اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040158395431

رییس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن:

مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن نوزدهم تیر ماه برگزار می شود

کد: 1395040158395431

http://j.mp/28OT5Fi

، تهران , (اخبار رسمی): رییس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن اعلام کرد : مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن عصر روز شنبه 19 تیرماه برگزار می شود.

مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن نوزدهم تیر ماه برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت،«محمدرضا فیاض» افزود:با عنایت به استقبال صنعتگران و معدنکاران سراسر کشور به حضور در این مراسم و مصادف شدن آن با ماه مبارک رمضان و شبهای قدر، در ستاد عالی بزرگداشت ، تصمیم گرفته شد تا این مراسم بعد از ماه مبارک رمضان برگزار شود. 

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها همچنین افزود: عنوان همایش در سه محور: رقابت‌پذیری صنعتی، تعالی تولید ، توسعه صادرات خواهد بود.

فیاض افزود: در این مراسم نشست های تخصصی با عناوین: رونق تولید، ارتقای رقابت‌پذیری واحدهای تولیدی، افزایش صادرات و مدیریت هدفمند واردات و سرمایه‌گذاری برگزار می شود.
وی گفت: در این روز واحدها، طرح ها و پیشکسوتان برتر بخش صنعت و معدن معرفی و از آنان تقدیر خواهد شد.
رییس ستاد بزرگداشت روز صنعت، معدن گفت: روش انتخاب منتخبین با همکاری تشکلهای بخش خصوصی و دفاتر تخصصی در وزارت متبوع صورت گرفته است.
وی گفت: این همایش با حضور مقامات عالی رتبه کشوری برگزار و ضمن بررسی آخرین وضعیت صنعت و معدن کشور، راهبردهای این حوزه برای سال 95 تبیین می شود.
فیاض خاطر نشان کرد: همچون سالهای گذشته ، این مراسم با استقبال و همکاری و حضور چشمگیر تشکلها بخش خصوصی برگزار می شود.

           

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]