اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950801164415819

آشنایی با روستای ورکانه همدان

همدان؛ از هگمتانه تا روستای رونسانسی ورکانه

کد: 13950801164415819

https://goo.gl/X3A7KP

، تهران , (اخبار رسمی): همدان یکی از کهن ترین های ایران با قدمتی چند هزار ساله دیدنی های شگفت انگیزی از جمله هکمتانه، گنجنامه و غار علیصدر را در خود جای داده است. در این استان اما روستای وجود دارد که با وجود جذابیت و معماری خاصش کمتر گردشگری است که آن را در برنامه ریزی سفرهای خود جای دهد.

همدان؛ از هگمتانه تا روستای رونسانسی ورکانه

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی تریپ با ما، همدان یکی از کهن ترین های ایران با قدمتی چند هزار ساله دیدنی های شگفت انگیزی از جمله هکمتانه، گنجنامه و غار علیصدر را در خود جای داده است.

در این استان اما روستای وجود دارد که با وجود جذابیت و معماری خاصش کمتر گردشگری است که آن را در برنامه ریزی سفرهای خود جای دهد. با تریپ باما همراه باشید تا با این روستای دیدنی از دریچه دوربین آشنا شوید.

اگر در طلوع یا غروب خورشید وارد روستا شوی تابش اشعه های نور بر سنگ های در و دیوار روستا آنچنان شگفتی را می آفریند که دلت می خواهی ساعت ها در کوچه پس کوچه هایش قدم زنی و از این بازی سنگ و نور لذت ببری.

ورکانه زیباترین روستای رنسانسی ایران با بناهایی سنگی به قدمت 400 سال است که در جنوب شرقی همدان قرار گرفته و با کمی رانندگی می توانید خود را به آنجا رسانید.

جالب است بدانید برای دیدن عکس های زیبای ورکانه و ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی