کد: 13950629132065819

بازدید از پل تجریش، باغ فردوس و میدان ارگ، خوانش کتاب قایق‌سواری در تهران

تهران گردی به روایت محمدعلی سپانلو

کد: 13950629132065819

https://goo.gl/cvrgRp

، تهران , (اخبار رسمی): تهران و روایت‌هایش بی‌شمار است و بسیاری از شاعران و نویسندگان و فیلم‌سازان در آثارشان از تهران گفته‌اند؛ اما روایت محمدعلی سپانلو؛ شاعر تهران، از پایتخت ایران رنگ و بوی خاص دیگری دارد و به همین اعتبار است که او را شاعر تهران می‌دانند.

محمد علی سپانلو

به گزارش روابط عمومی تریپ با ما، او بیش از هر شاعر و هنرمند دیگری در آثارش به تهران و روایت این شهر پرداخته است و حالا در سفر پیش‌رو  براساس روایتی که آقای شاعر از تهران دارد، تهران را خواهیم چرخید و علاوه بر تهران‌گردی، فرصتی را فراهم خواهیم ساخت تا دوستداران شاعر از او بشنوند و بگویند و این‌گونه یاد و خاطره و زندگی او را تا زنده هست مرور کنند.

تهران در شعر‌های محمدعلی سپانلو فقط یک مکان نیست، بلکه یک شخصیت است، شخصیتی که ساحتی اسطوره‌ای پیدا می‌کند، بر اساس همین پیوند عمیق میان آقای شاعر و شهرش تهران می‌توانیم در سفری دیگر به روایت تهران و محمدعلی سپانلو بپردازم و از پل تجریش، تا باغ فردوس، از فراز جنگل ساعی تا حوض امیریه و موزه‌ی نگارستان و… را سر خواهیم زد.

برای ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.