اطلاعات تماس
  • ۰۲۸۳۳۶*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103046099018516

معرفی انواع ماگ

کد: 140103046099018516

https://bit.ly/3LKxjSx

، (اخبار رسمی): ماگ، لیوانی است که ازجنس های مختلفی مانند سرامیکی ، سفالی و چوبی و... تهیه می‌شوند اما اغلب سرامیکی هستند که بیشتر برای نوشیدنی های گرم مانند قهوه، چای، شیر و... استفاده می‌شود

معرفی انواع ماگ
ماگ

این لیوان ها در اندازه و حجم های مختلفی تولید می‌شوند که در اکثر مواقع دوبرابر یا شاید سه برابر لیوان های معمولی حجم دارند و در طرح بندی و مدل های متنوع به فروش می‌رسند، ماگ وسیله ای شخصی و پر کاربرد است که روزانه از آن می‌توان استفاده کرد.

ماگ ها در انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند:

  • ماگ حرارتی
  • ماگ فانتزی
  • ماگ قهوه
  • ماگ دمنوش

 انواع این مدل ها در جنس سرامیکی و استیل در فروشگاه خانه شکلاتی موجود است.

ماگ حرارتی

لیوان های سرامیکی هستند که سطح ان ها از جوهر های مخصوص و حساس به دما هستند که در دمای عادی به رنگ سیاه و با بالا رفتن دما از طریق یختن مایع داغ کم کم طرح چاپ شده‌ی روی لیوان پیدار می‌شود، این ماگ می‌تواند انمتخاب مناسبی برای گرفتن هدیه باشد.

ماگ فانتزی

این ماگ از جنس های مختلفی است که ویژگی خاص این ماگ طرح های آن هستند ، که طرح این ماگ ها زیبا و بامزه هستند که حس خوب و دلنشینی هنگام نوشیدن به شما دست می‌دهد.

ماگ قهوه

ماگ قهوه نسبت به فنجان قهوه در سایز بزرگتر ی است که این ماگ بیشتر برای نوشیدنی های گرم استفاده می‌شود، به دلیل داشتن در پوش مانع از سرد شدن قهوه می‍شود، این ماگ را می‌توان در محیط کار و بیرون و.... استفاده کرد، برای خرید ماگ میتوانید در همین صفحه مدل مورد نظر را انتخاب کنید و سفارش خود را نهایی کنید.

ماگ دمنوش

این نوع ماگ برای دم کردن انواع نوشیدنی های مانند دمنوش، چای و قهوه مناسب است، به دلیل وجود فیلتر های مخصوص تفاله دمنوش مناسب این دم کردن می باشد. 

در خانه شکلاتی تنوع زیادی از ماگ ها و لیوان ها وجود داردکه این تنوع زیاد کاربرد های مختلفی نیز هم دارد که در انتخاب ماگ مورد نظر شما کمک بسزایی می کند، که شما می توانید به صورت عمده خریداری کنید از حراج های این فروشگاه اینترنتی بهره ببرید.

لیست قیمت انواع MUG را در این صفحه برای شما کاربران محترم قرار داده ایم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه شکلاتی

فروشگاه اینترنتی خانه شکلاتی با سابقه چندین ساله در فروش محصولاتی از قبیل تراول ماگ، ظروف فانتزی، انواع شکلات، جاسوئیچی و گوی، قوری وارمر و دمنوش، ملزومات قهوه و... در خدمت شما عزیزان هستیم.

اطلاعات تماس
  • ۰۲۸۳۳۶*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع دستی