کد: 13950615114055431

افتتاح نخستین کارخانه تولیدشیرآلات هوشمند

کد: 13950615114055431

http://goo.gl/LtmgLK

، تهران ، (اخبار رسمی): نخستین کارخانه سازنده انواع شیرآلات کنترلی و هوشمند مورد استفاده در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در کشور تا ساعاتی دیگر با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت افتتاح خواهد شد.

افتتاح نخستین کارخانه تولیدشیرآلات هوشمند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، این واحد تولیدی با مشارکت  ایران و 2 شرکت معتبر آلمانی و ایتالیایی در مجموع با 4 میلیون یوروسرمایه گذاری ارزی و 190 میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی در  شهرک صنعتی شمس آباد ساخته شد.

با افتتاح این کارخانه سالانه 60 میلیون یورو انواع شیرآلات کنترلی در ابعاد و اندازه های مختلف مطابق با استاندارد های اروپا تولید و با ساخت و راه اندازی آن برای 400 نفر شغل ایجاد می شود.

گفتنی است ساخت این محصولات در داخل کشور سالانه 30 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور به همراه دارد و وابستگی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به واردات این محصولات کاهش می یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.