کد: 13950613111535431

انتخاب اعضای جدیدصندوق ضمانت صنایع کوچک

کد: 13950613111535431

http://goo.gl/vgfC6l

، تهران ، (اخبار رسمی): با تصویب مجمع عمومی اعضای جدید هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک معرفی شدند.

انتخاب اعضای جدیدصندوق ضمانت صنایع کوچک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، در  این مراسم گلنار نصراللهی ، محمد نوری امیری و سید مهدی نیازی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند و از زحمات غلامرضا سلیمانی، عیسی شهسوار خجسته و علی ظفرزاده اعضای پیشین قدردانی شد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ضمن قدردانی اززحمات اعضای قبلی هیات مدیره صندوق گفت: با توجه به نام گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب  به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» و جایگاه ویژه صنایع کوچک در ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی ، بر لزوم حذف موانع تولید و توسعه این بخش و جلوگیری از هدر رفت فرصت ها تاکید کرد و خواستار همکاری و همدلی اعضای جدید هیات مدیره صندوق شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.