کد: 13950610108145797

محدودیت های ترافیکی آخر هفته

کد: 13950610108145797

http://goo.gl/CFZeIz

، تهران ، (اخبار رسمی): رئیس پلیس راه استان مازندران، از اعمال محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد .

محدودیت های ترافیکی آخر هفته

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ جعفر محمد نژاد،رئیس پلیس راه مازندراناز اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت 12 امروز(چهارشنبه)10 شهریورماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 13 شهریورماه خبر داد.

 سرهنگ محمد نژاد ادمه داد: به همین منظور تردد موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی، امدادی و موتورسیکلت هایی که برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تردد می کنند، از ساعت 12ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محورهای "کندوان ، هراز و فیروزکوه" و بالعکس ممنوع است. 

وی ادامه داد: در محور چالوس به کرج تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه 12 شهریورماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، ضمن این که با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 6 بعدازظهر روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ محمد نژاد، خاطر نشان کرد : تردد کلیه تریلر ها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حامل های مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه از این محور ممنوع است.

محمد نژاد با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه، گفت: تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلرهای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه و جمعه 10 و 12 شهریورماه از "تهران به قائم شهر" و بالعکس ممنوع است. 

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگان خواست، ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه از هرگونه عجله و شتاب زدگی در رانندگی پرهیز کنند. 

شماره تلفن 2182934 مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با پیش شماره 011 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان به هموطنان گرامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.