اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105196346513814

خرید قهوه و فروش آن برای مصارف خانگی و کافی شاپ‌ها

کد: 140105196346513814

https://bit.ly/3dbZpdM

، اصفهان , (اخبار رسمی): اگر برای خرید قهوه به فروشگاه مراجعه می‌کنید، در نظر بگیرید که قرار است چگونه قهوه را مصرف کنید. شما می توانید هم دانه قهوه را برای مصارف خانگی تهیه کنید و هم پودر آماده شده را بخرید.

خرید قهوه و فروش آن برای مصارف خانگی و کافی شاپ ها
خرید قهوه و فروش آن برای مصارف خانگی و کافی شاپ‌ها

اگر دانه قهوه را خریداری می کنید باید دستگاه مخصوص آماده سازی دانه قهوه را نیز در اختیار داشته باشید. خرید قهوه و فروش قهوه برای کسب و کارهای کافی شاپی با خرید قهوه برای مصارف خانگی بسیار متفاوت است. معمولاً کافی‌شاپ ‌ها قهوه را به صورت عمده خریداری می‌کنند و سپس آن را به صورت آماده شده در قالب یک فنجان قهوه به مشتری ارائه میدهند.

بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات آماده سازی قهوه در کافی شاپ ها وجود دارد، بنابراین اکثر مردم، بخصوص کارمندان برای رفع خستگی ترجیح می دهند یک فنجان قهوه اصل را در کافی شاپ سفارش دهند. خرید قهوه و فروش قهوه و مصرف آن به منزله یک میان وعده لذت بخش خواهد بود. قهوه را می‌توانید به همراه شیر و شکر استفاده کنید. برخی افراد، در دستورالعمل های تهیه قهوه، اندکی خامه به آن اضافه می کنند. بسته به سلیقه فردی که قهوه را آماده می کند، می تواند طعم های مختلفی را در این نوشیدنی به وجود آورد.

مهمترین نکات برای نگهداری از انواع قهوه
به نظر می‌رسد بهترین راهکار برای نگهداری قهوه، چه به حالت دانه های خام یا دانه های برشته شده و حتی پودر قهوه، ذخیره کردن آنها در بطری ‌های شیشه ‌ای باشد؛ اما این راهکار بهترین شیوه نخواهد بود! برای حفظ طراوت عطر و طعم قهوه باید آنها را به دور از رطوبت و گرما، نور و بوهای نامطبوع نگهداری کرد. فراموش نکنید اگر قهوه در کنار سایر مواد غذایی قرارگیرد، به سرعت می‌تواند بوی آنها را به خود جذب کند. اگر در حوزه خرید قهوه و فروش قهوه به صورت عمده فعالیت می کنید، تمام موارد فوق را در نظر داشته باشید. به یاد داشته باشید که نگهداری قهوه در یخچال کار صحیح نیست؛ چرا که  مقدار رطوبت داخل یخچال در وضعیت قهوه ها به سرعت تاثیر می گذارد.

نکات مهم دیگر:

 • بهتر است قهوه را در ظروف شیشه‌ای یا سفالی نگهداری کنید و درب آن را مهر و موم نگه دارید.
 • اگر خرید قهوه و فروش قهوه به صورت عمده و فله ای انجام می شود، حتماً باید حجم زیاد قهوه را به چند قسمت تقسیم کنید، تا نگهداری از آن ساده تر باشد.
 • ظروف نگهداری قهوه باید در مکان خشک و خنک و تاریک قرار گیرند.
 • دقت داشته باشید که پس از آنکه دانه قهوه خام، برشته شد، به سرعت تازه بودن خود را از دست می دهد.
 • اگر قهوه برشته شده خریداری می کنید، حداکثر دو هفته می توانید از آن استفاده کنید؛ پس از آن، طراوت و طعم واقعی قهوه از بین می رود.

خرید قهوه کافئین دار
خرید قهوه کافئین به معنای خرید نوعی از قهوه است که حاوی مقادیر بیشتری کافئین است. کافئین، خواص مثبتی در رفع خستگی دارد به همین دلیل است که بسیاری از افراد شاغل علاقه‌مند هستند که قهوه های کافئین دار بنوشند. یک نکته مهم درباره قهوه های کافئین دار این است که کدام از انواع قهوه، کافئین بیشتری دارد؟ آیا باید قهوه اسپرسو بخرید یا قهوه صاف یا قهوه دم کرده مصرف کنید؟ قهوه های برشته شده کافئین بیشتری دارند یا قهوه خام؟ در ادامه این قسمت، مقادیر برخی از مهم ترین قهوه ها را مشاهده می کنید:

 • پودر قهوه معمولی (قهوه فوری): در 2 - 3 میلی گرم در هر وعده، 0.25 - 0.38 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • قهوه فوری (دم کرده): در 3 - 4 میلی گرم در هر وعده، 0.38 - 0.5 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • قهوه Drip: در 65 - 120 میلی گرم در هر وعده، 8.13 میلی گرم - 15 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • قهوه دم کرده: در 95 میلی گرم در هر وعده، 11.88 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • قهوه دم کرده سرد: در 200 میلی گرم در هر وعده، 12.5 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • قهوه نیترو: در 325 میلی گرم در هر وعده، 20.31 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • قهوه اسپرسو: در60 - 102.67 میلی گرم در هر وعده، 30 – 34/ 51 میلی گرم کافئین وجود دارد.
 • خرید قهوه کافئین دار: در 702 - 928 میلی گرم در هر وعده، 58.5 - 77.33 میلی گرم کافئین وجود دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی فدولا

فروشگاه اینترنتی فدولا - خرید و فروش عمده و جزیی انواع قهوه در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]