کد: 13950703134825819

ششم مهر ماه برگزار می شود

بزرگترین جشنواره ملی انگور در قزوین

کد: 13950703134825819

https://goo.gl/Wymzdl

، تهران , (اخبار رسمی): بزرگترین جشنواره ملی انگور در ششم مهرماه سال جاری همزمان با روز جهانی جهانگردی در قزوین با محوریت شهرستان تاکستان برگزار خواهد شد. با تریپ باما همراه باشید تا از جزئیات این جشنواره باخبر شوید.

جشنواره انگور تاکستان- بزرگترین جشنواره انگور تاکستان را از دست ندهید.

به گزارش روابط عمومی تریپ با ما، شهرستان تاکستان در استان قزوین بزرگترین شهر تولید کننده انگور و کشمش در کشور است. این شهرستان با داشتن 25 هزار هکتار باغ با 75 نوع انگور گوناگون، تولید کننده 375 هزار تن انگور در سال است. گفتنی است تولید 70 هزار تن کشمش و داشتن اولین و بزرگترین ایستگاه ملی تحقیقات انگور کشور تاکستان را به بزرگترین تولید کننده کشمش کشور تبدیل کرده است.

کاروان شادی، موسیقی زنده، نورافشانی و آتش بازی، نمایشگاه عرضه محصولات متنوع با انگور، مسابقه شیره پزی و انتخاب خوشه برتر و اهداء جوایز متعدد از جمله اتفاقاتی است که در این جشنواره شاد و خوشمزه انتظار شما را می کشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.