کد: 13950608104585431

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سنندج مطرح کرد

رونق و راه‌اندازی مجدد 7 هزارو500 واحد صنعتی

کد: 13950608104585431

http://goo.gl/HT6lBN

، تهران ، (اخبار رسمی): معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رفع مشکلات و راه‌اندازی 7 هزار و 500 واحد کوچک و متوسط راکد و نیمه راکد کشور اولویت امسال دولت است.

رونق و راه‌اندازی مجدد 7 هزارو500 واحد صنعتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت محمد رضا فیاض که برای افتتاح چند طرح صنعتی و تولیدی و شناسایی و بازدید از واحد های راکد به استان کردستان سفر کرد در دیدار با امام جمعه سنندج گفت: دولت برای رونق تولید و احیای واحد های راکد و نیمه راکد تسهیلات اعطا می کند.

وی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: هفته دولت در واقع پاسداشت و یادآور یاد و خاطره شهدای نام‌آوری همچون شهید رجایی و باهنر است که تمام هستی خود را در راه اعتلای اسلام و ارزش‌های آن در طبق اخلاص گذاشتند.
معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه خوشبختانه امروز استان کردستان از یک وحدت و یکپارچگی و ثبات پایداری برخوردار است و همین امر بستر توسعه را در آن فراهم کرده است افزود: امنیت پایدار در کردستان با وجود تلاش‌های گسترده دشمنان به برکت همدلی و وحدت مردم و مسؤولان واقعا مثال‌زدنی است.
محمد رضا فیاض به تلاش های دولت تدبیر و امید برای توسعه و پیشرفت در نقاط مختلف کشوراشاره و تصریح کرد: استان کردستان ظرفیت ها بسیاری برای توسعه در بخش های مختلف دارد و در این سفر نیز ضمن افتتاح چند طرح صنعتی و تولیدی از واحد های متوقف که نیازمند حمایت است بازدید شد.
وی گفت: مطالعات ساخت چند واحد بزرگ صنعتی در کردستان با استفاده از  سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حال انجام است.
فیاض تاکید کرد: روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها از جمله کردستان باید در پایان سال از عملکرد خود برای فعال‌سازی واحدهای راکد و نیمه‌فعال را به مردم گزارش ارایه دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.