کد: 13950701133205070

شادی عید در کهریزک

کد: 13950701133205070

https://goo.gl/jKaHs0

، تهران , (اخبار رسمی): به مناسبت عید غدیر خم ، مراسم جشن تولد فصلی برای مددجویان آسایشگاه در مراکز شبانه روزی برگزار شد.

شادی عید در کهریزک

به گزارش اخبار رسمی به نقل  از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، سالمندان و معلولان جسمی حرکتی متولد تابستان در شادی جشن عید غدیر ، شمع تولد شان را خاموش کردند.

مددجویان کهریزک در روزی که رسول اکرم (ص) به امر خداوند در راه بازگشت از سفر حج ، امام علی را به مقام امامت منتصب کرد به یکدیگر تبریک و تهنیت گفتند و گردهم آمدند و به شادباش این روز بزرگ جشن گرفتند.

سالمندان بخش توانبخشی و نگهداری شبانه روزی زن همراه با سالمندان بخش آموزش و توانبخشی روزانه دور هم نشستند و با نواختن آهنگ های شاد گروه موسیقی ، برای متولدین فصل تابستان شعر تولد خواندند.

به همین منظور در دو مرکز دیگر توانبخشی و نگهداری شبانه روزی سالمندان مرد و معلولان جسمی حرکتی زن - مرد مراسم هایی برگزار گردید تا آنها نیز در این ایام خجسته و میمون شادی برگزاری تولد فصلی داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک بنیادی است غیر دولتی،غیر انتفاعی و مردمی. در سال 1351 به همت زنده‌یاد دکترمحمدرضاحکیم‌زاده با مختصر امکانات ابتدایی و با اسکان تعداد انگشت شماری از بیماران "کهریزک" پایه گذاری شد. موسسه خیریه کهریزک امروزه توانسته واحدهای مختلفی را به جهت مراقبت،درمان،آموزش و توانبخشی 3000 نفر از سالمندان، معلولان،کودکان جسمی حرکتی،بیماران مبتلا به ام.اس و کودکان مبتلا به اوتیسم تأسیس نماید.

منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.