شما مراجعه نموده و انواع ضایعات شما را به صورت پرداخت نقدی در محل، خریداری کنند.

منبع: ضایعات بازار

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ضایعات بازار

شرکت ضایعات بازار با داشتن سالها تجربه در خرید ضایعات، یکی از بهترین خریداران انواع ضایعات از جمله ضایعات آهن،ضایعات مس، ضایعات ساختمانی، ضایعات استیل و ...، در سطح کشور می‌باشد. اعتبار ما تجربه، قیمت مناسب و اعتماد شماست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار