کد: 13950614113085431

انجام 761 گشت مشترک بازرسی در خراسان رضوی

کد: 13950614113085431

https://goo.gl/zU7urD

، تهران ، (اخبار رسمی): 761 مورد گشت مشترک بازرسی مرداد ماه امسال در خراسان رضوی انجام شد.

انجام 761 گشت مشترک بازرسی در خراسان رضوی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارن خراسان رضوی با اعلام این خبر،گفت:  گشت های مشترک باهمکاری اداره کل تعزیرات حکومتی, دانشگاه علوم پزشکی, اداره کل استاندارد, اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری, اتحادیه ها و اتاق اصناف و سایر دستگاه های مرتبط انجام شد که در مجموع ، 633 پرونده تخلف برای واحدهای اقتصادی متخلف استان تشکیل شد.
علی باخرد افزود: با تشکیل این پرونده ها,  در مجموع متخلفان بیش از 2 میلیارد و 183 میلیون ریال جریمه شدند.
وی تصریح کرد: عمده ترین کالاها و خدمات مورد بازرسی در این مدت شامل پوشاک, نان, میوه, آرایشی بهداشتی, هتل ها, داروخانه ها, باشگاه های بدن سازی, رستوران ها, کالاهای مشمول استاندارد, مراکز اقامتی, لوازم پزشکی و غیره بوده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.