کد: 13950610107415517

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی:

برای ادغام مشکلی نداریم

کد: 13950610107415517

http://goo.gl/cFMq2T

، تهران ، (اخبار رسمی): تنها اتحادیه همگن ما گوشت گوسفندی است و ما برای ادغام با اتحادیه گوشت گوسفندی مشکلی نداریم.

برای ادغام مشکلی نداریم

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، علی خندان روجوان درباره مصوبه هیات عالی نظارت مبنی بر ادغام اتحادیه های صنفی همگن، فاقد بنیه مالی و حدنصاب با بیان اینکه ادغام اتحادیه های صنفی باید مورد بررسیِ کارشناسانه قرار گیرد، اظهار داشت:  ادغام اتحادیه های صنفی به فوریت انجام نگیرد تا ضرر و زیانی برای اتحادیه و اصناف حاصل نشود.

وی در ادامه تعداد اعضای اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی را بالغ بر 452 عضو خواند و افزود: در طی این سالها، اتحادیه گوشت گاوی از هیچکس تقاضای وام نکرده و اکنون هم به کسی بدهکار نیستیم.

خندان رو جوان ضمن بیان اینکه ادغام اتحادیه هایی که به واقع همگن هستند، بنیه مالی اتحادیه را بالا می برد، ادامه داد: هیچ فرقی هم نمی کند که من در این اتحادیه باشم یا آقای ملکی؛ می نویسم و امضاء می دهم که با ادغام این دو اتحادیه مشکلی پیش نمی آید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.