اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610107895819

جشنواره زغال اخته در روستای هیر قزوین

کد: 13950610107895819

http://goo.gl/8UvvCj

، تهران , (اخبار رسمی): در جشنواره زغال اخته قزوین که به همت استانداری برگزار شده است موسیقی محلی، انواع خوراکی های ترکیبی با زغال اخته، بازی های سنتی و نمایشگاه های صنایع دستی در انتظار شماست.

جشنواره زغال اخته

به گزارش تریپ باما اگر به دنبال سفری یک روزه هستید، قزوین با جشنواره زغال اخته به شما خوش آمد می گوید. در این جشنواره که به همت استانداری برگزار شده است موسیقی محلی، انواع خوراکی های ترکیبی با زغال اخته، بازی های سنتی و نمایشگاه های صنایع دستی در انتظار شماست. با تریپ باما همراه باشید.

همزمان با آغاز فصل برداشت زغال‌اخته، جشن شکرگزاری همراه با آیین‌های محلی و سنتی در روستای هیر استان قزوین برگزار می‌شود. دومین جشن بزرگ زغال اخته در روستای هیر بخش الموت غربی استان قزوین با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی، کارشناسان، متخصصان و علاقه‌مندان در تاریخ 12 شهریورماه برگزار می شود. هدف از برگزاری این جشنواره، شناساندن بهتر این محصول به مردم، آشنایی با آداب و رسوم منطقه، افزایش رونق اقتصادی و تسهیل در فروش محصول است.برای تهیه بلیط این جشنواره می توانید به کانال تلگرامی @hirkade بپیوندید.

روستای هیر که محل برگزاری این جشنواره و قطب تولید زغال‌اخته است، در 70 کیلومتری شمال قزوین قرار دارد

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی