کد: 13950706139765070

کودکان کهریزک به مدرسه می روند

کد: 13950706139765070

https://goo.gl/Akyz5g

، تهران , (اخبار رسمی): زنگ شروع مدارس در مهر ماه، برای پنج کودک مرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نواخته شد.

کودکان کهریزک به مدرسه می روند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، در  سال تحصیلی جدید 5  کودک بد سرپرست و بی سرپرست از بین  98کودک معلول ذهنی، به مدارس استثنایی و عادی کودکان کهریزک راه پیدا کردند .  

رضا، زهرا، نگین، مژگان ، فاطمه کودکان معلول آسایشگاه خریه کهریزک ، از اشتیاق شروع مدارس روزشنبه 3 مهرماه ، صبح زود برخواستند تا آماده رفتن به مدرسه شوند. آنها با همراهی مدیر مرکز جامع سحرانه جوادی ، مسئول مرکز توانبخشی و نگهداری اعظم منصوری و روانشناس مرکز منیره گرجی به سمت مدارس به راه افتاد.حضور همراهان باعث دلگرمیشان بود ، چرا که تنها پناه و تکیه گاه آنها ، آسایشگاه است.

کودکان هر روز صبح با سرویس از سمت آسایشگاه به سمت مدرسه می روند تا همانند سایر کودکان از آموزش های درسی نیز بهره مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک بنیادی است غیر دولتی،غیر انتفاعی و مردمی. در سال 1351 به همت زنده‌یاد دکترمحمدرضاحکیم‌زاده با مختصر امکانات ابتدایی و با اسکان تعداد انگشت شماری از بیماران "کهریزک" پایه گذاری شد. موسسه خیریه کهریزک امروزه توانسته واحدهای مختلفی را به جهت مراقبت،درمان،آموزش و توانبخشی 3000 نفر از سالمندان، معلولان،کودکان جسمی حرکتی،بیماران مبتلا به ام.اس و کودکان مبتلا به اوتیسم تأسیس نماید.

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.