اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950608104575431

طرح های بالای 60درصدپیشرفت اولویت وزارتخانه

کد: 13950608104575431

http://goo.gl/eYxbAZ

، تهران , (اخبار رسمی): معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رویکرد و اولویت این وزارتخانه، تکمیل پروژه های بالای 60 درصد پیشرفت است.

طرح های بالای 60درصدپیشرفت اولویت وزارتخانه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت  حسین ابویی مهریزی در مراسم افتتاح سه طرح تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی صومعه سرا اظهار کرد: 2 هزار و 20 واحد صنعتی و تولیدی بالای 60 درصد پیشرفت کار در کشور از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه راه اندازی شد که برای تکمیل آنها در مجموع 123 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و برای 31 هزار نفر شغل ایجاد شده است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت سهم گیلان از واحدهای صنعتی یادشده را 65 واحد صنعتی با اشتغال  یک هزار نفر اشاره و تصریح کرد: برای ساخت و راه اندازی این تعداد واحد صنعتی، بیش از 8 هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
ابویی مهریزی با بیان اینکه  بیش از5 هزار و 400 واحد صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت کار با اعتباری بیش از220 هزار میلیارد ریال تا پایان امسال تکمیل و راه اندازی می شود افزو:با افتتاح این طرح ها در مجموع  برای بیش از 90 هزار نفر شغل ایجاد می شود.
وی از پرداخت 44 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بیش از 4 هزار و 900 واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در چند ماه گذشته خبر داد و گفت: در استان گیلان نیز 195 واحد صنعتی موفق به دریافت یک هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات شده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید