کد: 13950608104705431

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در گیلان انجام شد

راه اندازی طرح توسعه شرکت نئوپان فومنات

کد: 13950608104705431

http://goo.gl/Sp6Rb0

، تهران ، (اخبار رسمی): در سفر یک روزه معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت به گیلان، طرح توسعه شرکت نئوپان فومنات راه اندازی شد و فاز جدید این شرکت شروع به کار کرد.

راه اندازی طرح توسعه شرکت نئوپان فومنات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت ،، با راه اندازی این خط تولید ظرفیت تولید روکش ملامینه این شرکت به 6 میلیون متر مربع در سال افزایش یافت.

گفتنی است طرح توسعه این کارخانه با سرمایه گذاری 220 میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی انجام شد و با راه اندازی آن برای 27 نفر شغل ایجاد شد.
 شرکت نئوپان فومنات تولید کننده  صنایع سلولزی از جمله MDF، نئوپان، روکش ملامینه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.