کد: 13950608104595431

با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد

افتتاح3 واحد صنعتی در شهرک صنعتی صومعه سرا

کد: 13950608104595431

http://goo.gl/wCYR9m

، تهران ، (اخبار رسمی): برای ساخت و را اندازی این 3 واحد صنعتی در مجموع 258میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای 41 نفر شغل ایجاد شد.

افتتاح3 واحد صنعتی در شهرک صنعتی صومعه سرا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، این واحدهای شامل شرکت صنعتی پارس فلز با ظرفیت تولید سالانه 180 هزار تن پروفیل فولادی با سرمایه گذاری 160 میلیارد ریال و اشتغال زایی 20 نفر ، شرکت گیلان صومعه با ظرفیت تولید سالانه 3  هزار تن لوله های پلی اتیلن و سرمایه گذاری 60 میلیارد ریال و ایجاد شغل برای 10 نفر و شرکت صنعتی پلیمر گیلان با سرمایه گذاری 38 میلیارد ریال و ظرفیت تولید سالانه 3 هزار و 500 تن لوله پولیکا و ایجاد اشتغال برای 11 نفر است که با حضور ابویی مهریزی معاون طرح و برنامه وزیر صنعتفمعدن و تجارت افتتاح شد.
گفتنی است این واحدهای صنعتی در مجموع  در عرصه ای به مساحت 18 هزار مترمربع با زیربنای 5 هزار و 440 مترمربع ساخت و راه اندازی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.